Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rychter (wyników 79):

  1. Rychel Anna Marianna x Hilt Piotr Jan (Mileszki 1858/30)
  2. ---------- Tomasz x Rapacz Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1837/14)
  3. Rychelski Franciszka x Samsonowicz Walenty (Kraków - Mariacka 1839/17)
  4. Rychleszczanka Marianna x Cichoń Franciszek (Skórkowice 1880/25)
  5. Rychlewski Agnieszka x Rajewski Stanisław (Papowo Toruńskie 1796/1)
  6. ---------- Bronisława x Gawroński Józef (Łoniów 1837/11)
  7. ---------- Ewa x Chęciński Jakób (Raciążek 1832/4)
  8. ---------- Franciszka x Wiśniewski Jakub (Papowo Toruńskie 1783/3)
  9. ---------- Marianna x Grzegorowski Jakub (Papowo Toruńskie 1882/11)
  10. ---------- Paweł x Cybulski Katarzyna (Raciążek 1799/5)
  11. ---------- Weronika x Fontański Andrzej (Żelazna 1880/21)
  12. ---------- Wincenty x Adamski Joanna (Raciążek 1834/6)
  13. ---------- Zofia x Markiewicz Paweł (Dmenin 1817/14)
  14. Rychlica Aleksandra x Michalak-Jaskólski Edward (Górzno k. Garwolina 1933/33)
  15. Rychlicki Antonina x Wójcik Józef (Opole Lubelskie 1858/22)
  16. ---------- Józef x Gebchard Kunegunda (Kraków - Katedra 1839/4)
  17. ---------- Tomasz x Kowalkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1835/9)
  18. Rychlik Anastazja x Skorupa Szymon (Zielonki 1830/13)
  19. ---------- Antonina x Dusik Tomasz (Kraków - św. Salwator 1833/149)
  20. ---------- Elżbieta x Cierpisz Franciszek (Zielonki 1833/12)
  21. ---------- Franciszek x Fiałkowski Katarzyna (Zielonki 1833/18)
  22. ---------- Franciszek x Janowicz Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1850/25)
  23. ---------- Jan x Podolski Julianna (Chlewiska 1832/43)
  24. ---------- Józef x Surda Anastazja (Zielonki 1828/2)
  25. ---------- Józefa x Dziedzic Bartłomiej (Kraków - św. Salwator 1839/44)
  26. ---------- Józefa x Świercz Walenty (Chlewiska 1831/3)
  27. ---------- Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/20)
  28. ---------- Katarzyna x Rudzki Maciej (Kiczki 1805/6)
  29. ---------- Marcin x Sęk Marianna (Zielonki 1828/4)
  30. ---------- Mateusz x Sadzik Marianna (Zielonki 1833/9)
  31. ---------- Mateusz x Ziałkowski Helena (Zielonki 1849/31)
  32. ---------- Norbert x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/68)
  33. ---------- Regina x Banaś Franciszek (Zielonki 1844/5)
  34. ---------- Szczepan x Wadocki Kunegunda (Kraków - Mariacka 1843/54)
  35. ---------- Tomasz x Kruczek Marianna (Zielonki 1838/21)
  36. ---------- Urszula x Kowal Piotr (Kraków - św. Salwator 1824/94)
  37. Rychliński Aleksander x Broniewicz Cecylia (Hrubieszów 1861/11)
  38. ---------- Antoni x Kruczkowski Tekla (Kraków - Mariacka 1832/142)
  39. ---------- Regina x Garcinno Leon (Łoniów 1862/21)
  40. ---------- Tekla x Jędrzejowski Stanisław (Łoniów 1859/8)
  41. ---------- Teresa x Wieliński Wojciech (Ludzisko 1829/0)
  42. Rychłorski Helena x Hilarski Franciszek (Barłożno 1927/16)
  43. Rychłowski Franciszek x Patriak Agnieszka (Płock 1862/97)
  44. ---------- Franciszek x Samula Franciszka (Barłożno 1913/16)
  45. ---------- Halina x Gabrykowski Henryk (Gniew 1951/9)
  46. ---------- Józef x Golisch Julianna (Raciąż 1899/10)
  47. ---------- Julian x Jasnrowski Anastazja (Barłożno 1882/8)
  48. ---------- Julianna x Wierzbicki Jan (Barłożno 1884/10)
  49. ---------- Marianna x Talpa Ignacy (Barłożno 1893/2)
  50. ---------- Wiktoria x Góral Władysław (Gniew 1945/3)
  51. ---------- Zofia x Btrowski Józef (Barłożno 1909/19)
  52. Rycht Franciszka x Ramsikowski Jakub (Kraków - Mariacka 1843/36)
  53. Rychtarski Józefa x Hutkiewicz Stefan (Kraków - św. Florian 1852/7)
  54. ---------- Klemens x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/32)
  55. ---------- Majcher x Cwierzewicz Katarzyna (Kraków - św. Anna 1819/11)
  56. ---------- Marianna x Baran Piotr (Kraków - Wszyscy Święci 1850/57)
  57. Rychter Anna x Karpus Jan (Raciążek 1803/11)
  58. ---------- Anna x Michniowski Wojciech (Gnojno 1814/4)
  59. ---------- Anna x Wilczyński Franciszek (Raciążek 1788/2)
  60. ---------- Antoni x Dzieciątkowski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/11)
  61. ---------- Antoni x Kramer Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1850/23)
  62. ---------- Antoni x Macakiewicz Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1821/17)
  63. ---------- Brygida x Langer Filip (Pabianice 1858/15)
  64. ---------- Jan x Bnigr Marianna (Raciąż 1784/11)
  65. ---------- Jan x Franaszek Marianna (Kraków - Mariacka 1812/19)
  66. ---------- Józef x Kamiński Marianna (Raciążek 1766/11)
  67. ---------- Józef x Markowski Antonina (Kraków - Mariacka 1841/64)
  68. ---------- Justyna x Haga Jakub (Gniew 1740/12)
  69. ---------- Ludwik x Oszczygieł Katarzyna (Bebelno 1861/6)
  70. ---------- Maciej x Tarnowiecki Małgorzata (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/52)
  71. ---------- Marianna x Hojzjz Kazimierz (Raciążek 1781/4)
  72. ---------- Szymon x Zabrzewski Barbara (Raciążek 1853/17)
  73. ---------- Teresa x Werbesinke Ignacy (Pabianice 1860/87)
  74. ---------- Wacław x Borzęcki Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/14)
  75. Rychterowicz Marianna x Szmaus Łukasz (Okrzeja 1850/36)
  76. Rychtowski Cyprian x Murzynowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1804/1)
  77. ---------- Marcin x Imionowski Marianna (Gniew 1808/31)
  78. Ryclenis Gertruda x Bruski Franciszek (Raciąż 1776/1)
  79. Ryczelski Jan x Buława Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1828/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne