Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sasiński (wyników 72):

  1. Sas Andrzej x Koziarz Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1843/31)
  2. ---------- Andrzej x Rasała Tekla (Gnojno 1862/13)
  3. ---------- Bronisława x Kapta Franciszek (Kraków - św. Salwator 1818/24)
  4. ---------- Feliks x Galos Zofia (Kraków - św. Salwator 1832/107)
  5. ---------- Feliks x Głąbiewicz Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1837/29)
  6. ---------- Franciszka x Pacholec Franciszek (Gnojno 1829/24)
  7. ---------- Gertruda x Musiał Jacek (Gnojno 1818/23)
  8. ---------- Jan x Arendarczyk Marianna (Gnojno 1853/33)
  9. ---------- Joachim x Guzera Wiktoria (Gnojno 1851/12)
  10. ---------- Józefa x Milczarek Jakub (Żelazna 1880/18)
  11. ---------- Józefa x Pieczara Stanisław (Kraków - św. Salwator 1828/25)
  12. ---------- Karol x Smul Zofia (Kraków - św. Salwator 1831/107)
  13. ---------- Katarzyna x Kaputa Ignacy (Gnojno 1819/29)
  14. ---------- Katarzyna x Ślusarczyk Tomasz (Gnojno 1838/22)
  15. ---------- Ludwika x Kwapisz Tomasz (Gnojno 1822/10)
  16. ---------- Marianna x Dorobek Sebastian (Gnojno 1832/26)
  17. ---------- Marianna x Gierczak Stanisław (Gnojno 1841/12)
  18. ---------- Marianna x Panak Walenty (Gnojno 1845/2)
  19. ---------- Marianna x Skowroński Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1832/99)
  20. ---------- Marianna x Wawszczyk Jan (Gnojno 1818/14)
  21. ---------- Norbert x Syrda Teofila (Kraków - św. Salwator 1846/13)
  22. ---------- Sylwester x Juszczyk Joanna (Kraków - św. Salwator 1835/35)
  23. ---------- Tomasz x Kuc Gertruda (Gnojno 1831/1)
  24. ---------- Zofia x Bieneik Sebastian (Kraków - św. Salwator 1847/15)
  25. ---------- Zofia x Wiewióra Stanisław (Gnojno 1842/22)
  26. Sasicki Emeryk x Rzeszowski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1817/139)
  27. Sasik Jakub x Lotko Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1821/8)
  28. ---------- Marianna x Ocet Szymon (Kraków - św. Krzyż 1851/13)
  29. ---------- Marianna x Zychowicz Wojciech (Kiczki 1801/8)
  30. ---------- Piotr x Miciuda Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1850/51)
  31. Sasim Aleksander x Skużeński Józefa (Pniewnik 1882/1)
  32. Sasin Agnieszka x Pijasiński Baltazar (Chlewiska 1834/2)
  33. ---------- Anna x Strzyga Wawrzyniec (Prażmów 1896/8)
  34. ---------- Rozalia x Nosalkiewicz Błażej (Kraków - św. Szczepan 1842/9)
  35. Sasinowski Franciszka x Cieśliński Michał (Górzno k. Garwolina 1885/19)
  36. Sasiński Aleksander x Zawadzki Helena (Skała 1876/15)
  37. Sasio Grzegorz x Koznek Anna (Końskowola 1655/8)
  38. Saskiewicz Zofia x Sadowski Ignacy (Kraków - św. Mikołaj 1837/20)
  39. Sasół Julianna x Nowakowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1823/20)
  40. Sasorki Franciszka x Hass Wojciech (Kraków - Mariacka 1812/5)
  41. Sasorski Maciej x Kozakiewicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1832/17)
  42. ---------- Maciej x Zązeli Joanna (Kraków - Wszyscy Święci 1821/2)
  43. ---------- Rozalia x Dudka Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1832/23)
  44. ---------- Walenty x Sobienioewski Ludwika (Kraków - Boże Ciało 1844/6)
  45. Sass Anastazy x Kierszk Monika (Gniew 1947/11)
  46. ---------- Jacek x Drozdzowka Franciszka (Kraków - Mariacka 1836/39)
  47. ---------- Stefania Jadwiga x Sikorski Alfons Augustyn (Grabowo kościerskie 1943/4)
  48. ---------- Teresa x Szymichowski Józef (Stężyca 1894/35)
  49. Sassorski Joanna x Ciszewski Józef (Kraków - Boże Ciało 1839/1)
  50. ---------- Walenty x Galiński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/20)
  51. Sasuł Kasper x Mazurkiewicz Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1845/34)
  52. Sasula Katarzyna x Morawski Tomasz (Skała 1829/4)
  53. ---------- Marianna x Jankowski Kazimierz (Skała 1857/9)
  54. ---------- Marianna x Rogozik Wawrzyniec (Skała 1867/9)
  55. ---------- Rozalia x Juskowski Bartłomiej (Skała 1803/1)
  56. Sasulski Agata x Mleczko Wincenty (Skała 1869/3)
  57. ---------- Apolonia x Odrobiński Maciej (Skała 1853/2)
  58. ---------- Apolonia x Żurowicz Józef (Skała 1834/3)
  59. ---------- Helena x Swinka Jan (Kraków - św. Anna 1843/10)
  60. ---------- Jan x Chliński Marianna (Skała 1829/3)
  61. ---------- Jan x Domagalski Salomea (Skała 1864/4)
  62. ---------- Józef x Boroń Marianna (Skała 1846/13)
  63. ---------- Józef x Zadęcki Tekla (Skała 1853/7)
  64. ---------- Katarzyna x Szuwalski Jan Kanty (Kraków - św. Krzyż 1831/6)
  65. ---------- Magdalena x Pawlik Szymon (Skała 1814/5)
  66. ---------- Marianna x Demiter Paweł (Kraków - Mariacka 1833/92)
  67. ---------- Mikołaj x Tarnota Agnieszka (Skała 1811/3)
  68. ---------- Salomea x Miodek Jakub (Skała 1866/4)
  69. ---------- Salomea x Sobucki Kazimierz (Skała 1878/7)
  70. Saszewski Tekla x Białkowski Mikołaj (Kraków - św. Anna 1849/5)
  71. Saszynowski Bolesław x Grabowicz Marianna (Raciąż 1947/22)
  72. Saszyński Stanisław x Nojszewski Rozalia (Pniewnik 1820/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne