Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sala (wyników 105):

  1. Sal Wiktoria x Łępicki Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1835/63)
  2. Sala Franciszek x Wolański Ewa (Kraków - św. Anna 1812/1)
  3. ---------- Izrael x Piśniowicz Dawid (Klimontów 1817/120)
  4. ---------- Marcin x Bassaj Katarzyna (Gródek 1884/4)
  5. ---------- Paweł x Kafar Katarzyna (Brzeziny 1775/1736)
  6. ---------- Petronela x Malnia Piotr (Biesiadki, wieś Lewniowa 1788/1)
  7. ---------- Piotr x Stawiarz Marianna (Biesiadki, wieś Lewniowa 1791/4)
  8. ---------- Stanisław x Biedrzyński Zofia (Dmenin 1894/4)
  9. Salach Bronisława x Niewiadomski Ludwik (Prażmów 1897/26)
  10. ---------- Józefa x Pawelec Franciszek (Górzno k. Garwolina 1887/20)
  11. ---------- Katarzyna x Błażejczyk Stanisław (Górzno k. Garwolina 1880/20)
  12. Salaga Marianna x Grabiński Józef (Kościelec pow. kaliski 1859/2)
  13. Salamandra Antoni x Jakubowska Elżbieta (Bełżyce 1829/14)
  14. ---------- Mateusz x Cytacki Józefa (Czermno 1853/10)
  15. Salamon Adam x Malina Wiktoria (Kraszewice 1890/31)
  16. ---------- Józefa x Szmata Michał (Kraszewice 1891/13)
  17. ---------- Katarzyna x Cichota Marcin (Kraszewice 1889/49)
  18. ---------- Kazimierz x Jastrzębski (Kożmiat) Petronela (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/23)
  19. ---------- Magdalena x Skruszeniec Krzysztof (Końskowola 1682/4)
  20. ---------- Marianna x Skorupa Jan (Kraszewice 1890/54)
  21. ---------- Marianna x Szala Jan (Kraszewice 1892/21)
  22. ---------- Paweł x Kiełbasa Agnieszka (Kraszewice 1891/5)
  23. ---------- Roch x Zając Apolonia (Kraszewice 1890/14)
  24. ---------- Salomea x Łuczak Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/5)
  25. ---------- Tekla x Harenza Ignacy (Kraszewice 1889/15)
  26. Salamończyk Edward x Zając Helena (Górzno k. Garwolina 1949/13)
  27. ---------- Helena x Brzeźnicki Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1971/37)
  28. ---------- Irena x Zając Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1975/12)
  29. ---------- Józefa Zofia x Zabiegałowski Jan (Górzno k. Garwolina 1972/38)
  30. ---------- Maria x Zuchniak Jan (Górzno k. Garwolina 1976/16)
  31. ---------- Rozalia Zofia x Frelik Stanisław (Górzno k. Garwolina 1929/25)
  32. ---------- Stanisław x Pieniążek Genowefa (Górzno k. Garwolina 1944/7)
  33. ---------- Teodozja x Szczęsny Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1979/3)
  34. Salamonik Sabina x Zając Józef (Górzno k. Garwolina 1949/20)
  35. Salapski Franciszek x Post Marianna (Borzykowa 1859/26)
  36. ---------- Józefa x Ziętal Kazimierz (Borzykowa 1845/21)
  37. Salasnasorka Barbara x Kobusz Błażej (Końskowola 1664/22)
  38. Salata Franciszka x Kulesza Walenty (Brok 1818/12)
  39. ---------- Petronela x Glowacki Maciej (Wąsosze k. Konina 1840/13)
  40. Salaterski Władysław x Tokarz Julianna (Domosławice, wieś Melsztyn 1926/3)
  41. Salatryński Jacek x Freyman Tekla (Hrubieszów 1833/15)
  42. Salawa Marianna x Rutkowski Maciej (Zielonki 1842/12)
  43. Salawak Regina x Majtyka Kasper (Kraków - św. Szczepan 1837/21)
  44. Salawski Marianna x Kowalski Stanisław (Kraków - Mariacka 1821/75)
  45. Salbert Franciszek x Ciołek Marianna (Lgota Wielka 1820/10)
  46. Salcbierg Józefa x Łatalski Stanisław (Kraków - Mariacka 1837/40)
  47. Saldatk Albrecht x Kleysmit Antonina (Stężyca 1890/30)
  48. ---------- Antoni x Buszman Antonia (Stężyca 1861/6)
  49. ---------- Józef x Meier Józefina (Stężyca 1861/22)
  50. ---------- Marianna x Pawelski Antoni (Stężyca 1867/4)
  51. Salecki Agnieszka x Idziak Paweł (Borzykowa 1835/6)
  52. ---------- Jadwiga x Dzieniarz Mateusz (Borzykowa 1828/8)
  53. ---------- Katarzyna x Wrona Maciej (Borzykowa 1843/20)
  54. ---------- Magdalena x Kurowski Florian (Borzykowa 1837/10)
  55. ---------- Marianna x Korgul Józef (Borzykowa 1846/4)
  56. ---------- Michał x Krawczyk Marianna (Borzykowa 1863/9)
  57. ---------- Stanisław x Itiszowski Ernestyna (Lubraniec 1857/19)
  58. ---------- Stanisław x Kumela Teresa (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1829/6)
  59. ---------- Urszula x Rokita Stanisław (Borzykowa 1835/10)
  60. Saleński Andrzej x Gonczewski Anna (Raciążek 1804/8)
  61. Salerini Józef x Schoesin Estera (Kraków - św. Salwator 1822/72)
  62. Salerski Joanna x Jankowski Michał (Papowo Toruńskie 1844/7)
  63. Saleta Wawrzyniec x Chudy Tekla (Borzykowa 1844/19)
  64. Saletra N. x Bartczak Katarzyna (Żelazna 1890/15)
  65. Salewski Jan x Patucki Katarzyna (Gniew 1889/7)
  66. ---------- Józef x Dombrowski Rozalia (Barłożno 1875/4)
  67. ---------- Paweł x Osadowski Franciszka (Gniew 1878/12)
  68. Saliczewski Anna x Bednarczyk Antoni (Brok 1824/30)
  69. Salik Mikołaj x Antek Agnieszka (Gieczno 1815/27)
  70. Salinger Karol x Sobiszewski Józefa (Górzno k. Garwolina 1841/12)
  71. Saliński Apolonia x Wrzesiński Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1878/2)
  72. ---------- Katarzyna x Kilianowski Jan (Mierzyn 1883/27)
  73. Salisz Marianna x Fryderkowicz Piotr (Kraków - Boże Ciało 1827/18)
  74. Saliwiak Mateusz x Kowalski Weronika (Luszyn 1841/4)
  75. Salka Jadwiga x Sykutek Jakub (Końskowola 1654/6)
  76. Salomecki Katarzyna x Kozioł Piotr (Kraków - św. Mikołaj 1834/7)
  77. Salomejczyk Filip x Owczarz Marianna (Wieniec 1796/375)
  78. Salomon Barbara x Guz Karol (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/52)
  79. ---------- Jan x Wiącek Marianna (Koprzywnica 1831/27)
  80. ---------- Marianna x Skóra Józef (Dmenin 1891/2)
  81. Salomoński Cyprian x Wesel Joanna (Kraków - Wszyscy Święci 1815/31)
  82. ---------- Hortensja x Kurowicz Aleksander (Kraków - Mariacka 1838/37)
  83. ---------- Julia x Wesseli Ignacy (Kraków - Mariacka 1833/11)
  84. Salski Joanna x Burzyński Stanisław (Borzykowa 1855/32)
  85. ---------- Józefa x Cudak Wojciech (Borzykowa 1862/17)
  86. ---------- Waleria x Cudak Wincenty (Borzykowa 1854/17)
  87. Salsowa Agata x Filipowicz Benedykt (Raciążek 1831/3)
  88. Saluś Julianna Ludwika x Dziudzicki Maciej (Kraków - Mariacka 1814/60)
  89. Salwa Antonina x Gajewski Stanisław (Chlewiska 1833/24)
  90. ---------- Benedykt x Jama Elżbieta (Chlewiska 1833/12)
  91. ---------- Elżbieta x Dziewierek Antoni (Chlewiska 1839/7)
  92. ---------- Marianna x Pieniążek Aleksander (Górzno k. Garwolina 1791/9)
  93. Salwas Grzegorz x N. Zofia (Końskowola 1669/16)
  94. ---------- Regina x Kusniercik Marcin (Końskowola 1665/3)
  95. Salwiński Salomea x Czeremużyński Jan (Kraków - św. Salwator 1823/75)
  96. Salwoski Jakub x Pacholak Józefa (Łomna 1885/13)
  97. Salwowski Anna x Dedka Kazimierz (Łomna 1886/8)
  98. ---------- Katarzyna x Kwiatkowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1875/5)
  99. ---------- Paweł x Branecki Maria (Papowo Toruńskie 1884/13)
  100. Salyer Julianna x Filipski Jakub (Chwaszczyno 1864/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne