Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rosołek (wyników 352):

  1. Ros Elżbieta x Spiniński Aleksander (Obiechów 1835/2)
  2. Rosa Apolonia x Kwaśniowski Karol (Kraków - Wszyscy Święci 1845/26)
  3. ---------- Józefa x Świerczyński Walenty (Dmenin 1877/10)
  4. ---------- Julianna x Nawrot Michał (Dmenin 1868/13)
  5. ---------- Julianna x Piotrowski Walenty (Dmenin 1880/20)
  6. ---------- Katarzyna x Mróz Wojciech (Górzno k. Garwolina 1877/14)
  7. ---------- Łukasz x Bandurski Anna (Pniewnik 1858/14)
  8. ---------- Marianna x Marona Piotr (Dmenin 1888/26)
  9. ---------- Marianna x Nawrot Karol (Dmenin 1866/4)
  10. ---------- Sebastian x Izdebka Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1833/45)
  11. Rosak Janina x Golimiwski Jan (Gniew 1959/18)
  12. ---------- Marianna x Danowski Edmund (Gniew 1957/29)
  13. ---------- Ryszard Lech x Kujawski Jadwiga Zofia (Gniew 1968/23)
  14. ---------- Wawrzyniec x Lebiodzina Marianna (Nieborów 1832/7)
  15. Rosalski Agnieszka x Piwowarczyk Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1821/4)
  16. Rosalz Danuta x Połomski Czesław (Gniew 1954/34)
  17. Rosbacher Hanna Karolina x Dyttman Andrzej Henryk (Kraków - Boże Ciało 1812/34)
  18. Roscikowski Wojciech x Kitnowski Katarzyna (Gniew 1765/18)
  19. Rose Emma Filipina x Hoffbauer Wilhelm (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1841/1)
  20. Rosek Fryderyk x Ziołkowski Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1846/2)
  21. Rosenau Anna Rozyna x Brushe Daniel (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/2)
  22. Rosenbaum Antoni x Kozakowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1849/17)
  23. Rosenfeld Dawid x Barthel Helena (Czermno 1865/17)
  24. ---------- Franciszka x Grosser Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1841/9)
  25. Rosentfolgel Szlama x Hilowicz Estera (Klimontów 1825/211)
  26. Rosentriter August x Gełz Katarzyna (Raciąż 1861/3)
  27. Rosenzweig Leon x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/81)
  28. Roser Katarzyna x Koubowski Andrzej (Kraków - Mariacka 1821/66)
  29. Rosetka Michał x Strycharz Marianna (Kraków - Katedra 1838/6)
  30. Rosfeld Augusta x Batowski Feliks (Gniew 1884/34)
  31. ---------- Jan x Dunajski Marianna (Gniew 1897/36)
  32. Rosiak Agnieszka x Buda Kazimierz (Turek 1893/46)
  33. ---------- Agnieszka x Filipiak Bartłomiej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/7)
  34. ---------- Anna x Klimczak Antoni (Tubądzin k. Warty 1864/9)
  35. ---------- Antoni x Abramski Tekla (Mileszki 1862/5)
  36. ---------- Antonina x Łuczak Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/18)
  37. ---------- Antonina x Łukasik Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1853/12)
  38. ---------- Antonina x Michalak Walenty (Turek 1891/8)
  39. ---------- Antonina x Walczak Franciszek (Turek 1889/90)
  40. ---------- Antonina x Wielesiak Stanisław (Turek 1889/94)
  41. ---------- Bonawentura x Brzechta Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/7)
  42. ---------- Elżbieta x Zwoliński Franciszek (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/12)
  43. ---------- Franciszek x Wlazłowski Marianna (Mileszki 1854/2)
  44. ---------- Franciszka x Joda Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/20)
  45. ---------- Jan x Bierczyński Antonina (Kościelec pow. kaliski 1835/15)
  46. ---------- Jan x K... Franciszka (Turek 1892/16)
  47. ---------- Jan x Obidoski Tekla (Czermno 1865/16)
  48. ---------- Józef x Ciesielczyk Marianna (Turek 1892/7)
  49. ---------- Józef x Gabrysiak Katarzyna (Tubądzin k. Warty 1858/4)
  50. ---------- Józef x Janiszewski Józefa (Turek 1889/37)
  51. ---------- Julianna x Kowalczyk Szymon (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/1)
  52. ---------- Katarzyna x Bierczyński Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1835/13)
  53. ---------- Katarzyna x Marciniak Augustyn (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/30)
  54. ---------- Maciej x Makoski Tekla (Wieniec 1804/467)
  55. ---------- Marcin x Witkowski Zofia (Wieniec 1808/520)
  56. ---------- Marianna x B... Andrzej (Turek 1893/84)
  57. ---------- Marianna x Ignasiak Antoni (Kościelec pow. kaliski 1858/10)
  58. ---------- Marianna x Sulej Paweł (Turek 1893/118)
  59. ---------- Paweł x Baranek (Miszuch) Marianna (Mileszki 1852/1)
  60. ---------- Wawrzyniec x Kazimierczak Wiktoria (Mileszki 1858/32)
  61. ---------- Wiktoria x Gajewski Stanisław (Turek 1889/20)
  62. ---------- Wojciech x Baranek Katarzyna (Mileszki 1856/5)
  63. ---------- Wojciech x Kiernal Tekla (Mileszki 1874/3)
  64. ---------- Wojciech x Klukowski Katarzyna (Mileszki 1853/20)
  65. ---------- Wojciech x Polusi Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/19)
  66. ---------- Zofia x Kasprzak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1862/8)
  67. Rosiąka Marianna x Sliżwoski Stefan (Kraków - św. Szczepan 1832/41)
  68. Rosicki Andrzej x Robowski Anna (Kazimierz Biskupi 1848/6)
  69. ---------- Antonina x Rutkowski Antoni (Bebelno 1901/13)
  70. ---------- Franciszka x Kaczmarek Ignacy (Bebelno 1880/9)
  71. ---------- Jan x Szewczyk Antonina (Bebelno 1890/8)
  72. ---------- Marianna x Kornicki Jan (Bebelno 1902/4)
  73. ---------- Marianna x Ostrowski Augustyn (Bebelno 1864/10)
  74. Rosiczak Józef x Chojnaczczoka Jadwiga (Wieniec 1765/66)
  75. Rosiczanka Agata x Rożnowski Antoni (Wieniec 1790/288)
  76. Rosiecki Józef x Kiedrowski Elżbieta (Gniew 1795/34)
  77. Rosiejewski Stanisław x Kościelniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1929/27)
  78. Rosiek Agnieszka x Bomba Jan (Kraków - Boże Ciało 1831/9)
  79. Rosieński Jan x Wrzał Marianna (Gniew 1835/33)
  80. Rosik Agnieszka x Kudlak Maciej (Wieniec 1796/379)
  81. ---------- Jadwiga x Frankowski Wojciech (Wieniec 1788/268)
  82. ---------- Julia x Mankowski Jan (Białobrzegi 1867/2)
  83. ---------- Katarzyna x Januszewicz Walenty (Wieniec 1790/290)
  84. ---------- Regina x Zajączkiewicz Aleksy (Wieniec 1791/310)
  85. Rosikonic Marianna x Nowak Szymon (Podlesie 1797/4)
  86. Rosikowicz Marcin x Mierzwicki Ewa (Wieniec 1797/381)
  87. Rosina Julianna x Charszeniak Franciszek (Brzeziny 1794/23)
  88. Rosinke Teofil x Klein Joanna (Barłożno 1932/2)
  89. Rosinska Antonina x Walentowicz Bartłomiej (Wąsosze k. Konina 1841/3)
  90. Rosińska Ludwika x Roszkowski Szymon (Brzeziny 1784/1952)
  91. Rosiński Agnieszka x Wawrzyniak Marcin (Kazimierz Biskupi 1901/19)
  92. ---------- Antoni x Prusinowski Magdalena (Mileszki 1853/26)
  93. ---------- Antonina x Szymaniak Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/17)
  94. ---------- Danuta x Ralisad Krzysztof (Raciąż 1980/14)
  95. ---------- Dorota x Letanowski Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/4)
  96. ---------- Elżbieta x Polakowski Feliks (Mikstat 1831/5)
  97. ---------- Ewa x Przerada Józef (Dmenin 1864/12)
  98. ---------- Feliks x Lis Janina (Górzno k. Garwolina 1949/12)
  99. ---------- Franciszka x Olatowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1835/49)
  100. ---------- Jan x Piotr Agata (Wieniec 1788/275)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne