Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Romatowski (wyników 268):

  1. Rom Antonina x Ryba Józef (Hrubieszów 1865/10)
  2. Roman Anzelm x Szaniawski Marianna Dorota (Trzebieszów 1814/194)
  3. ---------- Helena x Średniawa Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1924/3)
  4. ---------- Helena x Średniawa Kazimierz (Domosławice, wieś Faliszewice 1904/1)
  5. ---------- Jan x Rybczyński Konstancja (Grudusk 1878/14)
  6. ---------- Jan x Ryłko Zofia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1900/5)
  7. ---------- Jan x Szamański Franciszka (Surhów 1867/9)
  8. ---------- Józef x Koza Julianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1930/2)
  9. ---------- Józef x Pszczółkowski Anna (Grudusk 1892/22)
  10. ---------- Katarzyna x Świerczek Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1882/2)
  11. ---------- Katarzyna x Świerczek Kacper (Domosławice, wieś Faliszewice 1897/2)
  12. ---------- Katarzyna x Węgrzyn Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1923/7)
  13. ---------- Ludwik x Socha Rozalia (Kraków - św. Salwator 1851/33)
  14. ---------- Marian x Woźniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1922/36)
  15. ---------- Michał x Kolak Tekla (Domosławice, wieś Faliszewice 1910/4)
  16. ---------- Michał x Różak Zofia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1925/1)
  17. ---------- Mikołaj x żeranski Marianna (Grudusk 1877/9)
  18. ---------- Rozalia x Podolski Bronisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1930/5)
  19. ---------- Stefan x Piechnik Marianna (Domosławice, wieś Faliszewice 1886/2)
  20. ---------- Tekla x Makuch Jan (Surhów 1866/9)
  21. ---------- Walenty x Wilk Anna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1908/3)
  22. ---------- Wojciech x Kolak Agnieszka (Domosławice, wieś Faliszewice 1881/5)
  23. Romana Franciszka x von Ostrowski Ignacy (Raciąż 1842/8)
  24. Romańczuk Józef x Michałkowski Rozalia (Pniewnik 1836/9)
  25. Romańczyk Jan x Szczęsny Marianna (Jelonki 1865/28)
  26. ---------- Marianna x Skoczeń Błażej (Jelonki 1865/4)
  27. ---------- Rozalia x Przerada Filip (Dmenin 1869/1)
  28. Romańda Stefan x Niedobiciak Katarzyna (Łoniów 1847/21)
  29. Romanek Ewa x Czaśnik Walenty (Brzeziny 1795/8)
  30. ---------- Franciszek x Siuda Katarzyna (Obiechów 1857/8)
  31. ---------- Franciszka x Kaczorowski Roch (Brzeziny 1777/1775)
  32. ---------- Jadwiga x Stopa Jakub (Obiechów 1864/10)
  33. ---------- Jan x Jawor Marianna (Obiechów 1844/4)
  34. ---------- Katarzyna x Uznański Jan (Obiechów 1858/5)
  35. ---------- Maciej x Kaperczak Katarzyna (Obiechów 1839/2)
  36. ---------- Marianna x Kuna Michał (Brzeziny 1784/1948)
  37. ---------- Marianna x Siuda Mikołaj (Obiechów 1842/8)
  38. ---------- Marianna x Skorupski? Jan (Brzeziny 1797/11)
  39. ---------- Marianna x Wściśliński Jan (Obiechów 1864/3)
  40. ---------- Piotr x Sukówna? Marianna (Brzeziny 1797/17)
  41. ---------- Sebastian x Mrówczanka Łucja (Brzeziny 1792/20)
  42. ---------- Sebastian x Wieczorkowa Marianna (Brzeziny 1798/37)
  43. ---------- Stanisław x Jezynk Elżbieta (Końskowola 1653/68)
  44. ---------- Wawrzyniec x Janczyk Elżbieta (Obiechów 1843/11)
  45. ---------- Zofia x Pawłowski Józef (Obiechów 1844/7)
  46. Romaniak Franciszka x Wieliński Aleksander (Bełdów 1893/6)
  47. Romanik Andrzej x Fabijański Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1865/23)
  48. ---------- Bonifacy x Brodzik Katarzyna (Ostrów mazowiecka 1864/5)
  49. ---------- Franciszka x Duda Tomasz (Ostrów mazowiecka 1863/13)
  50. ---------- Jan x Dąbrowski Zofia (Jelonki 1858/31)
  51. ---------- Jan x Grabowski Apolonia (Brok 1811/17)
  52. ---------- Jerzy x Klin Janina (Gniew 1966/36)
  53. ---------- Katarzyna x Krawczyk Nikodem (Ostrów mazowiecka 1865/47)
  54. ---------- Marcin x Brzostek Rozalia (Ostrów mazowiecka 1863/16)
  55. ---------- Marianna x Grabowski Stanisław (Ostrów mazowiecka 1864/16)
  56. Romanink Demetry x Trioc Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/13)
  57. ---------- Grzegorz x Oleszczuk Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/12)
  58. ---------- Jakob x Nowak Justyna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1857/8)
  59. ---------- Łukasz x Sadowik Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/12)
  60. ---------- Tadeusz x Zajac Julianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1866/13)
  61. Romaniuk Marianna x Kułakowski Wojciech (Hrubieszów 1864/23)
  62. Romankiewicz Alojzy x Inngman Fryderyka (Kraków - Mariacka 1836/85)
  63. ---------- Antonina x Król Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1834/17)
  64. ---------- Emilia x Benga Wilhelm (Hrubieszów 1862/10)
  65. ---------- Franciszek x Wilczyński Marianna (Górzno k. Garwolina 1847/17)
  66. ---------- Franciszek x Wyrzykowski Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1868/7)
  67. ---------- Franciszka x Błażejczyk Michał (Górzno k. Garwolina 1876/1)
  68. ---------- Helena x Czyszek Piotr (Górzno k. Garwolina 1940/14)
  69. ---------- Jakub x Baran Apolonia (Pniewnik 1800/87)
  70. ---------- Jan x Grabowski Zofia (Kraków - św. Szczepan 1835/53)
  71. ---------- Jan x Talarek Helena (Górzno k. Garwolina 1929/34)
  72. ---------- Józef x Lisowski Antonina (Hrubieszów 1862/3)
  73. ---------- Józef x Mucha Tekla (Górzno k. Garwolina 1870/2)
  74. ---------- Julianna x Kowalski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1851/8)
  75. ---------- Katarzyna x Rojewski Jan (Górzno k. Garwolina 1832/16)
  76. ---------- Kazimiera x Lis Szymon (Górzno k. Garwolina 1942/42)
  77. ---------- Kazimiera x Ocep Władysław (Górzno k. Garwolina 1954/48)
  78. ---------- Kazimierz x Ocep Władysław (Górzno k. Garwolina 1954/50)
  79. ---------- Konstancja x Klingiert Dominik (Górzno k. Garwolina 1847/5)
  80. ---------- Ludwik x Bednar Karolina (Górzno k. Garwolina 1849/30)
  81. ---------- Marianna x Chruścicki Wojciech (Górzno k. Garwolina 1823/1)
  82. ---------- Marianna x Domaszczyński Jan (Górzno k. Garwolina 1931/13)
  83. ---------- Paweł x Łysiak Zofia (Górzno k. Garwolina 1929/11)
  84. ---------- Władysław x Walenda Genowefa (Górzno k. Garwolina 1948/45)
  85. ---------- Zofia x Babik Jan (Górzno k. Garwolina 1937/37)
  86. ---------- Zofia x Chmielak Bolesław (Górzno k. Garwolina 1941/32)
  87. ---------- Zofia x Zuchniak Edward (Górzno k. Garwolina 1947/30)
  88. Romanko Marianna x Nogal Błażej (Czemierniki 1814/7)
  89. Romanoski Adam x Wiśnieski Józefa (Czermno 1860/11)
  90. Romanowicz Agata x Zając Jan (Koprzywnica 1863/46)
  91. ---------- Agnieszka x Misiak Jan (Koprzywnica 1859/26)
  92. ---------- Anna x Mikerłajewski Jan (Raciążek 1754/5)
  93. ---------- Antoni x Witkowski Marianna (Koprzywnica 1837/33)
  94. ---------- Helena x Nowakowski Szymon (Łoniów 1813/66)
  95. ---------- Jan x Hawryluk Marianna (Hrubieszów 1832/32)
  96. ---------- Jan x Wroński Katarzyna (Hrubieszów 1839/23)
  97. ---------- Józef x Olczak Scholastyka (Luszyn 1857/3)
  98. ---------- Józefa x Gregorczyk Jan (Pniewnik 1830/2)
  99. ---------- Katarzyna x Panasiewicz Jan (Hrubieszów 1865/5)
  100. ---------- Marianna x Beker Antoni (Kraków - św. Florian 1839/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne