Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rumpa (wyników 83):

  1. Rumanowski Agnieszka x Zaniewski Teodor (Wieniec 1767/72)
  2. ---------- Anna x Fyszewski Jan (Gniew 1814/11)
  3. ---------- Elżbieta x Jazdzierski Stefan (Gniew 1823/18)
  4. ---------- Jakub x Elbrzeński Katarzyna (Barłożno 1739/8)
  5. ---------- Jakub x Jazdziewski Barbara (Barłożno 1755/10)
  6. ---------- Marianna x Czarnata Michał (Gniew 1818/6)
  7. Rumanski Zofia x Rudziński Wojciech (Kraków - św. Florian 1825/16)
  8. Rumas Aniela x Hartman Kazimierz (Grocholice 1884/31)
  9. ---------- Paweł x Bykowski Magdalena (Grocholice 1883/41)
  10. ---------- Teofila x Janus Antoni (Grocholice 1883/19)
  11. ---------- Wojciech x Szymski Aniela (Grocholice 1881/15)
  12. Rumer Łucja x Grzyboski Michał (Kraków - św. Mikołaj 1852/3)
  13. Rumian Apolonia x Szelążek Szymon (Kraków - św. Florian 1819/63)
  14. ---------- Jan x Tyrpiński Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1828/53)
  15. ---------- Józef x Sokołowski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1818/66)
  16. ---------- Kazimierz x Sarna Zofia (Kraków - Mariacka 1840/46)
  17. Rumianek Agnieszka x Sroka Franciszek (Bebelno 1724/1)
  18. ---------- Anastazja x Biernacki Franciszek (Górzno k. Garwolina 1876/11)
  19. ---------- Antoni x Lis Zofia (Górzno k. Garwolina 1937/33)
  20. ---------- Tadeusz x Dybcio Henryka (Górzno k. Garwolina 1963/5)
  21. Rumianowski Modestyna x Sobkowiak Wojciech (Ludzisko 1826/0)
  22. Rumianski Błażej x Przybylski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1832/15)
  23. Rumich Krystian x Majer Krystyna (Dmenin 1843/6)
  24. Rumieński Aleksy x Raszka Franciszka (Skórkowice 1877/7)
  25. ---------- Anna x Bernat Franciszek (Bełżyce 1836/27)
  26. ---------- Franciszka x Sadecki Józef (Papowo Toruńskie 1880/6)
  27. ---------- Stefan x Bartosieński Weronika (Papowo Toruńskie 1869/24)
  28. Rumin Franciszka x Falana Franciszek (Żytno 1893/15)
  29. ---------- Jan x Lesiak Marianna (Bebelno 1880/2)
  30. ---------- Michalina x Zalias Michał (Żytno 1893/29)
  31. ---------- Wincenty x Janus Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1847/7)
  32. Ruminkiewicz Helena x Grzelak Władysław (Kazimierz Biskupi 1930/19)
  33. ---------- Józefa x Kulig Władysław (Kazimierz Biskupi 1909/10)
  34. ---------- Roman x Głębocki Albina (Kazimierz Biskupi 1930/6)
  35. ---------- Stefania x Ignaczak Kazimierz (Kazimierz Biskupi 1923/20)
  36. ---------- Władysława x Paszek Andrzej (Kazimierz Biskupi 1932/15)
  37. Ruminkowski Paweł x Dytrych Elżbieta (Pabianice 1860/9)
  38. Ruminowski Anna x Meyna Maciej (Gniew 1816/37)
  39. Ruminski Agata x Depzynski Jan (Dobrzejewice 1843/8)
  40. Rumiński Agnieszka x Hawryluk Eliasz (Hrubieszów 1812/18)
  41. ---------- Agnieszka x Rolirad Ludwik (Raciąż 1956/21)
  42. Ruminski Anna x Kwiatkowski Jan (Dobrzejewice 1842/8)
  43. ---------- Apolonia x Kowalski Michał (Dobrzejewice 1853/15)
  44. ---------- Barbara x Pankowski Marcin (Dobrzejewice 1843/15)
  45. Rumiński Franciszka x Lenarcik Teodor (Skórkowice 1867/7)
  46. ---------- Grzegorz x Ser?? Marianna (Bełżyce 1834/25)
  47. ---------- Helena x Żmich Franciszek (Raciąż 1955/10)
  48. Ruminski Jan x Blaszkiewicz Franciszka (Dobrzejewice 1856/17)
  49. ---------- Jan x Blokowski Anna (Dobrzejewice 1844/9)
  50. ---------- Jan x Kowalski Helena (Dobrzejewice 1842/10)
  51. ---------- Jan x Lazinkowicz Magdalena (Dobrzejewice 1837/17)
  52. ---------- Jan x Przybylski Ewa (Dobrzejewice 1858/6)
  53. Rumiński Józef x Chojnicki Marianna (Papowo Toruńskie 1867/16)
  54. ---------- Józefa x Wieliński Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1929/12)
  55. ---------- Józefa x Wieliński Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1929/12)
  56. ---------- Julianna x Grabowski Leon (Gniew 1888/27)
  57. Ruminski Julianna x Muszynski Wincenty (Raciąż 1869/29)
  58. Rumiński Magdalena x Ziółkowski Wincenty (Papowo Toruńskie 1878/3)
  59. Ruminski Marianna x Jedrzejewski Józef (Dobrzejewice 1858/7)
  60. ---------- Marianna x Kozunski Wojciech (Dobrzejewice 1840/6)
  61. ---------- Marianna x Winkowski Jan (Dobrzejewice 1840/2)
  62. ---------- Michał x Fydrychowski Marianna (Dobrzejewice 1848/3)
  63. ---------- Mikołaj x Pekorzki Anna (Dobrzejewice 1855/4)
  64. Rumiński N. x Strzelecka Zofia (Brzeziny 1782/1880)
  65. ---------- Paweł x Durczyński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1833/1)
  66. Ruminski Petronela x Szczepanski Paweł (Dobrzejewice 1854/6)
  67. ---------- Tomasz x Lesienski Józefa (Dobrzejewice 1855/3)
  68. Rumiński Weronika x Kwasigroch Tadeusz (Raciąż 1935/28)
  69. Ruminski Wiktoria x Rafalski Stanisław (Dobrzejewice 1849/2)
  70. Rumiński Wojciech x Wójtowicz Agnieszka (Bełżyce 1830/3)
  71. ---------- Wojciech x Zarembski Magdalena (Papowo Toruńskie 1851/2)
  72. Ruminski Zuzanna x Kowalski Bartłomiej (Dobrzejewice 1840/8)
  73. ---------- Zuzanna x Pokorski Piotr (Dobrzejewice 1859/12)
  74. Rümmler Karol x Chorąży Marianna (Kraków - Mariacka 1843/18)
  75. Rumnik Marek x Dziedzic Ewa (Kraków - św. Krzyż 1814/7)
  76. Rumński Julianna x Jabłoński Michał (Papowo Toruńskie 1887/4)
  77. Rumpa Anna x Krasiński Jan (Barłożno 1851/9)
  78. ---------- Barbara x Hartmann Karol (Barłożno 1891/14)
  79. ---------- Ignacy x Czarbajoh Anna (Barłożno 1865/16)
  80. ---------- Melania x Smoczynski Jan (Barłożno 1919/23)
  81. Rümpel Karolina x Siegmund August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/16)
  82. Rumper Brygida x Zaborski Feliks (Podlesie 1797/1)
  83. ---------- Teresa x Wiernicki Sebastian (Podlesie 1800/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne