Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rudakowski (wyników 197):

  1. Ruda Jadwiga x Dośpiał Stanisław (Bełdów 1898/16)
  2. ---------- Józef x Sikora Franciszka (Bełdów 1898/9)
  3. ---------- Paulina x Pawlak Jan (Bełdów 1898/2)
  4. ---------- Salomea x Biały Franciszek (Kraków - Mariacka 1818/43)
  5. ---------- Zofia x Pawelek Grzegorz (Końskowola 1643/4)
  6. Rudacki Tefil x Armata Anna (Cisów 1919/1)
  7. Rudakowski Antoni x Czajewicz Julianna (Kraków - Boże Ciało 1839/5)
  8. Rudawski Franciszka x Lasowski Szymon (Papowo Toruńskie 1794/6)
  9. ---------- Wincenty x Mlikodarski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1849/7)
  10. Rudczyk Marek x Jeleń Zofia (Dmenin 1780/7)
  11. Rudecki Anna x Wójcik Jakub (Bebelno 1878/7)
  12. ---------- Ewa x Nowakowski Ignacy (Łomna 1882/14)
  13. ---------- Jan x Moroń Teofila (Bebelno 1856/24)
  14. ---------- Marianna x Walczyk Jan (Bebelno 1881/8)
  15. ---------- Michał x Gnyliński Rozalia (Kraków - Boże Ciało 1821/8)
  16. ---------- Michał x Kaźmierski Katarzyna (Bebelno 1865/4)
  17. ---------- Tekla x Marcinkowski Stanisław (Bebelno 1873/12)
  18. ---------- Tekla x Suliga Wojciech (Bebelno 1896/1)
  19. ---------- Teofila x Sondy Leon (Łomna 1885/28)
  20. ---------- Wojciech x Sadkowski Rozalia (Bebelno 1863/4)
  21. ---------- Zofia x Rajca Andrzej (Bebelno 1901/1)
  22. Rudek Agnieszka x Kuziński Roman (Dmenin 1889/9)
  23. ---------- Agnieszka x Nowiński Walenty (Dmenin 1887/20)
  24. ---------- Andrzej x Czech Joanna (Dmenin 1866/11)
  25. ---------- Anna x Bradzki Kazimierz (Dmenin 1864/8)
  26. ---------- Anna x Jansoń Bolesław (Dmenin 1896/12)
  27. ---------- Apolonia x Potocki Jakub (Kraków - św. Salwator 1848/9)
  28. ---------- Elżbieta x Marczak Andrzej (Dmenin 1884/15)
  29. ---------- Elżbieta x Seget Piotr (Dmenin 1861/17)
  30. ---------- Feliksa x Kołodziejczyk Jan (Dmenin 1898/16)
  31. ---------- Franciszek x Moczygęba Julianna (Dmenin 1881/10)
  32. ---------- Franciszek x Stalka Stanisława (Dmenin 1872/20)
  33. ---------- Franciszek x Szymiec Waleria (Dmenin 1898/21)
  34. ---------- Franciszka x Janusiak Józef (Dmenin 1878/4)
  35. ---------- Franciszka x Stala Franciszek (Dmenin 1894/32)
  36. ---------- Franciszka x Suliga Jan (Dmenin 1878/4)
  37. ---------- Franciszka x Świerczyński Wojciech (Dmenin 1880/2)
  38. ---------- Jadwiga x Kępa Zachariasz (Dmenin 1859/20)
  39. ---------- Joanna x Nowicki Jan (Dmenin 1872/4)
  40. ---------- Katarzyna x Gładki Wawrzyniec (Dmenin 1883/25)
  41. ---------- Maciej x Moczygęba Marianna (Dmenin 1863/20)
  42. ---------- Marianna x Hofman Franciszek (Dmenin 1891/5)
  43. ---------- Marianna x Kubisiak Walenty (Dmenin 1870/24)
  44. ---------- Mikołaj x Mosiński Józefa (Dmenin 1892/7)
  45. ---------- Natalia x Wejman Antoni (Dmenin 1894/9)
  46. ---------- Paweł x Kępa Julianna (Dmenin 1879/16)
  47. ---------- Piotr x Jaworski Waleria (Dmenin 1886/19)
  48. ---------- Piotr x Studniarczyk Tekla (Dmenin 1890/23)
  49. ---------- Tomasz x Kubisiak Zuzanna (Dmenin 1866/25)
  50. ---------- Tomasz x Szpejda Franciszka (Dmenin 1870/23)
  51. ---------- Zuzanna x Matyja Piotr (Dmenin 1892/21)
  52. ---------- Zuzanna x Mucha Kacper (Dmenin 1870/19)
  53. Rudelf Katarzyna x Jankowski Michał (Gniew 1791/13)
  54. rudiger Antoni x Wegner Katarzyna (Raciąż 1913/19)
  55. Rudkoiewicz Jan x Kowalski Antonia (Barłożno 1857/23)
  56. Rudkoski Szymon x Klungl Anna (Raciąż 1799/12)
  57. Rudkowksi Tekla x Szreter Augustyn (Kraków - Mariacka 1834/20)
  58. Rudkowski Agnieszka x Gronowski Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/13)
  59. ---------- Andrzej x Baniecki Jadwiga (Gniew 1779/17)
  60. ---------- Anna x Bieliński Stanisław (Wieniec 1762/33)
  61. ---------- Anna x Huszcza Łukasz (Surhów 1864/21)
  62. ---------- Anna x Sanka (Sięga) Franciszek (Kraków - św. Florian 1825/79)
  63. ---------- Antoni x Tuszyński Marianna (Luszyn 1844/10)
  64. ---------- Feliks x Tomecki Katarzyna (Dmenin 1861/12)
  65. ---------- Florentyna x Nawrot Franciszek (Dmenin 1893/20)
  66. ---------- Jakub x Borowy Katarzyna (Brok 1819/25)
  67. ---------- Jakub x Świerczewski Magdalena (Kraków - Mariacka 1816/76)
  68. ---------- Jan x Grosik Katarzyna (Wieniec 1790/299)
  69. ---------- Jan x Wągroda Salomea (Kraków - św. Krzyż 1817/9)
  70. ---------- Józef x Bil Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1826/9)
  71. ---------- Józef x Raczyński Joanna (Kraków - św. Anna 1833/25)
  72. ---------- Józefa x Jarocki Józef (Kraków - św. Salwator 1830/95)
  73. ---------- Józefa x Nawra Jakub (Papowo Toruńskie 1861/14)
  74. ---------- Józefa x Ryfa Walenty (Czermno 1836/4)
  75. ---------- Katarzyna x Bachórka Wojciech (Lubraniec 1839/1)
  76. ---------- Katarzyna x Solarski Franciszek (Surhów 1864/20)
  77. ---------- Kazimierz x Nowakowski Tekla (Bebelno 1796/7)
  78. ---------- Majcher x Stefaniak Franciszka (Lubraniec 1844/18)
  79. ---------- Marianna x Leszewski Wawrzyniec (Raciążek 1793/8)
  80. ---------- Marianna x Lidak Wojciech (Opole Lubelskie 1858/28)
  81. ---------- Marianna x Stachurski Józef (Kraków - św. Szczepan 1832/62)
  82. ---------- Marianna x Walewski Józef (Raciążek 1791/9)
  83. ---------- Szymon x Tkaczk Marianna (Barłożno 1705/9)
  84. ---------- Walenty x Gosławski Regina (Kraków - św. Anna 1819/19)
  85. ---------- Wiktoria x Hoba Wojciech (Dmenin 1883/22)
  86. ---------- Wojciech x Głąb Julianna (Grodzisk Mazowiecki 1851/4)
  87. ---------- Wojciech x Ilch Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1819/23)
  88. ---------- Wojciech x Kuliński Agnieszka (Kraków - Mariacka 1824/62)
  89. ---------- Zofia x Wieczorkowski Józef (Babsk 1814/5)
  90. Rudlak Marianna x Łukomski Wojciech (Wieniec 1795/361)
  91. Rudlicki Tomasz x Grabski Teofila (Gieczno 1816/5)
  92. Rüdmüller Emilia x Placer Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1836/10)
  93. Rudniak Jan x Galewski Rozalia (Kazimierz Biskupi 1930/28)
  94. Rudnicki Adam x Osiak Dorota (Górzno k. Garwolina 1864/3)
  95. ---------- Aleksander x Raboczyński Marianna (Grudusk 1883/17)
  96. ---------- Anna x Latosiński Maciej (Gnojno 1827/24)
  97. ---------- Apolonia x Laskowski Feliks (Kraków - Mariacka 1841/30)
  98. ---------- Apolonia x Lipieński Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1836/24)
  99. ---------- Barbara x Anuszczyk (Kuniecki) Jakub (Mileszki 1870/3)
  100. ---------- Barbara x Latuszek Zenon (Górzno k. Garwolina 1968/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne