Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sadkowski (wyników 333):

  1. Sad Agata x Tkacz Franciszek (Kraków - Mariacka 1823/25)
  2. ---------- Agnieszka x Płatek Józef (Kraków - Mariacka 1825/5)
  3. ---------- Apolonia x Jazgier Walenty (Koprzywnica 1835/16)
  4. ---------- Katarzyna x Gatuszewski Bartłomiej (Koprzywnica 1813/9)
  5. ---------- Marianna x Kiołtyka Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1850/13)
  6. Sadach Jan x Irty Dorota (Chwaszczyno 1768/4)
  7. Sadawa Agnieszka x Koper Jan (Lgota Wielka 1845/13)
  8. ---------- Franciszka x Wroński Józef (Lgota Wielka 1859/15)
  9. ---------- Helena x Łysik Grzegorz (Lgota Wielka 1840/3)
  10. ---------- Jan x Majchrzak Salomea (Lgota Wielka 1853/9)
  11. ---------- Marianna x Nita Kazimierz (Lgota Wielka 1849/3)
  12. ---------- Wojciech x Łyszczkowicz Julianna (Lgota Wielka 1859/18)
  13. Sadecki Józef x Rumieński Franciszka (Papowo Toruńskie 1880/6)
  14. ---------- Małgorzata x Hoffman Karol (Kraków - św. Mikołaj 1832/26)
  15. Sadek Eleonora x Mucha Stanisław (Klimontów 1881/8)
  16. ---------- Franciszka x Baniowski Jan (Gnojno 1864/10)
  17. ---------- Jakub x Kuc Franciszka (Gnojno 1855/9)
  18. ---------- Łukasz x Szymański Katarzyna (Gnojno 1848/30)
  19. Sadel Helena x Łabędź Antoni (Kraków - Mariacka 1827/11)
  20. Sader Regina x Cabalski Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1831/37)
  21. Sadkiewicz Marianna x Woyciechowski Jan (Kazimierz Biskupi 1834/9)
  22. Sadkoski Wiktoria x Szablowski Dominik (Koprzywnica 1868/27)
  23. Sadkowicz Paweł x Stochmal Brygida (Pierzchnica: wieś Gumienice 1800/2)
  24. Sadkowski Aniela x Skrobiński Józef (Grudusk 1889/13)
  25. ---------- Anna x Łukaszewski Józef (Grudusk 1877/18)
  26. ---------- Antoni x Sowa Konstancja (Zakliczyn 1743/1)
  27. ---------- Eleonora x Jacak Józef (Żelazna 1885/10)
  28. ---------- Ignacy x Dmuchowski Elżbieta (Grudusk 1867/3)
  29. ---------- Jadwiga x Dudek Jan (Koprzywnica 1847/8)
  30. ---------- Jan x Grabowski Zofia (Kraków - św. Florian 1811/21)
  31. ---------- Jan x Węglicki Emilia (Grudusk 1875/13)
  32. ---------- Józef x Sułkowski Marianna (Kraków - Mariacka 1814/69)
  33. ---------- Józefa x Komor Szymon (Grudusk 1869/2)
  34. ---------- Kajetan x Molędowski Marianna (Bodzentyn 1866/1)
  35. ---------- Katarzyna x Śliwiński Józef (Bebelno 1858/14)
  36. ---------- Maciej x Trepczyna Salomea (Skała 1808/7)
  37. ---------- Małgorzata x Majewski Romuald (Skała 1802/2)
  38. ---------- Marianna x Grudzień Jan (Łoniów 1824/181)
  39. ---------- Marianna x Jaworski Mikołaj (Grudusk 1893/5)
  40. ---------- Marianna x Koster Karol (Kraków - Mariacka 1835/109)
  41. ---------- Marianna x Machałowski Ignacy (Grudusk 1886/7)
  42. ---------- Marianna x Zieleniecki Jan (Grudusk 1888/28)
  43. ---------- Rozalia x Rudecki Wojciech (Bebelno 1863/4)
  44. ---------- Tekla x Niewiadomski (Trętowski) Franciszek (Grudusk 1883/21)
  45. ---------- Tekla x Woźnica Piotr (Bebelno 1780/7)
  46. Sadłak Wojciech x Karwat Franciszka (Surhów 1861/1)
  47. Sadlikowski Barbara x Nawrocki Melchior (Grocholice 1880/61)
  48. ---------- Katarzyna x Bartoszewski Łukasz (Lgota Wielka 1846/13)
  49. ---------- Ludwik x Szczypkowski Teofila (Grocholice 1881/31)
  50. Sadło Anna x Wojda Jan (Działoszyce 1881/12)
  51. ---------- Błażej x Kowalik Katarzyna (Działoszyce 1864/13)
  52. ---------- Franciszka x Bukowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1840/16)
  53. ---------- Franciszka x Grzesik Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1832/39)
  54. ---------- Franciszka x Woźniak Marcin (Małoszów 1836/1)
  55. ---------- Jakub x Kwarta Marianna (Małoszów 1839/4)
  56. ---------- Jan x Gwiazda (Gołąb) Magdalena (Działoszyce 1859/3)
  57. ---------- Jan x Marzec Katarzyna (Działoszyce 1877/6)
  58. ---------- Łucja x Bąk Kazimierz (Gnojno 1759/18)
  59. ---------- Łukasz x Pac Tekla (Małoszów 1826/3)
  60. ---------- Marianna x Pijawski Wojciech (Działoszyce 1886/26)
  61. ---------- Michał x Wilk Ewa (Działoszyce 1889/20)
  62. Sadłocha Andrzej x Żmuda Magdalena (Połaniec 1879/47)
  63. ---------- Franciszek x Stachowicz Julianna (Niekrasów Świętokrzyski 1937/4)
  64. ---------- Franciszek x Widanek Jadwiga (Połaniec 1876/50)
  65. ---------- Franciszka x Sekuła Wojciech (Połaniec 1875/6)
  66. ---------- Jakub x Bednarska Marianna (Połaniec 1879/38)
  67. ---------- Jan x Durma Zofia (Połaniec 1879/57)
  68. ---------- Józef x Wątroba Justyna (Połaniec 1863/33)
  69. ---------- Józefa x Podsiadły Wojciech (Połaniec 1864/58)
  70. ---------- Katarzyna x Anioł Piotr (Połaniec 1879/55)
  71. ---------- Katarzyna x Bryk Ludwik (Połaniec 1880/53)
  72. ---------- Kazimierz x Meszek Julianna (Połaniec 1824/42)
  73. ---------- Magdalena x Kądziela Andrzej (Połaniec 1862/52)
  74. ---------- Magdalena x Rugała Paweł (Połaniec 1878/35)
  75. ---------- Marianna x Bednarski Franciszek (Połaniec 1861/49)
  76. ---------- Piotr x Kępa Marianna (Połaniec 1870/8)
  77. ---------- Tekla x Godzwon Walenty (Połaniec 1863/30)
  78. ---------- Tomasz x Kazimierska Marianna (Połaniec 1865/24)
  79. ---------- Tomasz x Mazur Urszula (Połaniec 1880/34)
  80. ---------- Walenty x Maj Józefa (Połaniec 1870/31)
  81. ---------- Walenty x Śmieszek Julianna (Połaniec 1874/13)
  82. ---------- Wawrzyniec x Szymańska Marianna (Połaniec 1863/8)
  83. Sadłoniek Łukasz x Zagaj Marianna (Dmenin 1642/4)
  84. Sadłoski Franciszka x Mortka Bartłomiej (Koprzywnica 1838/21)
  85. ---------- Katarzyna x Juda Tomasz (Koprzywnica 1865/21)
  86. Sadłowski Antoni x Tomczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1844/30)
  87. ---------- Antoni x Woycik Katarzyna (Czemierniki 1814/21)
  88. ---------- Ewa x Dołek Feliks (Klimontów 1822/112)
  89. ---------- Franciszka x Cholewa Wojciech (Czemierniki 1814/40)
  90. ---------- Jadwiga x Twardok Krzysztof (Kraków - św. Mikołaj 1820/7)
  91. ---------- Jan x Krawczyk Antonina (Płock 1863/20)
  92. ---------- Majcher x Klet Regina (Zielonki 1832/7)
  93. ---------- Marcin x Jagielski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1854/10)
  94. ---------- Marianna x Wiejko Franciszek (Brok 1825/38)
  95. Sado Ignacy x Warzonczarski Agnieszka (Koprzywnica 1832/78)
  96. ---------- Jan x Jazgra Cecylia (Koprzywnica 1820/35)
  97. ---------- Jan x Kołacz Barbara (Koprzywnica 1843/28)
  98. ---------- Józef x Olszewski Katarzyna (Koprzywnica 1853/33)
  99. ---------- Józef x Sabat Helena (Koprzywnica 1825/36)
  100. ---------- Kajzer x Zybała Agnieszka (Koprzywnica 1830/33)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne