Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sarzyński (wyników 219):

  1. Sar Jakub x Markociński Ewa (Budziszewice 1868/6)
  2. ---------- Marianna x Kądzielewski Karol (Połaniec 1866/26)
  3. ---------- Piotr x Pawlikowski Marianna (Mileszki 1872/40)
  4. Sara N. x Graus Ramk (Hrubieszów 1811/44)
  5. Sarabkiewicz Marianna x Wojtowicki Jan (Hrubieszów 1817/18)
  6. Sarach Franciszka x Adamczyk Antoni (Działoszyce 1872/12)
  7. ---------- Jan x Grosz Matylda (Grabowo kościerskie 1869/1)
  8. ---------- Józef x Grosz Paulina (Grabowo kościerskie 1868/7)
  9. Saracki Agnieszka x Grzyb Jan (Działoszyce 1832/5)
  10. ---------- Jakub x Wójcik Anna (Działoszyce 1830/12)
  11. ---------- Łukasz x Grzyb Kunegunda (Działoszyce 1832/4)
  12. ---------- Łukasz x Malinowski Julianna (Działoszyce 1844/1)
  13. ---------- Magdalena x Grzyb Jan (Działoszyce 1829/12)
  14. ---------- Magdalena x Wójcik Piotr (Działoszyce 1833/8)
  15. ---------- Marianna x Rosół Mateusz (Działoszyce 1839/24)
  16. ---------- Marianna x Szumilas Szymon (Działoszyce 1846/10)
  17. ---------- Rozalia x Popielski Wojciech (Działoszyce 1875/14)
  18. ---------- Wawrzyniec x Grzyb Ewa (Działoszyce 1839/22)
  19. ---------- Wincenty x Grzyb Małgorzata (Działoszyce 1828/15)
  20. Saraczko Franciszka x Wajda Wojciech (Działoszyce 1851/17)
  21. ---------- Kunegunda x Grzyb Walenty (Działoszyce 1828/6)
  22. Saradzki Andrzej x Bocheń Marianna (Działoszyce 1881/28)
  23. ---------- Andrzej x Ostrowski Agnieszka (Działoszyce 1883/4)
  24. ---------- Anna x Szydłowski Józef (Działoszyce 1886/7)
  25. ---------- Anna x Wałek Wawrzyniec (Działoszyce 1878/3)
  26. ---------- Franciszek x Banach Zofia (Działoszyce 1861/23)
  27. ---------- Franciszka x Jędruch Paweł (Działoszyce 1864/19)
  28. ---------- Franciszka x Ostrowski Jakub (Działoszyce 1860/20)
  29. ---------- Franciszka x Staniek Andrzej (Działoszyce 1877/1)
  30. ---------- Jędrzej x Ochędoski Marianna (Działoszyce 1853/19)
  31. ---------- Józefa x Malinowski Szczepan (Działoszyce 1865/13)
  32. ---------- Kacper x Augustowski Marianna (Działoszyce 1868/14)
  33. ---------- Marianna x Malmon Tomasz (Działoszyce 1858/22)
  34. ---------- Marianna x Nowak Tomasz (Działoszyce 1857/3)
  35. ---------- Marianna x Ostrowski Jakub (Działoszyce 1862/3)
  36. ---------- Marianna x Ostrowski Jan (Działoszyce 1888/12)
  37. ---------- Tekla x Wąsowicz Ludwik (Działoszyce 1878/4)
  38. ---------- Wiktoria x Kucała Stanisław (Działoszyce 1883/28)
  39. ---------- Wiktoria x Sobecki Augustyn (Działoszyce 1887/20)
  40. Sarajewski Franciszek x Ciara Elżbieta (Gniew 1861/55)
  41. Saramaga Marcjanna x Wilk Franciszek (Działoszyce 1839/26)
  42. Saramak Antonina x Dziarmakowski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1924/30)
  43. ---------- Marianna x Głowacki Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1926/24)
  44. ---------- Marianna x Skwarciak Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1938/12)
  45. ---------- Marianna x Szeląg Julian (Niekrasów Świętokrzyski 1933/16)
  46. ---------- Michał x Konat Franciszka (Niekrasów Świętokrzyski 1926/4)
  47. ---------- Władysław x Anton Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1937/11)
  48. ---------- Władysława x Cebula Aleksander (Niekrasów Świętokrzyski 1936/43)
  49. Saran Anna x Jadamcyk Krzysztof (Końskowola 1647/8)
  50. ---------- Katarzyna x Supik Tomasz (Końskowola 1655/28)
  51. Saranek Stanisław x Karczmarz Regina (Końskowola 1643/7)
  52. Sarątowski Marianna x Przezdziąk Wawrzyniec (Raciążek 1774/11)
  53. Sarawiński Elżbieta x Tomaszewski Andrzej (Pabianice 1858/3)
  54. Sarbiak Stanisław x Zaborowicz Balbina (Kazimierz Biskupi 1898/15)
  55. Sarbok Bronisława x Nowak Marcin (Kazimierz Biskupi 1922/29)
  56. Sarcinau Paweł x Stonka Zofia (Bełżyce 1830/27)
  57. Sardycy Kazimierz x Gąsior Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1829/25)
  58. Sardziewski Roch x Bok Marianna (Gniew 1740/16)
  59. Sarecki Michał x Dembek Paulina (Barłożno 1910/1)
  60. Sargawa Mateusz x Wołoszczyk Marianna (Koprzywnica 1813/20)
  61. Sargiet Anna x Komisarzewicz Piotr (Łabunowo 1792/1)
  62. Sargul Marianna x Gruca Antoni (Kraków - św. Salwator 1843/21)
  63. Sargula Benedykt x Patczeńska Łucja (Kraków - św. Salwator 1838/34)
  64. Sarkiewicz Katarzyna x Kulza Honoriusz (Łoniów 1840/14)
  65. Sarkowska Barbara x Lenarciński Kazimierz (Brzeziny 1799/18)
  66. Sarkowski Jan x Bednerowicz Apolonia (Działoszyce 1853/25)
  67. Sarlej Małgorzata x Ziętal Wojciech (Skórkowice 1873/6)
  68. ---------- Marianna x Jasion Władysław (Skórkowice 1881/17)
  69. Sarleja Jan x Wojciechowska Marianna (Skórkowice 1881/6)
  70. Sarmata Franciszka x Baran Jan (Bebelno 1748/2)
  71. Sarn Jan x Zarn Elżbieta (Wąsosze k. Konina 1840/6)
  72. ---------- Katarzyna x Jantowski Franciszek (Chwaszczyno 1863/3)
  73. Sarna Elżbieta x Śliwiński Józef (Kraków - św. Krzyż 1836/13)
  74. ---------- Elżbieta x Smajek Józef (Kraków - Mariacka 1820/14)
  75. ---------- Jakub x Morawiec Rozalia (Kraków - Mariacka 1825/17)
  76. ---------- Jan x Nowacki Franciszka (Białobrzegi 1864/8)
  77. ---------- Joanna x Sikora Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1848/68)
  78. ---------- Józef x Nowacki Tekla (Kraków - św. Florian 1850/39)
  79. ---------- Kajetan x Kuska Magdalena (Kraków - św. Salwator 1839/30)
  80. ---------- Magdalena x Marciszewski Michał (Kraków - św. Szczepan 1836/3)
  81. ---------- Magdalena x Zdziech Augustyn (Kraków - św. Florian 1830/121)
  82. ---------- Marianna x Czyścik Jan (Kraków - św. Szczepan 1843/53)
  83. ---------- Marianna x Kominkiewicz Marceli (Kazimierz Biskupi 1900/34)
  84. ---------- Marianna x Kominkiewicz Marceli (Kazimierz Biskupi 1900/34)
  85. ---------- Marianna x Krauze Krzysztof (Kazimierz Biskupi 1827/14)
  86. ---------- Marianna x Łyko Maciej (Kraków - św. Szczepan 1828/47)
  87. ---------- Paweł x Cuba Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1827/22)
  88. ---------- Stanisław x Głowacki Franciszka (Kraków - św. Salwator 1838/54)
  89. ---------- Stanisława x Majer Adam (Kazimierz Biskupi 1896/19)
  90. ---------- Walenty x Kwasek Ewa (Kraków - św. Szczepan 1823/21)
  91. ---------- Walenty x Zalasowski Łucja (Kraków - św. Szczepan 1826/27)
  92. ---------- Zofia x Brzeski Ignacy (Kraków - Mariacka 1827/43)
  93. ---------- Zofia x Pustułka Józef (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1820/2)
  94. ---------- Zofia x Rumian Kazimierz (Kraków - Mariacka 1840/46)
  95. Sarnacki Jan x Kamiński Józefa (Płock 1866/47)
  96. Sarnecki Edward x Banaszak Zofia (Górzno k. Garwolina 1940/38)
  97. ---------- Franciszek x Budnerowski Anna (Barłożno 1896/1)
  98. ---------- Franciszek x Minejko-Opacki Franciszka (Górzno k. Garwolina 1736/5)
  99. ---------- Jadwiga x Sobczak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1927/36)
  100. ---------- Jan x Klimkoski Teresa (Klimontów 1821/88)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne