Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rybczyński (wyników 39):

  1. Rybczyński Antoni x Gołębiewski Anastazja (Grudusk 1894/22)
  2. ---------- Antoni Józef x Karaśkiewicz Tekla (Raciążek 1830/8)
  3. ---------- Elżbieta x Bankiewicz Kazimierz (Pniewnik 1878/18)
  4. ---------- Florentyna x Skierkowski Jan (Grudusk 1880/21)
  5. ---------- Jan x Wacial Marianna (Pniewnik 1876/3)
  6. ---------- Józefa x Osial Jan (Okrzeja 1848/34)
  7. ---------- Julian x Baran Eleonora (Pniewnik 1882/15)
  8. ---------- Konstancja x Roman Jan (Grudusk 1878/14)
  9. ---------- Marianna x Dudziński Piotr (Grudusk 1893/38)
  10. ---------- Marianna x Rojcki Piotr (Pniewnik 1878/6)
  11. ---------- Michał x Nawrocki Magdalena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/24)
  12. ---------- Mikołaj x Piątkowski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1856/16)
  13. ---------- Stanisław x Styliński Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1850/26)
  14. ---------- Teofila x Kwiatkowski Stanisław (Grudusk 1872/9)
  15. ---------- Tomasz x Golański Anna (Kraków - św. Anna 1819/4)
  16. ---------- Urszula x Nojszewski Józef (Pniewnik 1881/7)
  17. ---------- Wincenty x Paprzycki Anna (Pniewnik 1840/13)
  18. ---------- Zofia x Hatzfeld Franciszek (Kraków - św. Anna 1814/2)
  19. ---------- Zofia x Rudziński Wincenty (Grudusk 1892/23)
  20. ---------- Zofia x Sielski Adam (Grudusk 1878/15)
  21. Rybiszewski Marianna x Orzechowski Andrzej (Gniew 1759/23)
  22. Rybka Antoni x Kalota Marianna (Łomna 1885/11)
  23. ---------- Antonina x Bekała Marcin (Turek 1892/82)
  24. ---------- Franciszka x Cieślak Kasper (Turek 1891/29)
  25. ---------- Hipolit x Kramczyński Aniela (Opole Lubelskie 1859/50)
  26. ---------- Kazimierz x Orlikowski Jadwiga (Raciąż 1963/8)
  27. ---------- Marianna x Dembicki Jakub (Kraszewice 1891/34)
  28. ---------- Marianna x Trzeszczkowski Józef (Małoszów 1816/1)
  29. ---------- Michał x Golik Marianna (Dmenin 1882/7)
  30. ---------- Michał x Pacyna Marianna (Kraszewice 1890/43)
  31. ---------- Michał x Surowiec Marianna (Dmenin 1897/17)
  32. ---------- Piotr x Lelowski Petronela (Kraków - Wszyscy Święci 1847/35)
  33. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/55)
  34. Rybkowski Honorata x Krynicki Hieronim Michał (Gnojno 1847/11)
  35. Rybska Franciszka x Maciejewski Marcin (Wąsosze k. Konina 1843/1)
  36. ---------- Marianna x Jasinski Walenty (Wąsosze k. Konina 1841/4)
  37. Rybstain Mojżesz x Turtelbaum Laja (Białobrzegi 1823/2)
  38. Rybycz Antonia x Kowalski Józef (Gniew 1857/41)
  39. Rybyszewski Stanisław x Smuczyński Józefa (Grabowo kościerskie 1938/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne