Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sapała (wyników 72):

  1. Sapa Jan x Grzyński Elzbieta (Raciążek 1770/13)
  2. ---------- Marianna x Bartocha Tadeusz (Niekrasów Świętokrzyski 1944/22)
  3. Sapadowski Józef x Wróblewski Marianna (Kraków - św. Anna 1816/8)
  4. Sapała Maciej x Piotrowicz Marianna (Bełżyce 1830/15)
  5. ---------- Tekla x Wolanowski Antoni (Gieczno 1815/22)
  6. ---------- Tomasz x Godzwon Barbara (Połaniec 1820/37)
  7. Sapanowski Wiktoria x Deląg Bartłomiej (Pabianice 1860/17)
  8. Sapciński Maciej x Zieliński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1827/24)
  9. Sapcińśki Michał x Grzybek Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1813/108)
  10. Sapciński Mikołaj x Wiewiórkowski Aniela (Kraków - Wszyscy Święci 1834/48)
  11. Sapeciński Katarzyna x Koch Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1828/8)
  12. ---------- Katarzyna x Majcher Józef (Kraków - św. Szczepan 1816/32)
  13. ---------- Kunegunda x Łuszczewski Michał (Kraków - św. Florian 1849/1)
  14. ---------- Marianna x Koziarski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1816/135)
  15. Sapek Franciszka x Liciarski Wojciech (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1859/2)
  16. Sapela Tomasz x Szczudliński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1813/17)
  17. Sapet Antonina x Chaberski Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1817/1)
  18. Sapeta Jakub x Leśniowski Franciszka (Kraków - św. Krzyż 1846/10)
  19. ---------- Kasper x Ucho Marianna (Kraków - św. Krzyż 1832/10)
  20. ---------- Katarzyna x Imielski Jan (Kraków - św. Florian 1845/13)
  21. ---------- Katarzyna x Mazur Piotr (Kraków - św. Szczepan 1832/33)
  22. ---------- Kazimierz x Berliński Teofila (Kraków - św. Florian 1811/33)
  23. ---------- Ludwik x Ciesielski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1815/72)
  24. ---------- Ludwik x Kwidym Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1824/9)
  25. ---------- Maciej x Wach Regina (Kraków - św. Szczepan 1832/73)
  26. ---------- Małgorzata x Czudka Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1819/93)
  27. ---------- Małgorzata x Koziarski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1832/34)
  28. ---------- Marianna x Kuliga (Kuliczkowski) Jakub (Kraków - św. Szczepan 1837/11)
  29. ---------- Michał x Skorupa Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1817/70)
  30. ---------- Piotr x Sowa Marianna (Kraków - św. Szczepan 1838/47)
  31. ---------- Regina x Trombacz Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1832/56)
  32. ---------- Szczepan x Kaczmarek Franciszka (Czermno 1817/4)
  33. ---------- Szczepan x Szymczykiewicz Marianna (Kraków - św. Florian 1838/78)
  34. ---------- Teresa x Sowa Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1844/28)
  35. ---------- Walenty x Gołczyk Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1831/15)
  36. Sapia Herbert x Deptulski Gertruda (Gniew 1932/28)
  37. Sapiej Helena x Seweryn Stanisław (Kraków - Mariacka 1833/16)
  38. Sapiekowski Antoni x Krapuka Anna (Kazimierz Biskupi 1841/20)
  39. Sapieński Józef x Urbaniak Elżbieta (Czermno 1825/8)
  40. ---------- Walenty x Kiełbasiński Józefa (Czermno 1833/2)
  41. Sapienski Wojciech x Adamczewski Franciszka (Czermno 1824/16)
  42. Sapiero Szulim x Domber Hahna (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/19)
  43. Sapieżko Paweł x Czelgowski Katarzyna (Jeżów 1823/9)
  44. Sapikowski Anastazja x Matuszewski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1902/20)
  45. ---------- Anastazja x Matuszewski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1902/20)
  46. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/42)
  47. ---------- Antoni x Kowalski Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/42)
  48. Sapiński Albin x Sękoski Wiktoria (Czermno 1857/8)
  49. ---------- Aleksander x Murawski Marianna (Łomna 1882/4)
  50. ---------- Antoni x Gałecki Bogumiła (Kazimierz Biskupi 1834/8)
  51. ---------- Feliks x Kowalczyk Józefa (Czermno 1858/19)
  52. ---------- Franciszka x Ciastek Antoni (Czermno 1853/7)
  53. ---------- Ignacy x Aniuszewski Anna (Czermno 1854/9)
  54. ---------- Józef x Marczewski Agnieszka (Czermno 1841/3)
  55. ---------- Józefa x Barszczewski Franciszek (Czermno 1821/7)
  56. ---------- Józefa x Lisiecki Mateusz (Czermno 1859/5)
  57. ---------- Józefa x Puternicki Michał (Czermno 1848/8)
  58. ---------- Katarzyna x Lewandowski Leonard (Czermno 1853/5)
  59. ---------- Maciej x Ozimski Magdalena (Czermno 1844/5)
  60. ---------- Magdalena x Domański Tomasz (Czermno 1862/17)
  61. ---------- Marianna x Olkowicz Stanisław (Czermno 1865/12)
  62. ---------- Michał x Piechota Julianna (Pniewnik 1874/1)
  63. ---------- Weronika x Sztelmszczyk Jan (Czermno 1856/5)
  64. ---------- Zuzanna x Suchodolski Józef (Czermno 1862/23)
  65. Saporski Karolina x Kulczycki Grzegorz (Kraków - Wszyscy Święci 1846/16)
  66. Sapota Franciszka x Marcinkowski Józef (Dmenin 1892/2)
  67. ---------- Katarzyna x Świątek Marcin (Dmenin 1880/8)
  68. ---------- Marian x Ulbrych Apolonia Paulina (Dmenin 1890/4)
  69. ---------- Marianna x Matysiak Jan (Dmenin 1876/12)
  70. ---------- Wiktoria x Cieślik Stanisław (Dmenin 1886/11)
  71. ---------- Wojciech x Bi(e)niaszek Marianna (Dmenin 1894/17)
  72. Sapulski Stanisław x Lubczyński Eleonora (Hrubieszów 1834/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne