Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rybus (wyników 70):

  1. Rybaczek Franciszka x Matusiak Walenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1811/15)
  2. ---------- Katarzyna x Waleński Antoni (Opole Lubelskie 1860/15)
  3. ---------- Marianna x Kozłowski Marcin (Górzno k. Garwolina 1787/15)
  4. Rybaczewski Józef x Bartlewicz Kamila (Hrubieszów 1874/19)
  5. Rybaczyk Jan x NN Barbara (Barłożno 1699/7)
  6. Rybak Adam x Pasternak Marianna (Górzno k. Garwolina 1762/4)
  7. ---------- Andrzej x Brzozowski Agnieszka (Opole Lubelskie 1858/39)
  8. ---------- Andrzej x Frymus Michalina (Dmenin 1882/1)
  9. ---------- Aniela x Cyran Adam (Pniewnik 1852/5)
  10. ---------- Anna x Lasoń Wojciech (Lgota Wielka 1864/27)
  11. ---------- Feliks x Stanowski Marianna Zuzanna (Dmenin 1844/3)
  12. ---------- Franciszka x Biedziński Paweł (Lgota Wielka 1856/17)
  13. ---------- Franciszka x Karczmarczyk Roch (Lgota Wielka 1829/2)
  14. ---------- Franciszka x Skarlak Grzegorz (Lgota Wielka 1846/9)
  15. ---------- Ignacy x Kempa Agnieszka (Dmenin 1889/7)
  16. ---------- Jan x Dąbrowski Tekla (Dmenin 1885/22)
  17. ---------- Jan x Lesiakowski Dorota (Dmenin 1871/0)
  18. ---------- Kacper x Bugajski Urszula (Lgota Wielka 1859/1)
  19. ---------- Kacper x Sulisz Franciszka (Lgota Wielka 1841/9)
  20. ---------- Katarzyna x Woch Dominik (Lgota Wielka 1841/7)
  21. ---------- Katarzyna x Wolnicki Balcer (Dmenin 1852/7)
  22. ---------- Łucja x Tułowiecki Józef (Ostrów mazowiecka 1865/51)
  23. ---------- Marcin x Jędrzejczak Apolonia (Pniewnik 1812/7)
  24. ---------- Marcjanna x Duda Jan (Ostrów mazowiecka 1864/14)
  25. ---------- Marianna x Kochanek Piotr (Górzno k. Garwolina 1762/1)
  26. ---------- Marianna x Wojtasik Walenty (Borzykowa 1863/3)
  27. ---------- Mateusz x Bednarczyk Agata (Dmenin 1850/5)
  28. ---------- Michał x Strzelecki Balbina (Pabianice 1859/35)
  29. ---------- Michał x Wachnicki Teresa (Górzno k. Garwolina 1733/7)
  30. ---------- Piotr x Laskowski Ludwika (Pniewnik 1849/10)
  31. ---------- Piotr x Sroka Ewa (Brzeziny 1779/1808)
  32. ---------- Roch x Łojko Józefa (Ostrów mazowiecka 1865/45)
  33. ---------- Rozalia x Dobruchowski Walenty (Jeżów 1822/22)
  34. ---------- Salomea x Borowiecki Idzi (Lgota Wielka 1827/16)
  35. ---------- Salomea x Musiał Mateusz (Lgota Wielka 1837/4)
  36. ---------- Tekla x Moryń Wawrzyniec (Lgota Wielka 1859/20)
  37. ---------- Waleria x Szymański Michał (Grocholice 1888/44)
  38. ---------- Zofia x Głowala Paweł (Górzno k. Garwolina 1803/1)
  39. Rybakiewicz Józef x B? Marianna (Brok 1836/13)
  40. ---------- Klara x Dzierzanowski Wojciech (Brok 1830/13)
  41. Rybakowski Janina x Gajc Adam (Górzno k. Garwolina 1953/19)
  42. ---------- Krystyna x Bąk Antoni (Górzno k. Garwolina 1946/7)
  43. ---------- Tadeusz x Norayek Petronela (Łabunowo 1810/4)
  44. Rybałtowski Stanisław Kostka x Pyzulski Konstancja Tekla (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/176)
  45. Rybarczyk Franciszka x Iwiński Jan (Kazimierz Biskupi 1818/13)
  46. ---------- Jan x Kiełducki Balbina (Kazimierz Biskupi 1825/4)
  47. ---------- Jan x Wiśniewski Marianna (Turek 1889/71)
  48. ---------- Józefa x Łagocki Józef (Kazimierz Biskupi 1810/10)
  49. ---------- Maciej x Siedlicki Antonina (Kazimierz Biskupi 1854/12)
  50. ---------- Marianna x Kossek Józef (Kraków - Boże Ciało 1827/4)
  51. ---------- Paweł x Olkow Marianna (Raciążek 1760/3)
  52. ---------- Regina x Kasiarz Adam (Kraków - św. Mikołaj 1820/5)
  53. Rybarki Marianna x Lamkowski Maciej (Barłożno 1738/2)
  54. Rybarski Aleksander x Sliwka Anna (Kraków - Mariacka 1834/2)
  55. ---------- Dorota x Olesiński Jan (Dmenin 1806/8)
  56. ---------- Franciszka Elżbieta x Grabowski Stanisław (Kraków - św. Salwator 1847/21)
  57. ---------- Stanisław x Janowski Antonina (Kraków - św. Anna 1817/45)
  58. ---------- Wiktoria x Olszsewski Szymon (Kraków - Mariacka 1821/39)
  59. Rybart August x Kaiser Weronika (Stężyca 1885/7)
  60. Rybarz Petronela x Braszczyński Jan (Dmenin 1796/8)
  61. Rybaszewicz Maciej x Kołakowski Wiktoria (Czermno 1827/9)
  62. Rybazinski Marianna x Limon Jan (Raciążek 1837/12)
  63. Rybiałek Adam x Ruszkiewicz Salomea (Skórkowice 1886/6)
  64. ---------- Józef x Grabowska Karolina (Skórkowice 1874/10)
  65. ---------- Katarzyna x Bieniek Józef (Skórkowice 1865/4)
  66. ---------- Kazimierz x Jęcek Eleonora (Skórkowice 1883/26)
  67. ---------- Teofila x Palus Władysław (Skórkowice 1888/6)
  68. Rybus Anna x Puto Kazimierz (Połaniec 1880/26)
  69. ---------- Franciszka x Wawszczyk Walenty (Gnojno 1853/6)
  70. ---------- Ignacy x Krynicki Anna (Gnojno 1834/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne