Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rolnik (wyników 74):

  1. Rola Agnieszka x Smoczek Jakub (Końskowola 1657/3)
  2. ---------- Błażej x Żmuda Agnieszka (Serokomla 1819/11)
  3. ---------- Jacenty x Jąkiel Elżbieta (Borzykowa 1864/2)
  4. ---------- Jadwiga x Grabowski Jacek (Dmenin 1845/4)
  5. Rolak Stanisław x Galas Małgorzata (Prażmów 1903/12)
  6. Rolański Stanisław x Będzimierowski Elżbieta (Barłożno 1772/12)
  7. Rolbiecka Katarzyna x Schulz Michał (Raciąż 1902/5)
  8. Rolbiecki Anastazy x Daleki Joanna (Grabowo kościerskie 1937/14)
  9. ---------- Bronisława x Czerwiński Bronisław (Raciąż 1922/3)
  10. ---------- Franciszka x Berendt Jan (Raciąż 1919/8)
  11. ---------- Ignacy x Hoppe Marianna (Raciąż 1919/7)
  12. ---------- Jan x Zaborowski Paulina (Stężyca 1880/9)
  13. ---------- Joanna x Kandzierski Józef (Raciąż 1883/7)
  14. ---------- Józef x Block Magdalena (Grabowo kościerskie 1876/7)
  15. ---------- Józef x Skaja Marianna (Raciąż 1853/12)
  16. ---------- Paweł x Kuczkowski Franciszka (Raciąż 1926/19)
  17. ---------- Piotr x Gihliwa Helena (Barłożno 1897/9)
  18. ---------- Władysława x Weltrowski Wincenty (Raciąż 1926/7)
  19. Rolecki Agnieszka Wiktoria x Koprowicz Antoni (Jeżów 1820/16)
  20. Rolek Jadwiga x Łagusz Andrzej (Końskowola 1675/1)
  21. ---------- Jakub x Walek Urszula (Pniewnik 1773/170)
  22. ---------- Łukasz x Ciumaj Katarzyna (Pniewnik 1775/186)
  23. ---------- Michał x Andrzyk Tekla (Łoniów 1832/37)
  24. Rolewski Barbara x Sokołowski Marcin (Gniew 1782/19)
  25. ---------- Bartłomiej x Jankowski Marianna (Gniew 1792/25)
  26. ---------- Franciszek x Jaranowski Barbara (Barłożno 1843/5)
  27. ---------- Marianna x Karwacki Wawrzyniec (Gniew 1799/13)
  28. ---------- Paweł x Piotrowski Marianna (Gniew 1826/28)
  29. Rolft Jan x Orlowski Krystyna (Gniew 1796/22)
  30. Rolicki Franciszek x Kowalewski Marianna (Płock 1866/34)
  31. Rolik Anna x Moszczeński Stanisław (Kraków - św. Anna 1819/1)
  32. ---------- Józefa x Płocki Karol (Kraków - św. Anna 1832/31)
  33. ---------- Weronika x Szlegier Wojciech (Dmenin 1865/18)
  34. Rölinger Franciszek x Skiderski Teresa (Gniew 1865/18)
  35. Roliński Bernard x Szczepiński Klara (Gniew 1922/46)
  36. Rolinski Jan x Binerowski Joanna (Gniew 1862/75)
  37. ---------- Krystyna x Dumanski Jakub (Gniew 1811/9)
  38. Roliński Mikołaj x Angielczykowski Ewa (Gniew 1740/34)
  39. ---------- Walenty x Żurowski Antonina (Białobrzegi 1837/2)
  40. Rolirad Ludwik x Rumiński Agnieszka (Raciąż 1956/21)
  41. Rolisat Agnieszka x Rożeński Maciej (Barłożno 1734/11)
  42. Rolka Helena x Borzym Marcin (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1802/17)
  43. ---------- Katarzyna x Betleński Ignacy (Grudusk 1878/7)
  44. ---------- Leon x Dąbrowski Teofila (Grudusk 1894/18)
  45. ---------- Leon x Krajewski Antonina (Grudusk 1888/21)
  46. ---------- Małgorzata x Kańkowski Jakub (Brok 1811/12)
  47. ---------- Marianna x Kot Antoni (Brok 1836/8)
  48. ---------- N. x Młynarczyk Jan (Końskowola 1671/11)
  49. ---------- Regina x Krzysienczyk Adam (Końskowola 1682/14)
  50. ---------- Regina x Zarski Wojciech (Końskowola 1671/2)
  51. ---------- Urszula x Pawlak Franciszek (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1779/19)
  52. ---------- Zofia x Ciępiński Józef (Kraków - św. Mikołaj 1831/31)
  53. Rolla Sylwester x Giersch Marianna (Raciąż 1899/11)
  54. Rollig Florian x Sznajder Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/20)
  55. Rollof Karol August x Gapowski Barbara (Papowo Toruńskie 1840/2)
  56. Rolnicki Agnieszka x Kwiatkowski Paweł (Papowo Toruńskie 1823/4)
  57. ---------- Fabian x Lamerski Helena (Papowo Toruńskie 1818/4)
  58. ---------- Marianna x Kornaszewicz Jan (Papowo Toruńskie 1814/7)
  59. ---------- Marianna x Korzeniewski Maciej (Papowo Toruńskie 1806/17)
  60. ---------- Marianna x Szamotulski Michał (Papowo Toruńskie 1814/1)
  61. ---------- Michał x Kosobucki Franciszka (Papowo Toruńskie 1790/3)
  62. ---------- Szymon x Lewandowski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1796/3)
  63. Rolnik Albert x Mańcz Barbara (Podlesie 1660/4)
  64. ---------- Ignacy x Dupakowski Zofia (Działoszyce 1879/4)
  65. ---------- Jadwiga x Bałazik Łukasz (Bebelno 1721/2)
  66. ---------- Jan x Kunorczyk Kunegunda (Skórkowice 1880/5)
  67. ---------- Marianna x Francik Franciszek (Podlesie 1687/5)
  68. Roloff Dorota x Baldowski Jan (Gniew 1831/1)
  69. ---------- Piotr x Riediger Anna (Papowo Toruńskie 1849/13)
  70. Rolow Daniel x Bonus Elżbieta (Gniew 1766/40)
  71. Rolowski Antoni x Lnkowski Marta (Barłożno 1870/2)
  72. Rolski Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1845/83)
  73. ---------- Mikołaj x Kumor Ewa (Gnojno 1747/18)
  74. Rolwisz Walenty x Czyżewski Katarzyna (Klimontów 1830/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne