Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rogowski (wyników 821):

  1. Rogacka Józefa x Wyrembski Józef (Turek 1891/65)
  2. Rogacki Katarzyna x Maciaszczyk Marcin (Kościelec pow. kaliski 1830/13)
  3. ---------- Kornelia x Cieślewicz Roman (Kazimierz Biskupi 1928/12)
  4. ---------- Małgorzata x Graczyk Antoni (Goliszew 1874/5)
  5. ---------- Stanisław x Pasterski Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/6)
  6. ---------- Teresa x Kluga Feliks (Kazimierz Biskupi 1923/29)
  7. ---------- Urban x Białkowski Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1847/10)
  8. ---------- Zbigniew x Folega Teresa (Raciąż 1980/23)
  9. Rogaczewski Emilia x Dunajski Sylwester (Gniew 1920/84)
  10. ---------- Felicja x Gabrychowski Maksymilian (Gniew 1948/5)
  11. ---------- Franciszek x Lawrenc Maria (Gniew 1936/10)
  12. ---------- Franciszek x Maj Tekla (Gniew 1893/9)
  13. ---------- Józef x Egler Małgorzata (Gniew 1950/25)
  14. ---------- Leokadia x Kuczkowski Leonard (Barłożno 1921/9)
  15. ---------- Maksymilian x Kłos Marianna (Gniew 1920/117)
  16. ---------- Stanisław x Nastrabarz Konstancja (Grabowo kościerskie 1922/13)
  17. ---------- Teresa x Knibba Jerzy (Gniew 1962/17)
  18. ---------- Zofia x Nitkowski Władysław (Gniew 1946/8)
  19. Rogal Anna x Dąbrowski Mateusz (Barłożno 1767/7)
  20. ---------- Jakub x N. Marianna (Dmenin 1643/3)
  21. ---------- Maciej x N. Anna (Podlesie 1620/3)
  22. ---------- Marianna x Durma Andrzej (Połaniec 1879/19)
  23. ---------- Marianna x Pachciarek Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/7)
  24. ---------- Paweł x Piątek Marianna (Łoniów 1870/9)
  25. ---------- Rozalia x Wajszcz Jan (Nieborów 1810/12)
  26. Rogala Agnieszka x Kowalski Edward (Skórkowice 1888/20)
  27. ---------- Cyprian x Slusarczyk Wiktoria (Skórkowice 1880/8)
  28. ---------- Ewa x Grzeszczak Andrzej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1783/24)
  29. ---------- Jakub x Cieśla Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/46)
  30. ---------- Jakub x Nowakowski Rozalia (Okrzeja 1821/52)
  31. ---------- Justyna x Florkowski Antoni (Kraków - św. Florian 1822/72)
  32. ---------- Ludwika x Ćwiertnia Wojciech (Kazimierza Wielka 1880/5)
  33. ---------- Łukasz x Lenart Antonina (Skórkowice 1872/7)
  34. ---------- Małgorzata x Ba..gadzinski Jakub (Końskowola 1669/1)
  35. ---------- Marianna x Mórawski Paweł (Skórkowice 1872/1)
  36. ---------- Marianna x Pietruszka Antoni (Skórkowice 1865/12)
  37. ---------- Marianna x Troński Michał (Działoszyce 1832/12)
  38. ---------- Szymon x Sadzik Marianna (Działoszyce 1873/20)
  39. ---------- Teresa x Nowakowski Wojciech (Klimontów 1830/10)
  40. ---------- Wojciech x Niemiec Zofia (Koprzywnica 1822/27)
  41. Rogalak Konstanty x Gawrysionka Marianna (Wieniec 1783/212)
  42. Rogalcząka Franciszka x Zakrzewski Tomasz (Gniew 1838/48)
  43. Rogalczyk Andrzej x Kowal Zofia (Dmenin 1670/1)
  44. Rogalewskam Magdalena x Paiąkowski Franciszek (Gniew 1787/23)
  45. Rogalewski Anna Anastazja x Blockus Leon (Grabowo kościerskie 1920/10)
  46. ---------- Daniel Wilhelm x Schiefelbein Józefina (Grabowo kościerskie 1940/1)
  47. ---------- Franciszek Ignacy x Miszker Brygida (Grabowo kościerskie 1900/2)
  48. ---------- Franciszek x Marloch Rozalia (Grabowo kościerskie 1934/5)
  49. ---------- Jan x Block Łucja (Grabowo kościerskie 1912/5)
  50. ---------- Jan x Grzegowski Augusta (Grabowo kościerskie 1892/2)
  51. ---------- Jan x Piergalski Franciszka (Gniew 1881/12)
  52. ---------- Jan x Wenzel Józefina (Grabowo kościerskie 1876/5)
  53. ---------- Józefa x Jankowski Leon (Grabowo kościerskie 1930/2)
  54. ---------- Leon x Lidtka Aniela Franciszka (Grabowo kościerskie 1920/14)
  55. ---------- Marianna x Beresa Ignacy (Gniew 1830/1)
  56. ---------- Paweł Klemens x Lademann Anna Franciszka (Grabowo kościerskie 1925/11)
  57. ---------- Paweł x Lademann Józefa (Grabowo kościerskie 1928/5)
  58. ---------- Robert Augustyn x Block Józefina (Grabowo kościerskie 1913/7)
  59. ---------- Selma x Słowik Józef (Grabowo kościerskie 1920/12)
  60. ---------- Waleria x Kuper Klemens Franciszek (Grabowo kościerskie 1912/4)
  61. ---------- Władysław Franciszek x Elass Wiktoria Selma (Grabowo kościerskie 1912/1)
  62. ---------- Wojciech Jan x Machola Anna (Grabowo kościerskie 1890/7)
  63. ---------- Zofia x Blokus Karol Fryderyk (Grabowo kościerskie 1924/10)
  64. Rogalia Franciszka x Okiba Filip (Zborówek 1882/22)
  65. ---------- Franciszka x Palucz Teodor (Zborówek 1884/10)
  66. ---------- Józefa x Okiba Stanisław (Zborówek 1884/5)
  67. Rogalik Wojciech x Pasoń Marianna (Bebelno 1712/1)
  68. Rogalina Ewa x Rodzoś Sebastian (Końskowola 1681/10)
  69. Rogalla Izydor x Tucholski Weronika (Gniew 1896/19)
  70. Rogalsk Piotr x Porembski Katarzyna (Brok 1820/15)
  71. Rogalska Marianna x Kędzia Mateusz (Brzeziny 1797/15)
  72. Rogalski Agnieszka x Jarzembowski Antoni (Papowo Toruńskie 1852/5)
  73. ---------- Albert x Iwan Magdalena (Barłożno 1750/6)
  74. ---------- Aleksy x Morga Marianna (Lgota Wielka 1854/4)
  75. ---------- Anastazja x Budzyński Karol (Surhów 1866/20)
  76. ---------- Andrzej x Galin Rozalia (Kraków - Wszyscy Święci 1823/34)
  77. ---------- Andrzej x Grumczak Joanna (Kraków - św. Anna 1836/3)
  78. ---------- Andrzej x Jaskierski Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1812/3)
  79. ---------- Andrzej x Pazdoń Marianna (Kraków - Mariacka 1838/23)
  80. ---------- Anna x Kitowski Szymon (Gniew 1795/19)
  81. ---------- Anna x Kowalewski Antoni (Gniew 1850/27)
  82. ---------- Anna x Pestka Franciszek (Gniew 1860/51)
  83. ---------- Anna x Zajączkowski Marcin (Gniew 1849/100)
  84. ---------- August x Korzeniowski Anna (Gniew 1867/19)
  85. ---------- Grzegorz x Latalski Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1825/47)
  86. ---------- Helena x Bąk Grzegorz (Okrzeja 1853/34)
  87. ---------- Ignacy x Dębski Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1812/14)
  88. ---------- Jacenty x Denisiak Ewa (Okrzeja 1852/23)
  89. ---------- Jakub x Budzyński Antonina (Kraków - św. Krzyż 1822/10)
  90. ---------- Jakub x Chrostek Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1851/38)
  91. ---------- Jakub x Wierzbowski Marianna (Papowo Toruńskie 1827/5)
  92. ---------- Jakub x Woytkowiak Teresa (Kościelec pow. kaliski 1828/18)
  93. ---------- Józef x Adamczewski Anastazja (Lubraniec 1843/5)
  94. ---------- Józef x Dławichowski Brygida (Kazimierz Biskupi 1892/17)
  95. ---------- Józef x Wesołowski Jadwiga Teresa (Kazimierz Biskupi 1901/25)
  96. ---------- Katarzyna x Glaskowski Franciszek (Gniew 1840/12)
  97. ---------- Katarzyna x Kaźmierski Jan (Ludzisko 1825/0)
  98. ---------- Katarzyna x Kołodziejewski (Gelejza) Marcin (Ludzisko 1833/0)
  99. ---------- Krystyna x Rej Andrzej (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/110)
  100. ---------- Marcin x Rogowski Marianna (Kraków - Mariacka 1834/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne