Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rożniakowska (wyników 103):

  1. Rożak Julianna x Klaus Michał (Domosławice, wieś Faliszewice 1898/3)
  2. Rożalski Łukasz x Walosek Katarzyna (Działoszyce 1873/19)
  3. Rożańka Jadwiga x Dembicki Jan (Gniew 1838/7)
  4. Rożanowski Barbara x Urbanski Ignacy (Gniew 1846/62)
  5. Rożański Anastazja x Muszeński Antoni (Papowo Toruńskie 1829/1)
  6. ---------- Anna x Burak (Krawczyk) Grzegorz (Kraków - św. Anna 1833/19)
  7. ---------- Elżbieta x Edler Stanisław (Barłożno 1769/2)
  8. ---------- Jakób x Zabrzewski (Strzelecki) Marianna (Raciążek 1830/4)
  9. ---------- Magdalena x Smorawski Szymon (Kazimierz Biskupi 1907/32)
  10. ---------- Marcin x Muczeski Zofia (Barłożno 1739/7)
  11. ---------- Michał x Kot Marianna (Barłożno 1765/15)
  12. Rożanski Michał x Meyer Ewa (Gniew 1874/6)
  13. ---------- Szczepan x Frankowski Urszula (Lubraniec 1855/12)
  14. Rożański Szymon x Mańkowski Marianna (Barłożno 1768/11)
  15. Rożej Albin x Rydygier Danuta (Raciąż 1986/1)
  16. Rożek Adam x Szczygieł Franciszka (Klimontów 1852/7)
  17. ---------- Agnieszka x Stefański Marcin (Kraków - św. Krzyż 1840/3)
  18. ---------- Andrzej x Bastor Agata (Zielonki 1849/63)
  19. ---------- Andrzej x Przęczek Regina (Siercza, par. Wieliczka 1802/4)
  20. ---------- Anna x Sanka (Sięga) Franciszek (Kraków - św. Florian 1825/79)
  21. ---------- Anna x Sentek Jakub (Gniew 1879/22)
  22. ---------- Antoni x Kogut Józefa (Klimontów 1873/4)
  23. ---------- Antoni x Szymański Emilia (Łomna 1892/21)
  24. ---------- August x Schneider Amalia (Kraków - Wszyscy Święci 1837/28)
  25. ---------- Augustyn x Olszewski Ewa (Koprzywnica 1859/31)
  26. ---------- Barbara x Knieć Jakub (Gniew 1841/25)
  27. ---------- Brygida x Pęxa Wawrzyniec (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/44)
  28. ---------- Franciszek Alojzy x Wegner Elżbieta (Raciąż 1923/12)
  29. ---------- Franciszek x Bochenek Marianna Julianna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1868/1)
  30. ---------- Franciszek x Woźniak Łucja (Kraków - św. Krzyż 1850/14)
  31. ---------- Jadwiga x Placek Ludwik (Pabianice 1859/33)
  32. ---------- Jan x Nowosad Antonina (Hrubieszów 1867/27)
  33. ---------- Joanna x Schulz Antoni (Gniew 1895/54)
  34. ---------- Józef x Parys Ludwika (Działoszyce 1875/9)
  35. ---------- Kasper x Wojna Katarzyna (Zielonki 1818/32)
  36. ---------- Łukasz x Poliński Helena (Klimontów 1868/7)
  37. ---------- Łukasz x Zawierucha Franciszka (Zielonki 1816/50)
  38. ---------- Małgorzata x Moszczyński Jan (Obiechów 1862/1)
  39. ---------- Marianna x Biernat Wincenty (Zielonki 1848/56)
  40. ---------- Marianna x Kucharski Kasper (Zielonki 1845/64)
  41. ---------- Marianna x Ramus Jan (Łoniów 1844/11)
  42. ---------- Maryanna x Jarmakowski Jan (Pabianice 1860/16)
  43. ---------- Michał x Felewcz Katarzyna (Gniew 1849/83)
  44. ---------- Paweł x Lipa Krystyna (Bełżyce 1836/12)
  45. ---------- Rozalia x Angiel Ludwik (Pabianice 1859/31)
  46. ---------- Rozalia x Hippler Stefan (Raciąż 1929/18)
  47. ---------- Stanisław x Gogoł Teofila (Opole Lubelskie 1859/35)
  48. ---------- Szczepan x Kowa Regina (Kraków - św. Mikołaj 1848/11)
  49. ---------- Tekla x Molik Łukasz (Kraków - św. Mikołaj 1837/19)
  50. ---------- Walenty x Buda Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1849/21)
  51. ---------- Walenty x Michalik Ewa (Siercza, par. Wieliczka 1834/2)
  52. ---------- Wilhelmina x Lebrecht Michał (Gniew 1945/35)
  53. ---------- Wincenty x Kurc Franciszka (Żelazna 1880/8)
  54. ---------- Władysław x Myk Cecylia (Raciąż 1919/24)
  55. ---------- Wojciech x Goliński Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1825/26)
  56. ---------- Wojciech x Slachetka Agata (Opole Lubelskie 1858/53)
  57. ---------- Wojciech x Woycik Katarzyna (Klimontów 1840/2)
  58. ---------- Zofia x Grądziel Szymon (Koprzywnica 1817/16)
  59. Rożen Marianna x Bugorski Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1843/3)
  60. Rożeński Andrzej x Staskowski Katarzyna (Gniew 1883/49)
  61. Rożenski Jakub x Stawicki Barbara (Gniew 1849/84)
  62. ---------- Jakub x Wysocki Katarzyna (Gniew 1814/34)
  63. Rożeński Jan x Stawicki Franciszka (Gniew 1884/12)
  64. Rożenski Katarzyna x Bilicki Szymon (Gniew 1813/4)
  65. Rożeński Maciej x Rolisat Agnieszka (Barłożno 1734/11)
  66. ---------- Marcin x Sakrzewski Ewa (Gniew 1837/33)
  67. Rożenski Maria x Jelenski Józef (Gniew 1816/19)
  68. ---------- Michał x Karczewski Elżbieta (Gniew 1811/26)
  69. ---------- Piotr x Cyms Marianna (Gniew 1870/5)
  70. Rożeński Regina x Gzella Piotr (Barłożno 1891/16)
  71. ---------- Waleria x Staśkowski Juliusz (Gniew 1902/16)
  72. Rożewicz Marianna x Bąkoski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1829/6)
  73. Rożewski Ludwik x Osiński Marianna (Okrzeja 1823/7)
  74. ---------- Wincentyna x Orłowski Seweryn (Działoszyce 1877/5)
  75. Rożkowski Antonia x Rekowski Hermann (Stężyca 1865/19)
  76. ---------- Antonina x Hinz Antoni (Stężyca 1870/6)
  77. ---------- Jan x Koszałka Anastazja (Stężyca 1898/38)
  78. ---------- Marianna x Roźnicki Teofil (Płock 1887/7)
  79. ---------- Stanisław x Klecha Teresa (Kraków - Boże Ciało 1825/1)
  80. ---------- Teresa x Jaskulski Mateusz (Stężyca 1874/1)
  81. Rożnakowski Michał x Pieniążek Marianna (Bełdów 1895/24)
  82. Rożniakowska Antonina x Brzdękiewicz Franciszek (Połaniec 1871/36)
  83. Rożniakowski Eustachy x Partyka Jadwiga (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1869/3)
  84. Rożnowski Antoni x Rosiczanka Agata (Wieniec 1790/288)
  85. ---------- Jakub x Lewandowski Antonina (Lubraniec 1844/14)
  86. ---------- Joachim x Adamczyk Marianna (Chlewiska 1833/23)
  87. Rożny Petronela x Pałoszewski Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1832/66)
  88. Rożyc Anna x Kurowski Wawrzyniec (Rakoszyn 1819/4)
  89. Rożycki Erazm x Benoë Kornelia (Kraków - Wszyscy Święci 1836/32)
  90. ---------- Franciszka x Lazurowski Marcin (Gniew 1874/33)
  91. ---------- Ignacy x Dobrowolski Antonina (Katerburg 1846/4)
  92. ---------- Jakub x Krasuń Józefa (Mierzyn 1888/5)
  93. ---------- Józef x Basista Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1843/26)
  94. ---------- Karolina x Paluch Stanisław (Kraków - św. Anna 1835/24)
  95. ---------- Marianna x Budowski Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1834/43)
  96. ---------- Marianna x Stasiewski Wojciech (Gniew 1740/35)
  97. ---------- Samuel x Szastewicz Emilia (Kraków - Mariacka 1817/29)
  98. Rożykiewicz Wojciech x Bukowski Teresa (Wieniec 1787/252)
  99. Rożyna Tekla x Stoczewicz Jan (Koprzywnica 1833/35)
  100. Rożynski Berta x Świtalski Leonard (Gniew 1909/23)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne