Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Robiński (wyników 68):

  1. Robacki Józef x Dyoniziak Franciszka (Grochów 1870/7)
  2. ---------- Katarzyna x Rybacki Jan (Kazimierz Biskupi 1819/2)
  3. ---------- Kazimierz x Dembiński Magdalena (Kraków - Mariacka 1824/34)
  4. ---------- Kazimierz x Gdowicz Anna (Kraków - Mariacka 1825/19)
  5. ---------- Marianna x Kawski Maciej (Kraków - Mariacka 1824/35)
  6. ---------- Marianna x Kocipiński Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1840/28)
  7. ---------- Wiktoria x Woraczyński Franciszek (Kazimierz Biskupi 1821/38)
  8. Robaczek Jan x Matr...k Barbara (Końskowola 1666/6)
  9. ---------- Józef x Stasienk Zofia (Końskowola 1646/5)
  10. ---------- Marianna x Sierpietowski Nikodem (Brok 1823/6)
  11. ---------- Marianna x Troszyński Karol (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/27)
  12. Robaczenski Michał x Lucinski Marianna (Rakoszyn 1817/1)
  13. Robaczewski Jadwiga x Bogdanski Maciej (Kazimierz Biskupi 1833/2)
  14. ---------- Justyna x Konarzewski Andrzej (Papowo Toruńskie 1868/4)
  15. Robak Anna x Kubis Józef (Bebelno 1884/7)
  16. ---------- Anna x Kubis Józef (Bebelno 1894/7)
  17. ---------- Antoni x Bąkowicz Zofia (Grocholice 1887/24)
  18. ---------- Antonina x Macioch Dominik Kajetan (Brok 1833/21)
  19. ---------- Barbara x Sikora Piotr (Rakoszyn 1862/13)
  20. ---------- Franciszek x Brejdzek Petronela (Rakoszyn 1839/5)
  21. ---------- Franciszek x Grzeszczak Julianna (Grudusk 1891/11)
  22. ---------- Henryk x Gałązki Stanisława (Górzno k. Garwolina 1949/16)
  23. ---------- Jadwiga x Gabriel Józef (Turek 1892/54)
  24. ---------- Jakub x Bil Anna (Kraków - św. Salwator 1850/29)
  25. ---------- Jakub x Fugat Katarzyna (Rakoszyn 1842/7)
  26. ---------- Katarzyna x Bien Marcin (Rakoszyn 1848/4)
  27. ---------- Katarzyna x Jarmurski Teodor (Brok 1811/7)
  28. ---------- Kunegunda x Pietruszka Kacper (Rakoszyn 1865/3)
  29. ---------- Kunegunda x Tomasik Marcin (Brok 1835/4)
  30. ---------- Marcin x Godlewski Antonina (Brok 1818/12)
  31. ---------- Marcin x Kasprzykowski Antonina (Szumbar 1894/7)
  32. ---------- Marianna x Małkiński Jan (Brok 1827/1)
  33. ---------- Marianna x Radecki Wojciech (Rakoszyn 1822/1)
  34. ---------- Paweł x Fugat Małgorzata (Rakoszyn 1813/2)
  35. ---------- Paweł x Mularczyk Jadwiga (Rakoszyn 1828/1)
  36. ---------- Piotr x Wilk Regina (Kraków - św. Mikołaj 1826/10)
  37. ---------- Regina x Zachorek Maciej (Końskowola 1646/14)
  38. ---------- Walenty x Zbroiński Franciszka (Bebelno 1891/8)
  39. ---------- Weronika x Madzelan Stanisław (Brok 1834/3)
  40. Robakiewicz Władysław x Jasiński Marianna (Płock 1886/74)
  41. Robakowski Alina x Lis Albin (Górzno k. Garwolina 1975/13)
  42. ---------- Anna x Boroloski Jan (Goliszew 1873/5)
  43. ---------- Łukasz x Repk Helena (Kościelec pow. kaliski 1823/2)
  44. ---------- Marcjanna x Łagocki Walenty (Kazimierz Biskupi 1833/37)
  45. ---------- Zuzanna x Piotrowski Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/12)
  46. Robaszek Antoni x Pierzyński Marianna (Grocholice 1885/15)
  47. ---------- Bartłomiej x Tuchówka Marianna (Dmenin 1644/4)
  48. ---------- Józef x Gorzelski Marianna (Grocholice 1886/8)
  49. ---------- Konstancja x Frąckowiak Wawrzyniec (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1817/12)
  50. ---------- Michał x Bocian Ludwika (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1818/2)
  51. ---------- Wojciech x Wiemann Elżbieta (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1819/3)
  52. Robel Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/70)
  53. Robert Wildchelm x Piltz Joanna (Pabianice 1857/83)
  54. Robianek Agnieszka x Koszara Grzegorz (Okrzeja 1857/14)
  55. ---------- Franciszka x Warowny Antoni (Okrzeja 1851/2)
  56. ---------- Jan x Rodak Marianna (Okrzeja 1859/10)
  57. ---------- Marianna x Ochnik Michał (Okrzeja 1844/26)
  58. Robiński Wawrzyniec x Suchecki Aniela (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/1)
  59. Robiszke Anna x Gleinert Ludwik (Grabowo kościerskie 1851/1)
  60. Roboś Katarzyna x Drypa Wawrzyniec (Koprzywnica 1858/9)
  61. Roboski Antoni x Mądrzejewski Michalina (Kazimierz Biskupi 1827/2)
  62. ---------- Józef x Dorywalski Józefa (Kazimierz Biskupi 1900/41)
  63. ---------- Józef x Dorywalski Józefa (Kazimierz Biskupi 1900/41)
  64. Robowski Anna x Rosicki Andrzej (Kazimierz Biskupi 1848/6)
  65. ---------- Józefa x Robowski Ludwik (Kazimierz Biskupi 1851/15)
  66. ---------- Ludwik x Robowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1851/15)
  67. Robus Marcin x Kriese Ewa (Raciąż 1887/22)
  68. ---------- Sebastian x Zelezin Katarzyna (Połaniec 1820/17)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne