Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rybacki (wyników 128):

  1. Ryba Andrzej x Winicki Józefa (Kraków - św. Anna 1827/11)
  2. ---------- Andrzej x Wojtasiewicz Anna (Kraków - św. Anna 1825/3)
  3. ---------- Anna x Chruścielik Krzysztof (Bebelno 1685/1)
  4. ---------- Antoni Piotr x Nowakowski Marianna (Kraków - Mariacka 1814/14)
  5. ---------- Józef x Rom Antonina (Hrubieszów 1865/10)
  6. ---------- Mateusz x Pustułka Marianna (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1822/1)
  7. ---------- Michał x Kania Antonina (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1904/2)
  8. ---------- Stanisław x Mochocki Stanisława (Cisów 1936/1)
  9. ---------- Wojciech x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/24)
  10. ---------- Zofia x Chochlewski Franciszek (Kraków - św. Anna 1825/16)
  11. ---------- Zofia x Kołbon Stanisław (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1846/2)
  12. Rybacki Agata x Darek Piotr (Pniewnik 1857/1)
  13. ---------- Anastazja x Nowicki Antoni (Kazimierz Biskupi 1829/5)
  14. ---------- Antoni x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/48)
  15. ---------- Antonina x Frejek Antoni (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/16)
  16. ---------- Antonina x Michalski Józef (Kazimierz Biskupi 1861/2)
  17. ---------- Antonina x Pogorzelski Aleksander (Kazimierz Biskupi 1856/2)
  18. ---------- Franciszek x Pogorzała Franciszka (Wieniec 1791/317)
  19. ---------- Franciszek x Wapniarski Barbara (Kazimierz Biskupi 1839/33)
  20. ---------- Henryk x Babiński Barbara (Raciąż 1971/23)
  21. ---------- Ignacy x Kanuszewski Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1820/2)
  22. ---------- Jan x Czerwinski Rozalia (Kazimierz Biskupi 1858/16)
  23. ---------- Jan x Kurzawa Franciszka (Kazimierz Biskupi 1920/15)
  24. ---------- Jan x Robacki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1819/2)
  25. ---------- Józef x Rerak Joanna (Płock 1867/29)
  26. ---------- Józef x Waczyński Eleonora (Kazimierz Biskupi 1890/11)
  27. ---------- Justyna x Drjański Aleksander (Kazimierz Biskupi 1918/24)
  28. ---------- Justyna x Malinowski Leonard (Kazimierz Biskupi 1929/5)
  29. ---------- Justyna x Malinowski Michał (Kazimierz Biskupi 1929/6)
  30. ---------- Katarzyna x Basiński Piotr (Kazimierz Biskupi 1895/19)
  31. ---------- Katarzyna x Czapiewski Tomasz (Raciąż 1869/27)
  32. ---------- Katarzyna x Suchorski Michał (Kazimierz Biskupi 1842/13)
  33. ---------- Kazimierz x Gitka Wanda (Raciąż 1948/18)
  34. ---------- Krzysztof x Nowak Marianna (Kazimierz Biskupi 1831/12)
  35. ---------- Krzysztof x Zawadzki Magdalena (Kazimierz Biskupi 1840/20)
  36. ---------- Kunegunda x Smoczyński Jakub (Kazimierz Biskupi 1834/2)
  37. ---------- Leon x Konopczyński Stanisława (Kazimierz Biskupi 1926/30)
  38. ---------- Maciej x Gubienka Barbara (Kazimierz Biskupi 1836/20)
  39. ---------- Maciej x Koniecki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1848/15)
  40. ---------- Maria x Otto Jan (Raciąż 1858/9)
  41. ---------- Marianna x Mrówczyński Antoni (Kazimierz Biskupi 1845/11)
  42. ---------- Marianna x Mrówczyński Wincenty (Kazimierz Biskupi 1926/16)
  43. ---------- Michalina x Janowski Jan (Kazimierz Biskupi 1839/23)
  44. ---------- Mikołaj x Kuchnocki Ludwika (Kraków - św. Szczepan 1845/20)
  45. ---------- Rozalia x Domagalski Kasper (Kraków - Mariacka 1824/1)
  46. ---------- Salomea x Jankowski Michał (Płock 1867/11)
  47. ---------- Stefan x Pałucki Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1865/1)
  48. ---------- Stefan x Rużański Weronika (Kazimierz Biskupi 1908/3)
  49. ---------- Tekla x Lewandowski Maciej (Kazimierz Biskupi 1829/12)
  50. ---------- Teresa x Lorbiecki Klemens Feliks (Raciąż 1964/3)
  51. ---------- Walenty x Pomianowski Martyna (Kazimierz Biskupi 1849/9)
  52. ---------- Wiktoria x Olkowski Antoni (Kazimierz Biskupi 1922/24)
  53. ---------- Wiktoria x Szczepaniak Walenty (Kazimierz Biskupi 1899/30)
  54. ---------- Wojciech x Paterkiewicz Marianna (Kazimierz Biskupi 1854/13)
  55. Rybaj Jan x Stadnik Marianna (Hrubieszów 1860/20)
  56. Rybecki Katarzyna x Skalski Faustyn (Dmenin 1768/11)
  57. Rybiacki Marcjanna x Krzywicki Korneli (Płock 1866/76)
  58. Rybicki Alfons x Czerwiński Wanda (Gniew 1939/9)
  59. ---------- Andrzej x Węgiełek Konstancja (Górzno k. Garwolina 1859/1)
  60. ---------- Anna x Liczbinski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1830/34)
  61. ---------- Antoni x Górecki Marcjanna (Prażmów 1903/1)
  62. ---------- Antoni x Nadolny Elżbieta (Gniew 1840/35)
  63. ---------- Antoni x Schulz Jadwiga (Raciąż 1850/27)
  64. ---------- Bronisław x Miłosz Anastazja (Górzno k. Garwolina 1948/46)
  65. ---------- Florentyna x Ćwikliński Józef (Barłożno 1931/19)
  66. ---------- Franciszek x Bajda Marianna (Kazimierz Biskupi 1893/2)
  67. ---------- Franciszek x Kamiński Krystyna (Papowo Toruńskie 1779/1)
  68. ---------- Franciszek x Kotowski Elżbieta (Barłożno 1891/6)
  69. ---------- Franciszek x Studziński Salomea (Kraków - św. Anna 1835/7)
  70. ---------- Franciszka x Arendarczyk Jakub (Gnojno 1824/1)
  71. ---------- Franciszka x Lipiński Andrzej (Ludzisko 1832/0)
  72. ---------- Franciszka x Oliradziak Maciej (Ludzisko 1836/0)
  73. ---------- Franciszka x Stępień Wojciech (Gnojno 1830/30)
  74. ---------- Gertruda x Błaszczyk Mikołaj (Podlesie 1804/1)
  75. ---------- Helena x Szczepański Czesław (Kazimierz Biskupi 1923/54)
  76. ---------- Ignacy x Myszkowski Apolonia (Kazimierz Biskupi 1903/24)
  77. ---------- Jacek x Krujer Zofia (Papowo Toruńskie 1800/6)
  78. ---------- Jadwiga x Kierszka Władysław (Barłożno 1926/7)
  79. ---------- Jadwiga x Nowak Józef (Górzno k. Garwolina 1771/6)
  80. ---------- Jakub x Bieganowski Małgorzata (Papowo Toruńskie 1810/3)
  81. ---------- Janina x Elmanowski Alfons (Gniew 1946/61)
  82. ---------- Jerzy x Chmielak Zofia (Górzno k. Garwolina 1973/29)
  83. ---------- Joanna x Ceglewski Michał (Papowo Toruńskie 1820/9)
  84. ---------- Joanna x Olszewski Czesław (Hrubieszów 1874/2)
  85. ---------- Józef x Ciszewski Wiktoria (Turek 1891/52)
  86. ---------- Józef Izydor x Krupski Emilia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1886/1)
  87. ---------- Józef x Janczewski Helena (Górzno k. Garwolina 1951/55)
  88. ---------- Józefa x Kijak Paweł (Chlewiska 1830/17)
  89. ---------- Józefa x Kobusiński Wojciech (Górzno k. Garwolina 1855/7)
  90. ---------- Katarzyna x Krzyżanowski Antoni (Papowo Toruńskie 1786/1)
  91. ---------- Konrad x Lemek Adolfina (Gniew 1946/10)
  92. ---------- Konstancja x Racław Mateusz (Papowo Toruńskie 1798/5)
  93. ---------- Leonarda x Wroblewski Jan (Barłożno 1913/2)
  94. ---------- Ludwik x Rakowski Katarzyna (Barłożno 1882/10)
  95. ---------- Ludwika x Kubicki Konrad (Gniew 1933/5)
  96. ---------- Maksymilian x Pegza Marianna (Gniew 1946/11)
  97. ---------- Małgorzata x Jarek Wawrzyniec (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/7)
  98. ---------- Marcin x Anciltam Marianna (Papowo Toruńskie 1779/3)
  99. ---------- Marcin x Leyman Karolina (Jeżów 1824/33)
  100. ---------- Marianna x Bajda Andrzej (Kazimierz Biskupi 1907/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne