Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Słopiecki (wyników 270):

  1. Słobski Wojciech x Możyrski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/77)
  2. Słodek Jacek x Łach Anna (Zielonki 1845/62)
  3. Słodkiewicz Urszula Agata x Kaczyński Mikołaj (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/143)
  4. Słodkociumatis Katarzyna x Walczkaytis Antoni (Łabunowo 1804/6)
  5. Słodkowicz Agata x Skorupski Wojciech (Brzeziny 1793/7)
  6. ---------- Wiktoria x Kozłowski Jakub (Brzeziny 1798/5)
  7. Słodkowski Walenty x Zugaj Helena (Koprzywnica 1852/35)
  8. Słodowicz Marianna x Gołdyn Marcin (Kraszewice 1890/18)
  9. Słodownik Jakub x Burakowski Agnieszka (Pniewnik 1830/5)
  10. Słodowski Anna x Poza Michał (Gniew 1843/49)
  11. ---------- Antonina x Szpyrkowski Konrad (Gniew 1919/99)
  12. ---------- Antonina x Szpyrkowski Konrad (Gniew 1919/100)
  13. ---------- Franciszek x Zemke Waleria (Raciąż 1913/9)
  14. ---------- Helena x Zalewski Bolesław (Gniew 1922/13)
  15. ---------- Joanna x Bielicki Antoni (Gniew 1920/110)
  16. ---------- Maksymilian x Dembek Apolonia (Gniew 1919/97)
  17. ---------- Maksymilian x Dembek Apolonia (Gniew 1919/98)
  18. ---------- Małgorzata x Styczeń Jakub (Klimontów 1866/5)
  19. ---------- Zofia x Opolka August (Gniew 1917/19)
  20. ---------- Zofia x Opolka August (Gniew 1917/20)
  21. Słodyczka Marianna x Smagalski Jakub (Kraków - Mariacka 1829/8)
  22. Słodzianowski Stefan x Falkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1851/12)
  23. Słodziński Marcin x Przygoński Aniela (Turek 1893/22)
  24. Słojkowski Andrzej x Jędrzejczak Józefata (Ludzisko 1828/0)
  25. Słok Marianna x Bloch Marcin (Lgota Wielka 1833/4)
  26. Słoma Feliks x Zając Katarzyna (Działoszyce 1883/10)
  27. ---------- Franciszka x Napieracz Kasper (Koprzywnica 1830/27)
  28. ---------- Julia x Jankowski Dominik (Papowo Toruńskie 1890/11)
  29. ---------- Marianna x Łuczak Kazimierz (Koprzywnica 1835/23)
  30. Słomcz Katarzyna x Tomaszewski Jan (Gniew 1837/39)
  31. Słomczeski Józefa x Chojnicki Hilary (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/8)
  32. Słomczyński Anna x Komorowski Feliks (Lgota Wielka 1867/18)
  33. ---------- Antoni x Złotnik Barbara (Kraków - św. Florian 1813/73)
  34. ---------- Jan x Wiśniowski Julianna (Kraków - św. Florian 1847/10)
  35. ---------- Szczepan x Piekarski Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1818/16)
  36. Słomecki Tomasz x Krakowiak Katarzyna (Koprzywnica 1842/37)
  37. ---------- Tymoteusz x Łukasiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1838/64)
  38. Słomiański Kasper x Kapuciak Marianna (Łoniów 1821/188)
  39. Słomiany Zofia x Kacprzyk Antoni (Chlewiska 1829/3)
  40. Słomieński Wawrzyniec x Reczek Anna (Łoniów 1820/197)
  41. Słominik Marcjanna x Wiśniewski Andrzej (Kraków - Mariacka 1836/106)
  42. Słomiński Andrzej x Antonik Antonina (Łoniów 1869/15)
  43. ---------- Jan x Kasiniak Katarzyna (Łoniów 1844/16)
  44. ---------- Józef x Słowk Regina (Kraków - św. Szczepan 1837/36)
  45. ---------- Katarzyna x Ras Andrzej (Łoniów 1829/13)
  46. ---------- Marcjanna x Domider Antoni (Kraków - Mariacka 1830/66)
  47. ---------- Marianna x Borycki Andrzej (Łoniów 1841/3)
  48. ---------- Marianna x Lewandowski Norbert (Ludzisko 1824/0)
  49. ---------- Michał x Ruta Zofia (Bebelno 1888/9)
  50. ---------- Michał x Rydz Katarzyna (Gnojno 1834/10)
  51. ---------- Michał x Winiarski Marianna (Łoniów 1873/22)
  52. ---------- Wojciech x Kowalski Katarzyna (Gnojno 1761/12)
  53. Słomka Agata x Dryleński Maciej (Kraków - Mariacka 1846/69)
  54. ---------- Antoni x Niedzwiedzki Marianna (Kraków - św. Salwator 1828/76)
  55. ---------- Jakób x Strychalski Marianna (Koprzywnica 1864/45)
  56. ---------- Karolina x Gryglaszewski Jan (Kraków - Mariacka 1846/19)
  57. ---------- Marianna x Ceglarski Kazimierz (Truskolasy 1810/20)
  58. ---------- Marianna x Ćwiertnia Michał (Koprzywnica 1863/6)
  59. ---------- Marianna x Kwarciak Antoni (Kraków - św. Salwator 1847/14)
  60. ---------- Piotr x Jazgra Józefa (Koprzywnica 1841/16)
  61. ---------- Rozalia x Bokwa Wawrzyniec (Koprzywnica 1866/1)
  62. ---------- Rozalia x Gil Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1845/28)
  63. ---------- Walenty x Dereń Katarzyna (Koprzywnica 1851/37)
  64. ---------- Walenty x Machała Franciszka (Koprzywnica 1857/43)
  65. ---------- Walenty x Szczepaniak Salomea (Koprzywnica 1856/40)
  66. ---------- Wawrzyniec x Koscielnicki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1820/131)
  67. ---------- Wojciech x Bochenek Tekla (Kraków - św. Szczepan 1814/183)
  68. Słomkowski Ludwik x Wacławski Leokadia (Płock 1887/80)
  69. Słomnicki Andrzej x Utylski Agata (Kraków - św. Szczepan 1837/23)
  70. Słomska Ewa x Mańka Tomasz (Podlesie 1708/1)
  71. Słomski Adam x Młynarz Zofia (Podlesie 1702/3)
  72. ---------- Agnieszka x Cieślikiewicz Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1821/23)
  73. ---------- Feliksa x Królikowski Mikołaj (Klimontów 1877/6)
  74. ---------- Franciszek x Bochenkiewicz Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1816/20)
  75. ---------- Henryk x Nowak Danuta (Gniew 1957/7)
  76. ---------- Jan x Cyshański Joanna (Barłożno 1861/24)
  77. ---------- Jan x Leśniak Anna (Podlesie 1704/8)
  78. ---------- Jan x Marchlewski Weronika (Gniew 1887/12)
  79. ---------- Jan x Rząski Cecylia (Barłożno 1898/1)
  80. ---------- Jan x Wiśniewski Weronika (Barłożno 1909/4)
  81. ---------- Józefa x Swięcicki Tomasz (Kraków - Mariacka 1832/110)
  82. ---------- Maria x Alaszewski Franciszek (Gniew 1858/3)
  83. ---------- Maria x Badziąg Józef (Gniew 1950/1)
  84. ---------- Stanisław x Makowski Bogumiła (Gniew 1966/24)
  85. ---------- Stanisław x Synowiec Zofia (Podlesie 1711/7)
  86. ---------- Tekla x Klek Maciej (Kraków - św. Szczepan 1827/8)
  87. ---------- Tekla x Ociosalski Antoni (Rakoszyn 1822/3)
  88. ---------- Tekla x Zacharski Sebastian (Kraków - Mariacka 1828/46)
  89. ---------- Władysław x Borkowski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1924/57)
  90. ---------- Władysław x Borkowski Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1924/57)
  91. Słoń Anastazja x Mosiołek Wojciech (Chlewiska 1838/22)
  92. ---------- Franciszek x Pijas Katarzyna (Chlewiska 1832/20)
  93. ---------- Franciszka x Mosiołek Jakub (Chlewiska 1830/13)
  94. ---------- Jadwiga x Grzęda Franciszek (Chlewiska 1830/5)
  95. ---------- Jadwiga x Pietras Stanisław (Chlewiska 1838/28)
  96. ---------- Jakub x Bernadek Tekla (Chlewiska 1838/34)
  97. ---------- Jakub x Zdziech Karolina (Chlewiska 1836/8)
  98. ---------- Jan x Pawlak Teresa (Chlewiska 1832/48)
  99. ---------- Katarzyna x Głuch Józef (Chlewiska 1833/27)
  100. ---------- Konstancja x Zdziech Wojciech (Chlewiska 1838/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne