Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rzewuski (wyników 70):

  1. Rzep Marianna x Szprada Jakub (Gniew 1843/64)
  2. Rzepa Agata x Podolski Andrzej (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1895/1)
  3. ---------- Anna x Piątkowski Tomasz (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1897/3)
  4. ---------- August x Nagel Anna (Chwaszczyno 1877/14)
  5. ---------- Bronisława x Niewola Mateusz (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1909/1)
  6. ---------- Franciszek x Kołtun Katarzyna (Kazimierza Mała 1884/15)
  7. ---------- Franciszka x Cafor Jan (Bebelno 1820/11)
  8. ---------- Jakub x Ziółkowski Franciszka (Gnojno 1856/51)
  9. ---------- Józef x Rutka Rozalia (Chwaszczyno 1866/9)
  10. ---------- Katarzyna x Kudła Piotr (Kazimierza Wielka 1882/19)
  11. ---------- Maria x Konicki Franciszek (Gniew 1887/26)
  12. ---------- Marianna x Krzan Andrzej (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1899/2)
  13. ---------- Mikołaj x Klęk Antonina (Domosławice, wieś Domosławice 1879/6)
  14. ---------- Piotr x Kitowski N. (Gniew 1842/58)
  15. ---------- Weronika x Cylka Fryderyk Wilhelm (Gniew 1847/13)
  16. Rzepecki Adam x Capidzyna Marianna (Czermno 1850/3)
  17. ---------- Agnieszka x Mąkolski Józef (Czermno 1840/10)
  18. ---------- Agnieszka x Pater Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1815/7)
  19. ---------- Anastazja x Leonarcik Kacper (Czermno 1865/15)
  20. ---------- Andrzej x Cieślak Józefa (Czermno 1829/12)
  21. ---------- Aniela x Politański Wojciech (Grocholice 1886/37)
  22. ---------- Dorota x Sikorski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1816/27)
  23. ---------- Franciszek x Garczarek Małgorzata (Grocholice 1877/2)
  24. ---------- Franciszek x Niewęgłowski Regina (Kraków - Wszyscy Święci 1818/13)
  25. ---------- Franciszek x Wilczyński Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1815/56)
  26. ---------- Franciszka x Jabłoński Szczepan (Czermno 1829/13)
  27. ---------- Franciszka x Klimkiewicz Józef (Łoniów 1865/20)
  28. ---------- Ignacy x Szczygieł Marianna (Kraszewice 1889/62)
  29. ---------- Jakub x Adamus Marianna (Kraków - św. Anna 1843/4)
  30. ---------- Jan x Mercjanski Teresa (Czermno 1815/3)
  31. ---------- Jan x Warchałowska Marianna (Połaniec 1866/24)
  32. ---------- Jan x Wisnieski Anastazja (Czermno 1859/15)
  33. ---------- Józef x Bodurkiewicz Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1821/45)
  34. ---------- Józef x Jeżeski Marianna (Czermno 1854/14)
  35. ---------- Józefa x Cierpikoski Franciszek (Czermno 1859/13)
  36. ---------- Karol x Śliwiński Franciszka (Hrubieszów 1870/5)
  37. ---------- Katarzyna x Janiak Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1813/6)
  38. ---------- Katarzyna x Wojciechowski Antoni (Grocholice 1883/40)
  39. ---------- Krystyna x Zieliński Wojciech (Cisów 1827/3)
  40. ---------- Ludwika x Jabłoński Wojciech (Czermno 1864/1)
  41. ---------- Ludwika x Szcześniak Stanisław (Czermno 1855/1)
  42. ---------- maciej x Wrubel Marianna (Cisów 1826/9)
  43. ---------- Marcin x Makuchowski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1819/82)
  44. ---------- Marcin x Wesoowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1821/180)
  45. ---------- Marianna x Bujasiński (Bujas) Tomasz (Kraków - Mariacka 1813/64)
  46. ---------- Marianna x Dura Antoni (Czermno 1848/13)
  47. ---------- Marianna x Kacprzak Mikołaj (Czermno 1851/8)
  48. ---------- Marianna x Stramkoski Jedrzej (Czermno 1865/6)
  49. ---------- Marianna x Zadka Stanisław (Kraszewice 1892/54)
  50. ---------- Michał x F Katarzyna (Kraszewice 1889/30)
  51. ---------- Michał x Lewek Marcjanna (Kraszewice 1892/30)
  52. ---------- Michał x Zarniewicz Michalina (Wąsosze k. Konina 1838/6)
  53. ---------- Rozalia x Bochenek Józef (Kraków - św. Szczepan 1848/4)
  54. ---------- Salomea x Waraszkiewicz Franciszek Kajetan (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/223)
  55. ---------- Sebastian x Niedźwiedzki Józefa (Pniewnik 1749/27)
  56. ---------- Stanisław x Gracz Józefa (Kraszewice 1890/15)
  57. ---------- Stanisław x Kawczyński Kunegunda (Czermno 1828/7)
  58. ---------- Stanisław x Słupski Marianna (Czermno 1834/12)
  59. ---------- Tomasz x Wideński Ludwika (Czermno 1853/1)
  60. Rzepień Szymon x Dolina Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/1)
  61. Rzeppa Piotr x Ponczynski Ludwika (Gniew 1857/64)
  62. Rzewuski Anna x Gajewski Jan (Obiechów 1831/2)
  63. ---------- Anna x Włodkowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1838/14)
  64. ---------- August x Suchecki Magdalena Bona (Mileszki 1857/20)
  65. ---------- Elżbieta x Jastrzębski Jan (Kraków - św. Szczepan 1844/9)
  66. ---------- Marianna x Gołębiewski Andrzej (Płock 1888/91)
  67. ---------- Marianna x Wiśniowski Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1826/31)
  68. ---------- Mikołaj x Szyszkowski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1836/21)
  69. ---------- Teofila x Biedziński Stanisław (Bebelno 1832/23)
  70. ---------- Urban x Skrzyński Emilia (Kraków - Mariacka 1839/53)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne