Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rozga (wyników 262):

  1. Roza Paweł x Biczak Tekla (Mikstat 1828/1)
  2. Rozal Jan x Janusiewicz Barbara (Kraków - św. Anna 1816/9)
  3. Rozał Marianna x Marzecki Kasper (Kraków - św. Mikołaj 1847/29)
  4. Rozalia Rozalia Franciszka x Zając Piotr (Brok 1832/40)
  5. Rozalski Egidiusz x Bareła Zuzanna (Dmenin 1818/1)
  6. ---------- Józef x Kotowski Gabriela (Koprzywnica 1862/24)
  7. ---------- Mateusz x Wojtasik Rozalia (Gródek 1892/3)
  8. ---------- Tekla x Baster Józef (Kraków - Mariacka 1819/17)
  9. Rozan Jakub x Chacuś Marianna (Zielonki 1817/28)
  10. ---------- Katarzyna x Jaworski Jacek (Podlesie 1697/2)
  11. ---------- Teresa x Wilski Stanisław (Podlesie 1696/1)
  12. Rozanecki Tomasz x Cyckowski Rozalia (Gniew 1922/43)
  13. Rozanek Regina x Bielski Antoni (Kraków - Boże Ciało 1832/27)
  14. Rozanowski Tomasz x Bolt Karolina (Barłożno 1843/19)
  15. Rozański Antonina x Beck Jan (Kraków - św. Mikołaj 1815/25)
  16. Rozanski Ewa x Asmus Stanisław (Gniew 1793/3)
  17. Rozański Katarzyna x Katarzyński Wincenty (Kazimierz Biskupi 1864/28)
  18. ---------- Kazimierz x Bukanski (Wiechonski) Marianna (Raciążek 1832/15)
  19. ---------- Kazimierz x Pieniński Marianna (Czermno 1859/2)
  20. ---------- Konrad x Chmielecki Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1831/14)
  21. ---------- Łukasz x Góra Marianna (Działoszyce 1864/16)
  22. ---------- Marianna x Kurkiewicz Jan (Kraków - św. Salwator 1822/20)
  23. ---------- Marianna x Święcicki Jan (Gniew 1827/27)
  24. ---------- Marianna x Więckowski Maciej (Raciążek 1836/12)
  25. ---------- Mateusz x Baczkowski Marianna (Raciążek 1834/3)
  26. Rozanski N. x Sobocinski Józef (Raciążek 1836/13)
  27. Rozański Paweł x Wolakiewicz Magdalena (Kraków - św. Salwator 1827/99)
  28. ---------- Tomasz x Kommendziński Antonina (Kazimierz Biskupi 1855/3)
  29. ---------- Wawrzyniec x Aleksandrowicz Petronela (Kazimierz Biskupi 1819/16)
  30. ---------- Wawrzyniec x Poniedziałek Apolonia (Kazimierz Biskupi 1825/16)
  31. ---------- Władysława x Błaszczyk Stanisław (Kazimierz Biskupi 1904/5)
  32. Rozanski Wojciech x Deringowski Ewa (Gniew 1776/45)
  33. Rozantowski Katarzyna x Karlinski Jan (Barłożno 1848/10)
  34. ---------- Marianna x Kordowski Józef (Barłożno 1829/5)
  35. Rozat Wojciech x Nawrocki Marianna (Kazimierz Biskupi 1818/26)
  36. Rozbankoski Anna x Pik Jakub (Raciąż 1810/15)
  37. Rozberg Anna x Zamojski Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1820/48)
  38. ---------- Jan x Nowakowski Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1829/6)
  39. Rozberk Marianna x Kropler Krzysztof (Kraków - św. Krzyż 1811/7)
  40. Rozbiecki Józef x Kruszewski Józefa (Pniewnik 1880/7)
  41. Rozborski Adam x Bieńkowski Antonina (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1843/5)
  42. ---------- Antoni x Skowron Tekla (Pierzchnica: wieś Osiny 1885/1)
  43. ---------- Baltazar x Żelichowski Apolonia (Gnojno 1744/12)
  44. ---------- Benedykt x Piróg Salomea (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/5)
  45. ---------- Jan x Kobryn Józefa (Cisów 1922/4)
  46. ---------- Kacper x Marcjan Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1899/6)
  47. ---------- Marianna x Orkisz Franciszek (Gnojno 1753/24)
  48. ---------- Marianna Teofila x Starzyk Jan Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1890/2)
  49. ---------- Regina x Kępiński Wawrzyniec (Gnojno 1762/7)
  50. ---------- Stanisław x Żelichowski Marianna (Gnojno 1735/2)
  51. Rozcicki Klara x Piotrowski Jan (Gniew 1921/57)
  52. Rozczyncała Teofila x Liegmann Franciszek (Raciąż 1913/6)
  53. Rozczyniała Anna x Wilkowski Roman (Raciąż 1929/16)
  54. ---------- Maria Magdalena x Behrendt Jan (Raciąż 1935/2)
  55. ---------- Wiktoria x Nieżurawski Jan (Raciąż 1932/10)
  56. Rozczynialski Antoni x Maliński Maria (Raciąż 1908/1)
  57. Rozdawoski Julia x Woyciechowski Józef (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1841/5)
  58. Rozdciki Kazimierz x Gorlicki Maryanna (Dobrzejewice 1863/4)
  59. Rozdowski Michał x Mrózek Maria (Gniew 1858/59)
  60. Rozdza Piotr x Grądziel Teresa (Koprzywnica 1812/18)
  61. Rozdziałowski Antoni x Halacz Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1846/5)
  62. ---------- Antoni x Kucieński Teresa (Kraków - Wszyscy Święci 1814/32)
  63. Rozecki Joanna x Lewandowski Jan (Papowo Toruńskie 1858/12)
  64. Rozek Anna x Gutowski Mateusz (Gniew 1860/21)
  65. ---------- Jakub x Konarek Magdalena (Kraków - św. Krzyż 1817/7)
  66. ---------- Maria x Florkowski Franciszek (Gniew 1852/14)
  67. Rozen Emilia x Hauzc Marcin (Lubraniec 1855/7)
  68. ---------- Rozalia x Mackiewicz Mateusz (Czemierniki 1814/28)
  69. Rozenbel Marianna x Majewski Kazimierz (Kraków - św. Florian 1843/65)
  70. Rozenberg Józef x Miller Joanna (Pabianice 1859/48)
  71. ---------- Teresa x Jón Edward (Pabianice 1859/61)
  72. Rozencweyg Laja x Fridenreich Judka Leib (Jeżów 1823/30)
  73. Rozenek Katarzyna x Baron Józef (Siercza, par. Wieliczka 1811/3)
  74. ---------- Katarzyna x Kosałka Sebastian (Siercza, par. Wieliczka 1831/2)
  75. ---------- Pantaleon x Żuczek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1847/9)
  76. ---------- Rozalia x Kaganek Jan (Siercza, par. Wieliczka 1801/1)
  77. Rozenfeld Cecylia x Nowakowski Leonard (Kraków - św. Florian 1849/31)
  78. ---------- Izajasz x Jozefowicz Nettela (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/5)
  79. Rozeński Jan x Szkoda Maria (Gniew 1849/82)
  80. Rozenski Marianna x Orenowski Wojciech (Gniew 1804/18)
  81. ---------- Mikołaj x Kozłowski Marianna (Gniew 1799/29)
  82. Rozentowski Franciszka x Reymus Jan (Gniew 1831/22)
  83. Rozentreter Anna Wilhelmina x Zems Gotfryd (Wąsosze k. Konina 1836/8)
  84. Rozerski Józefina x Grzona Józef (Raciąż 1871/17)
  85. Rozewicz Zuzanna x Jędrzejeski Adam (Kazimierz Biskupi 1821/28)
  86. Rozewski Anastazja x Jabłonka Ignacy (Barłożno 1893/19)
  87. Rozga Błażej x Gorka Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1825/36)
  88. ---------- Jan x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/19)
  89. ---------- Kunegunda x Lipka Józef (Kraków - św. Mikołaj 1830/25)
  90. Rozgowski Wojciech x Pulczyński Marianna (Papowo Toruńskie 1819/12)
  91. Rozicki Anna Katarzyna x Fendry Jan (Gniew 1785/10)
  92. ---------- Antoni x Krzewicki Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1826/8)
  93. ---------- Grzegorz x Zwoleńska Wiktoria (Brzeziny 1774/1701)
  94. ---------- Katarzyna x Makowski Walenty (Pniewnik 1843/13)
  95. ---------- Michał x Gajewski Karolina (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/74)
  96. ---------- Władysław x Stabrowski Zofia (Hrubieszów 1864/16)
  97. Roziczkowski Jadwiga x Anuszewski Szymon (Raciążek 1830/5)
  98. Rozięcki Franciszka x Strojny Kasper (Kraków - św. Szczepan 1816/66)
  99. Rozieński Anna x Starzewski Kazimierz (Kraków - św. Florian 1834/23)
  100. Rozinita Paulina x Gramowski Maciej (Barłożno 1884/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne