Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ruta (wyników 471):

  1. Ruta Adam x Buława Marianna (Górzno k. Garwolina 1718/1)
  2. ---------- Agnieszka x Michalak-Jaskólski Józef (Górzno k. Garwolina 1857/5)
  3. ---------- Agnieszka x Zając Jakub (Górzno k. Garwolina 1733/9)
  4. ---------- Aleksander x Błażejczyk Urszula (Górzno k. Garwolina 1832/17)
  5. ---------- Anastazja x Osiak Stefan (Górzno k. Garwolina 1844/18)
  6. ---------- Andrzej x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1785/9)
  7. ---------- Andrzej x Błażejczyk Petronella (Górzno k. Garwolina 1859/33)
  8. ---------- Andrzej x Gałązki Franciszka (Górzno k. Garwolina 1840/9)
  9. ---------- Andrzej x Suliga Józefa (Bebelno 1874/13)
  10. ---------- Andrzej x Talarek Ludwika (Górzno k. Garwolina 1884/16)
  11. ---------- Antoni x Kasperkowicz Marianna (Bebelno 1850/8)
  12. ---------- Antoni x Kołaczek Marianna (Górzno k. Garwolina 1945/40)
  13. ---------- Antoni x Mańkowski Stefania (Górzno k. Garwolina 1944/22)
  14. ---------- Antoni x Morboń Rozalia (Bebelno 1853/1)
  15. ---------- Antonina x Lis Marcin (Górzno k. Garwolina 1809/9)
  16. ---------- August x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1823/12)
  17. ---------- August x Osiak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1834/5)
  18. ---------- Barbara x Rejdaszka Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1758/3)
  19. ---------- Błażej x Fryc Ewa (Górzno k. Garwolina 1746/6)
  20. ---------- Błażej x Gałązki Klara (Górzno k. Garwolina 1833/2)
  21. ---------- Błażej x Michalak-Jaskólski Petronella (Górzno k. Garwolina 1833/9)
  22. ---------- Błażej x Włodarczyk Ludwika (Górzno k. Garwolina 1878/12)
  23. ---------- Bolesław x Lis Stefania (Górzno k. Garwolina 1941/5)
  24. ---------- Dorota x Lis Paweł (Górzno k. Garwolina 1728/9)
  25. ---------- Edward x Lewandowski Krystyna (Górzno k. Garwolina 1972/8)
  26. ---------- Eleonora x Lis Onufry (Górzno k. Garwolina 1854/3)
  27. ---------- Elżbieta x Talarek Wincenty (Górzno k. Garwolina 1803/21)
  28. ---------- Emilia x Mucha Henryk (Górzno k. Garwolina 1950/31)
  29. ---------- Eugeniusz x Dombrowski Czesława (Górzno k. Garwolina 1959/2)
  30. ---------- Ferdynand x Rusak Henryka (Górzno k. Garwolina 1976/13)
  31. ---------- Filip x Nakonieczny (Michalczyk) Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1791/5)
  32. ---------- Franciszek x Fryc Marianna (Górzno k. Garwolina 1781/7)
  33. ---------- Franciszek x Przychodni Petronella (Górzno k. Garwolina 1772/8)
  34. ---------- Franciszek x Solarczyk Petronella (Górzno k. Garwolina 1834/11)
  35. ---------- Franciszek x Szewczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1848/22)
  36. ---------- Franciszek x Żak Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1764/16)
  37. ---------- Franciszka x Gładysz Stanisław (Górzno k. Garwolina 1946/53)
  38. ---------- Franciszka x Latuszek Stefan (Górzno k. Garwolina 1817/8)
  39. ---------- Franciszka x Skórski Hieronim (Górzno k. Garwolina 1833/17)
  40. ---------- Helena x Mucha Jan (Górzno k. Garwolina 1937/29)
  41. ---------- Helena x Sprzączka Antoni (Górzno k. Garwolina 1945/18)
  42. ---------- Henryk x Bartyszek? Henryka (Górzno k. Garwolina 1973/1)
  43. ---------- Henryka x Oliwa Sławomir (Górzno k. Garwolina 1970/34)
  44. ---------- Izydor x Jasionek Ewa (Borzykowa 1848/15)
  45. ---------- Jacek x Ocep Rozalia (Górzno k. Garwolina 1875/10)
  46. ---------- Jacek x Turek Marianna (Górzno k. Garwolina 1769/6)
  47. ---------- Jadwiga x Lis Stefan (Górzno k. Garwolina 1747/7)
  48. ---------- Jakub x Cegiełka Teresa (Górzno k. Garwolina 1749/4)
  49. ---------- Jakub x Krakowiak Józefa (Górzno k. Garwolina 1785/3)
  50. ---------- Jakub x Pasternak Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1737/9)
  51. ---------- Jakub x Ruta Marianna (Górzno k. Garwolina 1826/15)
  52. ---------- Jan x Błażejczyk Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1719/5)
  53. ---------- Jan x Błażejczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1821/3)
  54. ---------- Jan x Dybcio Rozalia (Górzno k. Garwolina 1873/17)
  55. ---------- Jan x Gablik Katarzyna (Działoszyce 1832/16)
  56. ---------- Jan x Kowalski Anna (Górzno k. Garwolina 1973/42)
  57. ---------- Jan x Mucha Karolina (Górzno k. Garwolina 1893/3)
  58. ---------- Jan x Wojdal Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1969/22)
  59. ---------- Janina x Szczepański Wacław (Górzno k. Garwolina 1942/15)
  60. ---------- Janina x Zając Józef (Górzno k. Garwolina 1943/7)
  61. ---------- Janina x Żak Stefan (Górzno k. Garwolina 1946/48)
  62. ---------- Janusz x Kowalski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1962/9)
  63. ---------- Jędrzej x Suliga Elżbieta (Bebelno 1818/7)
  64. ---------- Joachim x Rejdaszki Helena (Górzno k. Garwolina 1787/6)
  65. ---------- Józefa x Rudnicki Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1860/29)
  66. ---------- Józefa x Ziomek Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1938/6)
  67. ---------- Justyna x Fryc Joachim (Górzno k. Garwolina 1783/4)
  68. ---------- Kajetan x Latuszek Helena (Górzno k. Garwolina 1850/14)
  69. ---------- Kajetan x Latuszek Łucja (Górzno k. Garwolina 1866/9)
  70. ---------- Karol x Rybicki Teresa (Górzno k. Garwolina 1796/5)
  71. ---------- Karolina x Ornat Piotr (Górzno k. Garwolina 1875/3)
  72. ---------- Karolina x Osiak Piotr (Górzno k. Garwolina 1880/4)
  73. ---------- Karolina x Szwed Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1865/8)
  74. ---------- Karolina x Warowny Jan (Górzno k. Garwolina 1864/18)
  75. ---------- Katarzyna x Gałkowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1891/7)
  76. ---------- Katarzyna x Gawroński Klemens (Bebelno 1860/11)
  77. ---------- Katarzyna x Kot Adam (Górzno k. Garwolina 1750/5)
  78. ---------- Katarzyna x Nadstawny Michał (Górzno k. Garwolina 1826/5)
  79. ---------- Katarzyna x Ornat Józef (Górzno k. Garwolina 1933/32)
  80. ---------- Katarzyna x Osiak Maciej (Górzno k. Garwolina 1809/12)
  81. ---------- Katarzyna x Pędzik Kazimierz (Bebelno 1872/8)
  82. ---------- Katarzyna x Rejdaszka Bartłomiej (Górzno k. Garwolina 1805/6)
  83. ---------- Katarzyna x Rejdaszka Marcin (Górzno k. Garwolina 1755/3)
  84. ---------- Katarzyna x Skórski Hieronim (Górzno k. Garwolina 1842/22)
  85. ---------- Katarzyna x Włodarczyk Jan (Górzno k. Garwolina 1884/10)
  86. ---------- Kazimierz x Nadstawny Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1746/8)
  87. ---------- Kazimierz x Nawrot Rozalia (Bebelno 1833/11)
  88. ---------- Kazimierz x Zając Janina (Górzno k. Garwolina 1957/6)
  89. ---------- Konstancja x Gręda Maciej (Górzno k. Garwolina 1796/23)
  90. ---------- Krystyna x Banaszak Wawrzyniec (Górzno k. Garwolina 1723/8)
  91. ---------- Krystyna x Sekuła Ignacy (Górzno k. Garwolina 1873/5)
  92. ---------- Krzysztof x Gręda Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1758/5)
  93. ---------- Krzysztof x Nadstawny Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1810/7)
  94. ---------- Kunegunda x Buława Sebastian (Górzno k. Garwolina 1796/3)
  95. ---------- Leon x Osiak Marianna (Górzno k. Garwolina 1799/10)
  96. ---------- Łucja x Gałązka Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1817/17)
  97. ---------- Łucja x Szymański Michał (Górzno k. Garwolina 1824/22)
  98. ---------- Lucjan x Nadstawny Krystyna (Górzno k. Garwolina 1818/3)
  99. ---------- Ludwik x Koziara Franciszka (Brok 1832/24)
  100. ---------- Ludwik x Suliga Katarzyna (Bebelno 1886/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne