Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rynkowski (wyników 41):

  1. Rynek Augustyna x Dworzyński Ferdynand (Ostrów mazowiecka 1864/27)
  2. Ryngielewicz Rozalia x Tokarski Franciszek (Opole Lubelskie 1859/26)
  3. Ryngwelksi Franciszek x Wycichowski Eryka (Gniew 1960/13)
  4. Ryngwelski Władysław x Olliek Łucja (Raciąż 1964/17)
  5. Rynk Agnieszka x Reszka Maciej (Raciąż 1813/13)
  6. ---------- Barbara x Sbiera Maciej (Barłożno 1847/9)
  7. ---------- Elżbieta x Schmeller Marcin (Raciąż 1838/16)
  8. ---------- Ewa x Wilant Franciszek (Raciąż 1765/3)
  9. ---------- Katarzyna x Rzesek Piotr (Raciąż 1833/17)
  10. Rynka Andrzej x Szydłowski Wiktoria (Raciąż 1822/4)
  11. ---------- Jakub x Ryzop Katarzyna (Raciąż 1809/6)
  12. ---------- Józef x Kulawianka Katarzyna (Raciąż 1814/6)
  13. ---------- Mateusz x Sikorski Agnieszka (Raciąż 1796/7)
  14. Rynkel Zuzanna x Markociński Marcin (Budziszewice 1863/23)
  15. Rynkiewicz Antoni x Zięba Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1865/2)
  16. ---------- Franciszek x Muller (Meller) Marianna (Gniew 1910/22)
  17. ---------- Józef x Jedyk Katarzyna Joanna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/78)
  18. ---------- Paweł x Górlewicz Cecylia (Gniew 1906/16)
  19. Rynkin Katarzyna x Ronicki Marcin (Raciąż 1776/3)
  20. Rynkoski Agata x Chwałka Walenty (Koprzywnica 1823/4)
  21. Rynkówna Julianna x Pilarczyk Mateusz (Brzeziny 1796/32)
  22. Rynkowski Adam x Pawłowski Anna (Gniew 1859/53)
  23. ---------- Anna x Patzer Marcin (Gniew 1850/45)
  24. ---------- Anna x Zmura Józef (Gniew 1850/76)
  25. ---------- Augustyn x Orłowski Anna (Gniew 1834/52)
  26. ---------- Barbara x Grzenda Maciej (Barłożno 1847/10)
  27. ---------- Bernard x Tworek Agnieszka (Koprzywnica 1873/12)
  28. ---------- Felicjanna x Striewski Mikołaj (Płock 1888/42)
  29. ---------- Franciszka x Krzyszczak Mikołaj (Koprzywnica 1817/26)
  30. ---------- Jan x Tadrzak Feliksa (Grudusk 1890/4)
  31. ---------- Jędrzej x Machalonka Jadwiga (Koprzywnica 1816/28)
  32. ---------- Józef x Schwarz Julia (Gniew 1859/54)
  33. ---------- Katarzyna x Grądziel Szymon (Koprzywnica 1850/11)
  34. ---------- Marianna x Burchart Karol (Barłożno 1839/13)
  35. ---------- Marianna x Madej Mateusz (Koprzywnica 1835/28)
  36. ---------- Marianna x Patzer Jan (Gniew 1843/46)
  37. ---------- Marianna x Sabat Franciszek (Koprzywnica 1843/32)
  38. ---------- Michał x Wojciechowski Marianna (Koprzywnica 1843/27)
  39. ---------- Wanda x Mohn Piotr (Gniew 1889/11)
  40. ---------- Wiktoria x Tworek Jakób (Koprzywnica 1873/15)
  41. Rynselski Marianna x Szymanski Maciej (Gniew 1798/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne