Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sabela (wyników 107):

  1. Saba Paweł x Niziołek Jadwiga (Koprzywnica 1823/32)
  2. Sabaciński Krystyna x Siudak Jędrzej (Koprzywnica 1817/48)
  3. ---------- Regina x Rzeszuto Józef (Koprzywnica 1813/15)
  4. Sabador Józef x Michnikiewicz Jadwiga (Kraków - Mariacka 1814/37)
  5. Sabadyn Małgorzata x Trzydos Franciszek (Lgota Wielka 1850/6)
  6. Sabajowski Adam x Grzegorzewski Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1831/13)
  7. Sabak Irena x Szeląg Wacław (Górzno k. Garwolina 1950/28)
  8. ---------- Karol x Gałkowski Józefa (Górzno k. Garwolina 1881/9)
  9. ---------- Kazimiera x Szewczyk Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1951/37)
  10. ---------- Michał x Paziewski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1929/5)
  11. ---------- Wojciech x Dąbrowski Anna (Górzno k. Garwolina 1746/3)
  12. Sabała Idzi x Zakrzeski Tekla (Koprzywnica 1823/34)
  13. ---------- Jakób x Potarak Katarzyna (Koprzywnica 1823/31)
  14. Saban Jan x Machnicki Julianna (Kraków - Mariacka 1835/96)
  15. Sabanty Marianna x Wybór Wojciech (Mileszki 1867/1)
  16. Sabarz Maria x Kurniaczek Piotr (Bebelno 1717/2)
  17. Sabat Adam x Małek Katarzyna (Koprzywnica 1859/35)
  18. ---------- Agnieszka x Wielgus Franciszek (Pierzchnica: wieś Gumienice 1864/2)
  19. ---------- Anastasia x Kutyna Wincenty (Koprzywnica 1831/14)
  20. ---------- Andrzej x Łucki Julianna (Koprzywnica 1864/47)
  21. ---------- Andrzej x Machowicz Zofia (Klimontów 1844/11)
  22. ---------- Andrzej x Siudak Józefa (Koprzywnica 1868/21)
  23. ---------- Antoni x Majkowski Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1890/3)
  24. ---------- Antoni x Pilawski Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1883/6)
  25. ---------- Barbara x Moskwa Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/1)
  26. ---------- Barbara x Szymanek Mikołaj (Pierzchnica: wieś Gumienice 1846/6)
  27. ---------- Benedykt x Adamczyk Marianna (Koprzywnica 1860/42)
  28. ---------- Benedykt x Fran Helena (Koprzywnica 1817/45)
  29. ---------- Benedykt x Żołnina Elżbieta (Koprzywnica 1852/29)
  30. ---------- Filip x Stelmach Ewa (Koprzywnica 1868/7)
  31. ---------- Franciszek x Gradowski Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1894/7)
  32. ---------- Franciszek x Pałka Franciszka (Koprzywnica 1834/28)
  33. ---------- Franciszek x Pawłowski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Gumienice 1884/4)
  34. ---------- Franciszek x Rynkowski Marianna (Koprzywnica 1843/32)
  35. ---------- Franciszek x Siudak Helena (Koprzywnica 1853/26)
  36. ---------- Franciszek x Skowron Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/34)
  37. ---------- Franciszek x Sulicki Franciszka (Koprzywnica 1872/29)
  38. ---------- Franciszka x Broniarek Wincenty (Żelazna 1890/8)
  39. ---------- Franciszka x Kołacz Tomasz (Koprzywnica 1850/14)
  40. ---------- Helena x Sado Józef (Koprzywnica 1825/36)
  41. ---------- Helena x Sziruga Antoni (Koprzywnica 1825/37)
  42. ---------- Jakub x Krążel Franciszka (Koprzywnica 1812/19)
  43. ---------- Jan x Bernacki Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1902/3)
  44. ---------- Jan x Gardyna Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1904/2)
  45. ---------- Jan x Śliwiński Agnieszka (Koprzywnica 1823/30)
  46. ---------- Józef x Malinowski Józefa (Żelazna 1887/5)
  47. ---------- Józef x Piróg Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1893/6)
  48. ---------- Katarzyna x Wasilewski Józef (Żelazna 1881/5)
  49. ---------- Kazimierz x Nowak Maria (Pierzchnica: wieś Gumienice 1873/5)
  50. ---------- Łukasz x Kozak Agnieszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1885/5)
  51. ---------- Maciej x Anzelm Agnieszka (Koprzywnica 1833/38)
  52. ---------- Małgorzata x Wujcik Józef (Koprzywnica 1818/34)
  53. ---------- Marcin x Jaroń Rozalia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1814/1)
  54. ---------- Marianna x Bryk Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1825/3)
  55. ---------- Marianna x Ciach Szczepan (Koprzywnica 1854/7)
  56. ---------- Marianna x Grysak Józef (Koprzywnica 1843/14)
  57. ---------- Marianna x Łyszczyński Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/3)
  58. ---------- Marianna x Pawłowski Andrzej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1834/5)
  59. ---------- Marianna x Zawierucha Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/9)
  60. ---------- Roch x Tęczarski Pelagia (Koprzywnica 1851/41)
  61. ---------- Salomea x Biskup Szymon (Koprzywnica 1825/3)
  62. ---------- Stanisław x Biskupski Agata (Koprzywnica 1856/38)
  63. ---------- Stanisław x Skrok Marianna (Koprzywnica 1835/42)
  64. ---------- Stefan x Szydlak Barbara (Koprzywnica 1865/44)
  65. ---------- Szymon x Biskupski Magdalena (Koprzywnica 1836/33)
  66. ---------- Szymon x Kozieł Anastazja (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/7)
  67. ---------- Tekla x Łucki Franciszek (Koprzywnica 1833/21)
  68. ---------- Tomasz x Stajdan Katarzyna (Koprzywnica 1813/21)
  69. ---------- Tomasz x Zybolak Helena (Koprzywnica 1822/21)
  70. ---------- Walenty x Bochenek Ewa (Koprzywnica 1871/23)
  71. ---------- Walenty x Pękala Małgorzata (Koprzywnica 1817/43)
  72. ---------- Wawrzyniec x Piwowarczyk Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1854/6)
  73. ---------- Wawrzyniec x Skrzypiński Józefa (Żelazna 1888/13)
  74. ---------- Wojciech x Bieńczak Jadwiga (Koprzywnica 1818/30)
  75. ---------- Wojciech x Mosiołek Marianna (Chlewiska 1830/23)
  76. ---------- Zofia x Lis Stanisław (Górzno k. Garwolina 1964/3)
  77. ---------- Zofia x Stelmach Grzegorz (Koprzywnica 1854/28)
  78. Sabata Ludwika x Rajczyk Józef (Połaniec 1874/42)
  79. Sabatkiewicz Tekla x Miskiewicz Wojciech (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/63)
  80. Sabatowski Jan x Strzelczyk Helena (Nieborów 1827/18)
  81. ---------- Józef x Sikorski Helena (Raciąż 1950/6)
  82. ---------- Marianna x Strzelczyk Stanisław (Nieborów 1827/15)
  83. Sabbat Helena x Kurzępa Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1935/16)
  84. ---------- Józefa x Romański Bolesław (Niekrasów Świętokrzyski 1937/8)
  85. ---------- Maria x Wyrazik Kazimierz (Niekrasów Świętokrzyski 1943/14)
  86. Sabela Kazimierz x Nowacki Marianna (Mileszki 1871/9)
  87. Sabella Kazimierz x Wlazło Balbina (Mileszki 1861/2)
  88. ---------- Łukasz x Niewiadomski Julianna (Mileszki 1868/17)
  89. Sabelski Katarzyna x Łopata Jan (Kraków - św. Mikołaj 1825/29)
  90. Sabieta Franciszka x Żurek Marcin (Lgota Wielka 1858/18)
  91. Sabik Nikodem x Elsmer Małgorzata (Barłożno 1924/17)
  92. Sabina Róża x Ryfa Franciszek (Czermno 1828/1)
  93. Sabinian Jan x Folehr (Folega) Elżbieta (Raciąż 1900/9)
  94. Sabiniarsz Jan x Babiński Łucja (Raciąż 1920/14)
  95. Sabiniarz Antonina x Klinger Maciej (Raciąż 1935/25)
  96. ---------- Bronisława x Cemka Stanisław (Raciąż 1927/5)
  97. ---------- Marianna x Cemka Bolesław (Raciąż 1923/10)
  98. ---------- Marta x Dzwonkowski Jan (Raciąż 1897/5)
  99. Sabiński Marianna x Januszeski Jakub (Czermno 1857/20)
  100. Sabła Marianna x Pasierpka Jakub (Końskowola 1650/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne