Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Samborski (wyników 77):

  1. Sambor Błażej x Sztajnic Anna (Dmenin 1882/2)
  2. ---------- Józefa x Gonera Jan (Kłomnice, par. św. Marcina 1916/2)
  3. ---------- Małgorzata x Markowski Ignacy (Kraków - Boże Ciało 1823/13)
  4. Samborek Józefa x Sieńko Jan (Kraków - św. Mikołaj 1825/23)
  5. ---------- Marianna x Wojcik Paweł (Kraków - św. Salwator 1824/95)
  6. Samborska Agnieszka x Strzelecki Franciszek (Połaniec 1865/62)
  7. ---------- Antonina x Żaliński Michał (Połaniec 1874/54)
  8. ---------- Katarzyna x Grabowski Marcin (Połaniec 1865/14)
  9. ---------- Marianna x Bator Wawrzyniec (Połaniec 1820/57)
  10. ---------- Zofia x Kordon Wawrzyniec (Połaniec 1875/29)
  11. ---------- Zofia x Palkowski Walenty (Połaniec 1861/54)
  12. Samborski Agata x Raźny Michał (Kraków - św. Mikołaj 1811/8)
  13. ---------- Agata x Sznarski Andrzej (Kraków - Mariacka 1817/71)
  14. ---------- Anastazja x Jezierski Marcin (Borzykowa 1859/3)
  15. ---------- Anna x Konik Jakub (Kraków - św. Szczepan 1832/68)
  16. ---------- Anna x Sazik Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1846/13)
  17. ---------- Antoni x Kubus Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1787/2)
  18. ---------- Antoni x Kumański Elżbieta (Kraków - św. Mikołaj 1832/55)
  19. ---------- Antoni x Nowak Regina (Kraków - św. Mikołaj 1820/3)
  20. ---------- Apolonia x Mierzwa Tomasz (Biesiadki, wieś Żerków 1787/1)
  21. ---------- Apolonia x Szatan Wawrzyniec (Kraków - św. Mikołaj 1834/3)
  22. ---------- Błażej x Ledwoń Eleonora (Borzykowa 1845/6)
  23. ---------- Brygida x Białowąs Mikołaj (Gnojno 1828/28)
  24. ---------- Franciszek x Bryk Marianna (Połaniec 1865/70)
  25. ---------- Grzegorz x Jęczmyk Elżbieta (Borzykowa 1867/25)
  26. ---------- Helena x Skoczyński Jacek (Kraków - św. Szczepan 1815/18)
  27. ---------- Ignacy x Oberski Anastazja (Borzykowa 1834/1)
  28. ---------- Izydor x Molik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1812/66)
  29. ---------- Józef x Kula Anna (Połaniec 1869/6)
  30. ---------- Józefa x Trębacz Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1845/23)
  31. ---------- Kasper x Cyzala Apolonia (Kraków - św. Mikołaj 1828/10)
  32. ---------- Katarzyna x Charazik Franciszek (Borzykowa 1828/15)
  33. ---------- Katarzyna x Karbowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1835/28)
  34. ---------- Katarzyna x Kwapisz Franciszek (Gnojno 1834/24)
  35. ---------- Kazimierz x Adamkowicz Katarzyna (Połaniec 1869/17)
  36. ---------- Łukasz x Dulas Antonina (Borzykowa 1860/36)
  37. ---------- Maciej x Szyszkowski Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1832/29)
  38. ---------- Marianna x Kobus Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1837/8)
  39. ---------- Marianna x Ledwoń Józef (Borzykowa 1829/27)
  40. ---------- Marianna x Mojzesz Stanisław (Kraków - Mariacka 1814/67)
  41. ---------- Marianna x Rorot Walenty (Borzykowa 1855/26)
  42. ---------- Michał x Grochal Wiktoria (Siercza, par. Wieliczka 1876/4)
  43. ---------- Rozalia x Tokarczyk Ludwik (Borzykowa 1821/6)
  44. ---------- Sebastian Stanisław x Rajtar Marianna Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1841/25)
  45. ---------- Stanisław x Jeczeń Józefa (Niekrasów Świętokrzyski 1943/24)
  46. ---------- Tomasz x Bułat Anna (Kraków - św. Mikołaj 1823/8)
  47. ---------- Wojciech x Filejski Rozalia (Borzykowa 1833/8)
  48. ---------- Wojciech x Majek Jadwiga (Połaniec 1869/32)
  49. ---------- Zofia x Wieczorek Tomasz (Borzykowa 1857/13)
  50. Samboryński Petronela x Wilczyński Florian (Kraków - Wszyscy Święci 1835/65)
  51. Sambura Antoni x Gorzelniak Klara (Kraków - św. Anna 1813/4)
  52. Samburska Barbara x Sipa Paweł (Skórkowice 1881/18)
  53. Samburski Aleksander x Nowak Katarzyna (Gnojno 1852/9)
  54. ---------- Aleksander x Wcisło Tekla (Gnojno 1838/40)
  55. ---------- Bartłomiej x Bzdzion Katarzyna (Obiechów 1843/15)
  56. ---------- Błażej x Domański Marianna (Gnojno 1740/14)
  57. ---------- Błażej x Płowiec Agnieszka (Obiechów 1857/2)
  58. ---------- Filip x Hałdyk Barbara (Obiechów 1847/1)
  59. ---------- Filip Jakub x Rusin Franciszka (Obiechów 1857/5)
  60. ---------- Jakub x Kołacz Marianna (Obiechów 1859/5)
  61. ---------- Jan x Ceda Marianna (Kraków - Mariacka 1832/120)
  62. ---------- Jan x Kurdyś Agnieszka (Obiechów 1853/6)
  63. ---------- Kazimierz x Pasierbieński Magdalena (Obiechów 1829/1)
  64. ---------- Magdalena x Gębka Antoni (Obiechów 1862/2)
  65. ---------- Magdalena x Hałdyk Paweł (Obiechów 1841/3)
  66. ---------- Marianna x Bieda Jan (Kraków - Mariacka 1827/73)
  67. ---------- Marianna x Bugajski Jakub (Obiechów 1865/5)
  68. ---------- Marianna x Gabryś Franciszek (Obiechów 1865/13)
  69. ---------- Marianna x Jadwiczak Andrzej (Gnojno 1741/13)
  70. ---------- Marianna x Kurdyś Jacek (Obiechów 1826/2)
  71. ---------- Paweł x Papaj Julianna (Obiechów 1841/7)
  72. ---------- Paweł x Rejek Marianna (Obiechów 1839/12)
  73. ---------- Piotr x Maraś Elżbieta (Obiechów 1839/7)
  74. ---------- Stanisław x Pędracki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1829/41)
  75. ---------- Teresa x Rusin Wojciech (Obiechów 1842/7)
  76. ---------- Wincenty x Januszewski Domicella (Kraków - Katedra 1815/3)
  77. ---------- Wojciech x Stępień Marianna (Gnojno 1860/34)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne