Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ruczewski (wyników 70):

  1. Ruchanny Jan x Schneider Franciszka (Gniew 1920/91)
  2. Ruchawski Józef x Kołakowski Apolonia (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1785/26)
  3. Ruchert Henryka x Ubelmeler Antoni (Papowo Toruńskie 1859/13)
  4. Ruchiger Anna x Janierowski Jakub (Raciąż 1861/15)
  5. Ruchittel Katarzyna x Chladek Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1812/54)
  6. Ruchler Jan x Czyżewski Marianna (Gniew 1920/92)
  7. Ruchniewicz Katarzyna x Kowalski Antoni (Barłożno 1833/7)
  8. ---------- Leon Augustyn x Plichta Marianna (Grabowo kościerskie 1921/4)
  9. ---------- Marianna x Gosieniecki Franciszek (Barłożno 1848/2)
  10. Ruciak Marianna x Nowak Józef (Wierzeja, USC 1885/23)
  11. Rucieński Anna x Parys Tomasz (Brok 1836/2)
  12. ---------- Franciszek x Modrzejewski Anna (Raciążek 1794/9)
  13. ---------- Jan x Segros Katarzyna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/81)
  14. ---------- Tomasz x Żaboklicki Marianna (Pniewnik 1800/83)
  15. Ruciński Barbara x Ozarzewski Franciszek (Raciążek 1832/10)
  16. ---------- Edward x Główczyński Ewa (Nieborów 1814/20)
  17. ---------- Franciszek x Bieniewicz Konstancja (Czermno 1857/3)
  18. ---------- Franciszek x Trojanowski Marianna (Nieborów 1841/20)
  19. ---------- Franciszka x Sadowski Paweł (Brok 1826/1)
  20. ---------- Jan x Stopikowski Marianna (Papowo Toruńskie 1885/8)
  21. ---------- Jan x Wolf Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1826/32)
  22. ---------- Jan x Wyganowski Katarzyna (Pniewnik 1846/10)
  23. ---------- Karolina x Przepiora Błażej (Bebelno 1852/10)
  24. ---------- Karolina x Sośniowski Paweł (Kraków - Mariacka 1841/47)
  25. ---------- Katarzyna x Ciesielski Franciszek (Kraków - Mariacka 1836/16)
  26. ---------- Katarzyna x Korzeb Adam (Brok 1829/5)
  27. ---------- Katarzyna x Lewandowski Andrzej (Lubraniec 1857/18)
  28. ---------- Łucya x Kostrzewa Józef (Nieborów 1817/9)
  29. ---------- Ludwik x Gradecki Ewa (Białobrzegi 1859/1)
  30. ---------- Magdalena x Staniszewski Marcin (Nieborów 1842/5)
  31. ---------- Marianna x Bartkowski Gabryel (Nieborów 1843/2)
  32. ---------- Marianna Bronisława x Grzegorzewski Józef Wincenty (Kraków - Boże Ciało 1847/6)
  33. ---------- Marianna x Morawski Łukasz (Brok 1832/2)
  34. ---------- Marianna x Szulc Rajmund (Gniew 1955/42)
  35. ---------- Piotr x Klepacki Bronisława (Górzno k. Garwolina 1885/15)
  36. ---------- Piotr x Pomaski Katarzyna (Brok 1831/14)
  37. ---------- Stanisław x Janowski Józefa (Kraków - św. Salwator 1832/158)
  38. ---------- Szymon x Gadomski Marianna (Mileszki 1853/16)
  39. ---------- Witold x Chrząstowski Zofia (Pierzchnica: wieś Osiny 1841/3)
  40. ---------- Władysław x Panak Salomea (Gnojno 1851/47)
  41. ---------- Władysława x Kisewetter Ludomir (Hrubieszów 1868/20)
  42. ---------- Włodzimierz x Rajch Stanisława (Cisów 1935/15)
  43. Ruciski Jan x Homulek Anna (Kraków - Mariacka 1820/25)
  44. Rücker N. x Kłosowki Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1844/31)
  45. Ruczaski Michał x Chrzanowicz Agata (Łabunowo 1812/2)
  46. Ruczczonka Salomea x Domizgała Marek (Dmenin 1773/8)
  47. Ruczeński Julianna x Warchoł Mateusz (Mileszki 1859/35)
  48. Ruczewski Józef x Buridlewski Elżbieta (Gniew 1737/6)
  49. ---------- Józef x Konarzewski Anna (Gniew 1767/15)
  50. ---------- Józef x Zawadzki Elżbieta (Gniew 1780/18)
  51. ---------- Marianna x Smętowski Maciej (Gniew 1765/19)
  52. Ruczkiewicz Jan x Michalski Anastazja (Papowo Toruńskie 1876/1)
  53. ---------- Julianna x Murawski Benedykt (Papowo Toruńskie 1875/11)
  54. Ruczyński Andrzej x Madej Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1804/2)
  55. ---------- Antoni x Górski Maria (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1871/4)
  56. ---------- Antonina x Powałkiewicz Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1829/1)
  57. ---------- Franciszek x Kuliński Rozalia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1815/3)
  58. ---------- Jacenty x Powałkiewicz Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1813/2)
  59. ---------- Jadwiga x Górski Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/7)
  60. ---------- Jan x Wieprzkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1843/1)
  61. ---------- Józefa x Górski Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/11)
  62. Ruczynski Maciej x Brugr Marianna (Raciąż 1798/11)
  63. Ruczyński Małgorzata x Markiewicz Hilary (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1821/4)
  64. ---------- Małgorzata x Świtowski Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/5)
  65. ---------- Marianna x Mistalski Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/2)
  66. ---------- Marianna x Szymański Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1834/3)
  67. ---------- Regina x Stokłosa Łukasz Jan (Skała 1827/13)
  68. ---------- Wiktor x Kula Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1803/6)
  69. ---------- Wit x Kozak Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/8)
  70. Ruczyski Małgorzata x Borkowski Kasper (Luszyn 1853/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne