Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Sławczyk (wyników 135):

  1. Słaba Antoni x Persch Jakubina (Gniew 1869/17)
  2. ---------- Antonina x Kowalik Franciszek (Koprzywnica 1864/28)
  3. ---------- Walenty x Pawłoski Marianna (Koprzywnica 1870/24)
  4. Słabczyk Jan x Mazela Marianna (Kraków - św. Florian 1830/72)
  5. ---------- Jan x Pałak Małgorzata (Kraków - św. Florian 1835/74)
  6. Słabiak Michał x Stawyk Józefa (Chabielice 1873/11)
  7. Słabinski Regina x Swarski Wawrzyniec (Końskowola 1681/12)
  8. Słabo Józef x Mróz Jadwiga (Koprzywnica 1843/31)
  9. ---------- Józef x Wójcik Katarzyna (Koprzywnica 1854/30)
  10. Słabocha Michał x Fudała Helena (Połaniec 1820/23)
  11. Słabolepszy Apolonia x Kliśko Jan (Wierzeja, USC 1885/6)
  12. Słaboń Magdalena x Kawalczewski (Kawalec) Aleksander (Kraków - Mariacka 1836/100)
  13. Słabos Magdalena x Wrześniowski Karol (Kraków - Mariacka 1830/95)
  14. Słabosz Jacek x Włosek Katarzyna (Kazimierza Mała 1878/6)
  15. ---------- Marianna x Adamski Kazimierz (Kraków - Mariacka 1835/4)
  16. Słabowski Adam x Stylski Marianna (Koprzywnica 1858/46)
  17. ---------- Małgorzata x Wawrzkiewicz Walenty (Kraków - św. Anna 1810/1)
  18. ---------- Paweł x Szydło Franciszka (Działoszyce 1844/3)
  19. Słaby Agnieszka x Garus Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1823/7)
  20. ---------- Anastazja x Wojtowicz Karol (Kraków - Mariacka 1832/50)
  21. ---------- Andrzej x Czepiec Salomea (Kraków - św. Szczepan 1820/55)
  22. ---------- Andrzej x Wola Helena (Kraków - Mariacka 1817/4)
  23. ---------- Anna x Kossoń Wawrzyniec (Kraków - Mariacka 1829/67)
  24. ---------- Antoni x Czarnecki Stefania (Gniew 1946/12)
  25. ---------- Bartłomiej x Groch Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1821/22)
  26. ---------- Franciszka x Trzeciak Stefan (Jeżów 1824/3)
  27. ---------- Helena x Czepiec Jan (Kraków - św. Szczepan 1849/43)
  28. ---------- Jan x Baster Marianna (Kraków - Mariacka 1841/56)
  29. ---------- Jan x Czepiec Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1820/102)
  30. ---------- Jan x Kaszuba Marianna (Kraków - św. Szczepan 1844/16)
  31. ---------- Jan x Pietrzyk Marianna (Kraków - św. Szczepan 1841/3)
  32. ---------- Jan x Uznański Rozalia (Kraków - św. Szczepan 1832/1)
  33. ---------- Józefa x Maćkos Błażej (Kraków - Mariacka 1838/33)
  34. ---------- Józefata x Woźniak Mateusz (Jeżów 1811/18)
  35. ---------- Julianna x Kosek Jacek (Kraków - św. Szczepan 1825/53)
  36. ---------- Kacper x Balcerak Julianna (Jeżów 1813/14)
  37. ---------- Kasper x Kraj Marianna (Kraków - Mariacka 1813/71)
  38. ---------- Kasper x Nowak Helena (Kraków - św. Szczepan 1848/10)
  39. ---------- Kasper x Sikora Marianna (Kraków - św. Szczepan 1825/37)
  40. ---------- Katarzyna x Kasprzycki Paweł (Książnice Wielkie 1865/11)
  41. ---------- Katarzyna x Kasuba Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1829/35)
  42. ---------- Katarzyna x Witas Szymon (Kraków - św. Szczepan 1837/5)
  43. ---------- Kazimierz x Gostyński Tekla (Jeżów 1823/20)
  44. ---------- Maciej x Siedlon Apolonia (Jeżów 1822/17)
  45. ---------- Magdalena x Bialik Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1819/45)
  46. ---------- Magdalena x Drąg Jakub (Kraków - św. Szczepan 1827/59)
  47. ---------- Magdalena x Garus Michał (Kraków - św. Szczepan 1842/21)
  48. ---------- Magdalena x Kossoń Wojciech (Kraków - Mariacka 1833/40)
  49. ---------- Marcjanna x Kaszuba Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1838/21)
  50. ---------- Marianna x Czyścik Piotr (Kraków - św. Szczepan 1820/25)
  51. ---------- Marianna x Halik Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1851/7)
  52. ---------- Marianna x Kozin Jan (Kraków - św. Szczepan 1843/13)
  53. ---------- Marianna x Sułkowski Maciej (Kraków - św. Florian 1822/42)
  54. ---------- Marianna x Zięba Józef (Kraków - św. Szczepan 1830/16)
  55. ---------- Mikołaj x Sierz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1819/8)
  56. ---------- Regina x Bialik Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1825/18)
  57. ---------- Rozalia x Halik Walenty (Kraków - św. Szczepan 1848/46)
  58. ---------- Salomea x Sołtysik Józef (Kraków - św. Szczepan 1824/19)
  59. ---------- Sebastian x Czepiec Regina (Kraków - św. Szczepan 1824/30)
  60. ---------- Sebastian x Wojtowicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1845/42)
  61. ---------- Tekla x Rutkowski Paweł (Zielonki 1837/1)
  62. ---------- Tekla x Spyrtak Jan Nepomucen (Kraków - Mariacka 1815/71)
  63. ---------- Walenty x Kępka Salomea (Kraków - Mariacka 1828/59)
  64. ---------- Walenty x Przeskik Zofia (Kraków - św. Szczepan 1814/156)
  65. ---------- Walenty x Zającyk Agata (Kraków - św. Szczepan 1849/52)
  66. ---------- Weronika x Gądek Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1828/13)
  67. ---------- Weronika x Koza Michał (Kraków - św. Szczepan 1818/63)
  68. ---------- wiktoria x Niechaj Łukasz (Kraków - Mariacka 1817/10)
  69. ---------- Zofia x Kobierski Jan (Kraków - Mariacka 1830/98)
  70. Słagórski Franciszka x Chłoń Stanisław (Działoszyce 1873/24)
  71. Słaka Marcin x Drąg Salomea (Bebelno 1875/13)
  72. Słastny Marianna x Frazoli Antoni (Kraków - św. Szczepan 1840/29)
  73. Słatwieński Franciszka x Most Jakub (Kraków - św. Florian 1827/89)
  74. Sławatyński Adam x Czajka Julianna (Hrubieszów 1858/11)
  75. Sławczyk Łukasz x Bułdycz Gertruda (Podlesie 1753/1)
  76. ---------- Salomea x Buczek Andrzej (Kraków - św. Mikołaj 1831/33)
  77. Sławecki Józef x Kam??? Jadwiga (Raciążek 1836/8)
  78. ---------- Tomasz x Kocyła Marianna (Czemierniki 1813/15)
  79. Sławiec Stanisław x Nowak Zofia (Podlesie 1633/5)
  80. ---------- Wojciech x Śliwiński Marianna (Dmenin 1872/9)
  81. Sławieński Józef x Kozecki Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1829/19)
  82. ---------- Katarzyna x Okos Piotr (Kraków - św. Florian 1814/34)
  83. ---------- Magdalena x Romanowski Jan (Papowo Toruńskie 1841/3)
  84. Sławik Feliks x Kogut Małgorzata (Łoniów 1819/55)
  85. ---------- Marianna x Mikus Wojciech (Łoniów 1830/13)
  86. ---------- Walenty x Kordach Marianna (Łoniów 1811/74)
  87. Sławińska Marianna x Czochor Tadeusz (Połaniec 1870/23)
  88. Sławiński Anastazja x Jasieński Jędrzej (Czermno 1842/7)
  89. ---------- Anastazja x Lenard Mateusz (Kraków - św. Anna 1837/19)
  90. ---------- Anna x Reinke Jan (Gniew 1838/34)
  91. ---------- Antoni x Głowacki Franciszka (Ludzisko 1836/0)
  92. ---------- Apolonia x Skrzyński Joachim (Mileszki 1863/6)
  93. ---------- Apolonia x Żabicki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1825/13)
  94. ---------- Augustyn x Matyskiewicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1834/8)
  95. Sławinski Barbara x Wiśniewski Jan (Raciążek 1786/4)
  96. Sławiński Barbara x Wrutny Stanisław (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1801/15)
  97. ---------- Brygida x Pukowski Jan (Kraków - Mariacka 1813/70)
  98. ---------- Franciszek x Suter Marianna (Kraków - św. Krzyż 1836/10)
  99. ---------- Hipolit x Stanecki Agnieszka (Kraków - Mariacka 1829/66)
  100. ---------- Jadwiga x Pawłowicz Stanisław (Kraków - Mariacka 1830/58)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne