Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rokicki (wyników 146):

  1. Rok Katarzyna x Dębagórski Franciszek (Skórkowice 1864/19)
  2. Rokflesz Maria x Płachecki Jan (Gniew 1816/41)
  3. Rokicki Agata x Pawlik Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1885/6)
  4. ---------- Agnieszka x Borowiecki Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1858/2)
  5. ---------- Agnieszka x Cecuła Franciszek (Pierzchnica: wieś Szczecno 1870/8)
  6. ---------- Agnieszka x Macznisz Józef (Łabunowo 1816/13)
  7. ---------- Agnieszka x Podziunas Andrzej (Łabunowo 1798/7)
  8. ---------- Andrzej x Bieniek Agata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1828/2)
  9. ---------- Andrzej x Kanarek Katarzyna (Kraków - Mariacka 1814/33)
  10. ---------- Andrzej x Samoytis Agata (Łabunowo 1783/6)
  11. ---------- Antonina x Jabłoński Konstanty (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/33)
  12. ---------- Błażej x Anuszewski Marianna (Grochów 1868/2)
  13. ---------- Błażej x Walas Dorota (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/12)
  14. ---------- Dorota x Butko Jerzy (Łabunowo 1818/3)
  15. ---------- Helena x Zięba Wojciech (Kraków - Mariacka 1827/68)
  16. ---------- Jakub x Bieniek Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1824/1)
  17. ---------- Jan x Frąk Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1878/5)
  18. ---------- Jan x Moczydłowski Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1889/10)
  19. ---------- Józef x Borys Marianna (Surhów 1855/5)
  20. ---------- Judyta x Butkus Mateusz (Łabunowo 1810/14)
  21. ---------- Julianna x Sienkiewicz Jan (Łabunowo 1826/2)
  22. rokicki Katarzyna x Kaczmarski Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1849/32)
  23. Rokicki Katarzyna x Kwiatoń Jan (Surhów 1859/3)
  24. ---------- Katarzyna x Niewczalski Franciszek (Bebelno 1707/4)
  25. ---------- Kazimierz x Leszczyński Wiktoria (Łabunowo 1806/2)
  26. ---------- Małgorzata x Kozieł Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1865/1)
  27. ---------- Marcin x Frąk Józefa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/6)
  28. ---------- Marianna x Butkus Jerzy (Łabunowo 1790/5)
  29. ---------- Marianna x Kozieł Marcin (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/12)
  30. ---------- Mateusz x Karmazyn Anna (Łabunowo 1812/12)
  31. ---------- Michał x Piróg Małgorzata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1857/1)
  32. ---------- Mikołaj x Makowiecki Julia (Katerburg 1836/6)
  33. ---------- Paweł x Matuszewski Maria (Katerburg 1836/3)
  34. ---------- Piotr x Bakaniecki Anna (Łabunowo 1790/2)
  35. ---------- Piotr x Borek Katarzyna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1883/1)
  36. ---------- Róża x Karmazyn Jerzy (Łabunowo 1792/8)
  37. ---------- Stanisław x Pandura Antonina (Kraków - św. Salwator 1845/20)
  38. ---------- Stanisław x Piróg Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1854/7)
  39. ---------- Stanisław x Zelwas Marianna (Łabunowo 1789/17)
  40. ---------- Szymon x Ryta Anna (Łabunowo 1822/7)
  41. ---------- Teresa x Wadowski Jakub (Kraków - Mariacka 1838/65)
  42. ---------- Tomasz x Bandura Agnieszka (Pierzchnica: wieś Szczecno 1848/2)
  43. ---------- Tomasz x Łączkowski Zofia (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1893/3)
  44. ---------- Walenty x Małecki Anna (Kraków - św. Anna 1818/14)
  45. ---------- Wincenty x Macionia Anna (Łabunowo 1821/1)
  46. ---------- Wojciech x Kozłoski Cecylia (Czermno 1855/3)
  47. ---------- Zofia x Borek Michał (Pierzchnica: wieś Szczecno 1897/6)
  48. ---------- Zofia x Cieśla Adam (Pierzchnica: wieś Szczecno 1857/4)
  49. ---------- Zofia x Goliment Sebastian (Pierzchnica: wieś Szczecno 1829/1)
  50. Rokiński Helena x Kończak Samuel (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/12)
  51. Rokita Aleksander x Zaskórski Apolonia (Borzykowa 1854/24)
  52. ---------- Andrzej x Piorkowski Wiktoria (Mierzyn 1883/31)
  53. ---------- Elżbieta x Maj Wojciech (Borzykowa 1840/21)
  54. ---------- Ewa x Ciszewski Franciszek (Borzykowa 1863/4)
  55. ---------- Franciszka x Baran Franciszek (Gródek 1886/4)
  56. ---------- Franciszka x Ostrowski Feliks (Borzykowa 1824/20)
  57. ---------- Franciszka x Piekacz Ignacy (Borzykowa 1850/2)
  58. ---------- Gertruda x Pietrzyk Wojciech (Borzykowa 1840/7)
  59. ---------- Ignacy x Lis Helena (Borzykowa 1843/10)
  60. ---------- Jacek x Radoczył Marianna (Borzykowa 1853/5)
  61. ---------- Jan x Lalek Wiktoria (Mierzyn 1886/9)
  62. ---------- Józefa x Nowak Mateusz (Mierzyn 1886/7)
  63. ---------- Kazimierz x Zaskórski Antonina (Borzykowa 1844/22)
  64. ---------- Kazimierz x Zaskórski Marianna (Borzykowa 1819/3)
  65. ---------- Ludwika x Nowak Bolesław (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/2)
  66. ---------- Marianna x Swojnog Józef (Borzykowa 1832/8)
  67. ---------- Michał x Baryła Antonina (Gródek 1894/3)
  68. ---------- Mikołaj x Piorun Urszula (Działoszyce 1833/9)
  69. ---------- Salomea x Stajnowski Józef (Borzykowa 1828/14)
  70. ---------- Stanisław x Salecki Urszula (Borzykowa 1835/10)
  71. ---------- Stanisław x Szewczyk Barbara (Borzykowa 1843/24)
  72. ---------- Stanisław x Widor Katarzyna (Borzykowa 1821/19)
  73. ---------- Szymon x Grzywacz Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/53)
  74. ---------- Szymon x Piekacz Maryanna (Żytno 1893/14)
  75. ---------- Tekla x Maj Kazimierz (Borzykowa 1835/13)
  76. ---------- Tekla x Pietrzyk Michał (Borzykowa 1844/23)
  77. ---------- Tomasz x Januszewski Anastazja (Gródek 1890/11)
  78. ---------- Urszula x Maderak Wincenty (Działoszyce 1849/10)
  79. ---------- Wojciech x Fornalczyk Agnieszka (Borzykowa 1861/3)
  80. ---------- Zofia x Treliński Samuel (Bebelno 1711/3)
  81. Roklaf Krystian x Lewark Anna (Gniew 1770/29)
  82. Rokos Dominik x Paluch Ewa (Koprzywnica 1870/19)
  83. ---------- Franciszka x Fornicki Mikołaj (Dzierzgów 1830/24)
  84. ---------- Stefan x Drożdżal Marianna (Koprzywnica 1865/36)
  85. Rokosik Antonina x Józefowicz Franciszek (Kazimierz Biskupi 1902/17)
  86. ---------- Eleonora x Ciesielski Jan (Kazimierz Biskupi 1892/20)
  87. ---------- Wiktoria x Bogun Franciszek (Raciąż 1937/6)
  88. Rokosz Adam x Jędras Anna (Dzierzgów 1827/30)
  89. ---------- Antoni x Kaubiak Franciszka (Łoniów 1861/3)
  90. ---------- Antoni x Koźmin Katarzyna (Truskolasy 1810/5)
  91. ---------- Antoni x Piątek Orszula (Koprzywnica 1831/24)
  92. ---------- Franciszka x Gatuszewski Bartłomiej (Koprzywnica 1842/9)
  93. ---------- Franciszka x Olszewski Paweł (Koprzywnica 1842/22)
  94. ---------- Izydor x Gruszczoński Jadwiga (Dzierzgów 1833/31)
  95. ---------- Jacek x Zalewski Magdalena (Koprzywnica 1848/22)
  96. ---------- Jakób x Siudak Anna (Koprzywnica 1818/23)
  97. ---------- Józef x Kurakowski Maryanna (Żytno 1892/22)
  98. ---------- Katarzyna x Pała Maciej (Koprzywnica 1851/30)
  99. ---------- Łucja x Czarnecki Jan (Koprzywnica 1852/7)
  100. ---------- Marianna x Kamuda Andrzej (Łoniów 1852/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne