Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Słupiński (wyników 61):

  1. Słubczyński Jadwiga x Skowron Mikołaj (Kraków - św. Krzyż 1828/6)
  2. ---------- Łukasz x Wadowski Agata (Kraków - św. Krzyż 1829/3)
  3. Słuczyński Mateusz x Chalbińśki Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1850/55)
  4. ---------- Wiktoria x Kozłowski Maciej (Kraków - św. Szczepan 1815/104)
  5. Sługorz Petronela x Ruszkowsicz Antoni (Kraków - Boże Ciało 1851/8)
  6. Słup Wiktoria x Gwozdz Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1828/3)
  7. Słupczeński Jan x Miciunda Zofia (Kraków - Mariacka 1840/43)
  8. Słupczyński Agnieszka x Kobus Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1821/23)
  9. ---------- Joanna x Więckowski Paweł (Kraków - św. Mikołaj 1834/14)
  10. ---------- Józef x Sazik Regina (Kraków - św. Krzyż 1813/3)
  11. ---------- Katarzyna x Biel Filip (Kraków - św. Mikołaj 1821/19)
  12. ---------- Maciej x Juszyński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1814/17)
  13. ---------- Regina x Grabowski Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1833/56)
  14. ---------- Sebastian x Rer Helena (Kraków - Boże Ciało 1827/12)
  15. Słupecka Marianna x Jędrzejczyk Wawrzyniec (Brzeziny 1774/1689)
  16. Słupecki Ignacy x Jabłonski Petronela (Czermno 1856/2)
  17. ---------- Rozalia x Szymański Marcin (Czermno 1831/5)
  18. ---------- Stanisława x Michalak Jakób (Kazimierz Biskupi 1923/43)
  19. ---------- Telesfor x Żukowski Anna (Raciąż 1772/7)
  20. ---------- Walenty x Maciński Franciszka (Kazimierz Biskupi 1928/45)
  21. Słupek Apolinary x Klein Wanda (Gniew 1921/52)
  22. ---------- Jan x Bonikowski Marcjanna (Gniew 1861/56)
  23. ---------- Józef x Forhma Stefania (Barłożno 1938/26)
  24. ---------- Waleria x Olejniczak Stanisław (Barłożno 1923/23)
  25. Słupianek Walenty x Dubis Jadwiga (Kraszewice 1889/63)
  26. ---------- Walenty x Masina Józefa (Kraszewice 1891/36)
  27. Słupieński Marianna x Zygrowski Jan (Mikstat 1831/6)
  28. Słupik Franciszek x Król Marianna (Książnice Wielkie 1863/26)
  29. Słupiński Jadwiga x Urban Wojciech (Mikstat 1854/7)
  30. ---------- Justyna x Mrula Jan (Mikstat 1840/22)
  31. ---------- Walenty x Dombrowski Julianna (Papowo Toruńskie 1872/3)
  32. Słupkowski Jakub x Potaszewski Anna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1791/1)
  33. ---------- Szymon x Rzepke Barbara (Barłożno 1830/8)
  34. Słupski Franciszek x Wodarczyk Anastazja (Czermno 1810/5)
  35. ---------- Helena x Wojtaś Wacław (Gniew 1937/14)
  36. ---------- Ignacy x Szczesny Kunegunda (Czermno 1848/17)
  37. ---------- Izydor x Marcinkowski Marianna (Żelazna 1887/9)
  38. ---------- Józef x Ołowski Marianna (Kraków - Mariacka 1822/32)
  39. ---------- Katarzyna x Jelzik Marian (Czermno 1843/8)
  40. ---------- Marianna x Petrikowski Marcin (Papowo Toruńskie 1813/5)
  41. ---------- Marianna x Rzepecki Stanisław (Czermno 1834/12)
  42. ---------- Marianna x Sroczyński Józef (Kraków - Boże Ciało 1834/1)
  43. ---------- Rozalia x Harmatys Andrzej (Kraków - św. Anna 1823/11)
  44. ---------- Rozalia x Hetmański Maciej (Papowo Toruńskie 1790/4)
  45. ---------- Salomea x Bojarski Michał (Kraków - św. Anna 1846/6)
  46. ---------- Stefan x Krupski Agata (Nieborów 1838/24)
  47. ---------- Szymon x Gosławski Petronela (Bebelno 1760/6)
  48. ---------- Teodor x Pintowski Marianna (Czermno 1835/8)
  49. ---------- Zofia x Hejman Franciszek (Kraków - Boże Ciało 1812/57)
  50. ---------- Zofia x Olejnikowski Stanisław (Dmenin 1890/9)
  51. Słuszczewski Wojciech x Sadzik Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1823/18)
  52. Słuszeński Julianna x Sitek Jan (Jelonki 1864/23)
  53. Służalec Anna x Podsiadło Jakub (Rakoszyn 1813/6)
  54. ---------- Józef x Mrzygłodzki Katarzyna (Bebelno 1856/16)
  55. Służewski Franciszek x Gwizdalski Zofia (Kraków - Mariacka 1826/15)
  56. ---------- Helena x Żółtowski Wacław (Płock 1886/83)
  57. ---------- Józefa x Grabowski Ambroży (Kraków - Mariacka 1833/85)
  58. Słuzęwski Petronela x Kiciński Karol (Kraków - Wszyscy Święci 1849/1)
  59. Służewski Stanisław x Męciński Ludwika (Kraków - Mariacka 1836/36)
  60. Służyński August x Narkowski Matylda (Chwaszczyno 1862/19)
  61. ---------- Franciszek x Bergmann Matylda (Chwaszczyno 1865/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne