Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rak (wyników 112):

  1. Rak Anastazja x Szyfarski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1838/28)
  2. ---------- Andrzej x Dudek Julianna (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/44)
  3. ---------- Antoni x Stachowicz Agnieszka (Gnojno 1855/13)
  4. ---------- Apolonia x Cyganek Paweł (Dzierzgów 1826/9)
  5. ---------- Dominik x Garnek Marianna (Gnojno 1840/2)
  6. ---------- Dominik x Ogórek Katarzyna (Gnojno 1829/18)
  7. ---------- Dorota x Bulawski Antoni (Raciąż 1820/9)
  8. ---------- Elżbieta x Karaś Mateusz (Barłożno 1763/6)
  9. ---------- Ewa x Zgórski Anastazy (Gnojno 1856/37)
  10. ---------- Filip x Juda Małgorzata (Koprzywnica 1864/42)
  11. ---------- Franciszek x Bogusławski Gertruda (Gnojno 1858/35)
  12. ---------- Franciszek x Ślizankiewicz Zofia (Gnojno 1828/9)
  13. ---------- Franciszka x Kręcisz Michał (Gnojno 1855/16)
  14. ---------- Franciszka x Rak Jan (Żytno 1892/18)
  15. ---------- Helena x Pruszczyński Leon (Mikstat 1830/18)
  16. ---------- Ignacy x Rak Katarzyna (Borzykowa 1841/21)
  17. ---------- Jacek x Cuba Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1827/168)
  18. ---------- Jacek x Dziura Franciszka (Kraków - św. Salwator 1832/164)
  19. ---------- Jadwiga x Makówka Feliks (Gnojno 1853/7)
  20. ---------- Jakub x Boroń Agnieszka (Gnojno 1843/47)
  21. ---------- Jakub x Grudzień Anna (Klimontów 1839/6)
  22. ---------- Jan x Czechowski Ludmiła (Prażmów 1899/27)
  23. ---------- Jan x Jędrzejczyk Marianna (Borzykowa 1851/13)
  24. ---------- Jan x Klimek Józefa (Cisów 1940/3)
  25. ---------- Jan x Rak Franciszka (Żytno 1892/18)
  26. ---------- Józef x Kawka Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1835/48)
  27. ---------- Józefa x Ciszewski Wincenty (Borzykowa 1858/48)
  28. ---------- Józefa x Mielczarek Maciej (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/40)
  29. ---------- Julianna x Oburski Franciszek (Borzykowa 1834/2)
  30. ---------- Katarzyna x Bartusiak Jan (Gnojno 1862/9)
  31. ---------- Katarzyna x Gała Wincenty (Kłomnice, par. św. Marcina 1915/4)
  32. ---------- Katarzyna x Lelas Aleksy (Gnojno 1858/36)
  33. ---------- Katarzyna x Rak Ignacy (Borzykowa 1841/21)
  34. ---------- Katarzyna x Sosnowski Tomasz (Borzykowa 1842/2)
  35. ---------- Kazimierz x Stypka Józefa (Borzykowa 1849/17)
  36. ---------- Konstancja x Cecot Józef (Gnojno 1860/21)
  37. ---------- Maciej x Piotrowicz Marianna (Trzebieszów 1813/65)
  38. ---------- Maciej x Tasak Józefa (Opole Lubelskie 1858/73)
  39. ---------- Marianna x Bartusiak Michał (Gnojno 1841/34)
  40. ---------- Marianna x Wińczak Antoni (Borzykowa 1847/21)
  41. ---------- Marianna x Wojtaszek Michał (Gnojno 1860/15)
  42. ---------- Maryanna x Niegowski Tomasz (Żytno 1893/19)
  43. ---------- Michał x Chudy Antonina (Działoszyce 1885/4)
  44. ---------- Michał x Siejka Katarzyna (Gnojno 1839/49)
  45. ---------- Roch x Tomkowicz Kunegunda (Bebelno 1787/2)
  46. ---------- Stanisław x Swajck Franciszka (Bodzentyn 1866/7)
  47. ---------- Stefan x Arendarczyk Magdalena (Gnojno 1836/23)
  48. ---------- Stefan x Gdak Marianna (Gnojno 1819/19)
  49. ---------- Stefan x Ogórek Franciszka (Gnojno 1840/30)
  50. ---------- Tomasz x Dąbrowski Katarzyna (Bodzentyn 1866/22)
  51. ---------- Wincenty x Samiec Agnieszka (Gnojno 1862/29)
  52. ---------- Wincenty x Ślusarczyk Tekla (Gnojno 1861/6)
  53. ---------- Wincenty x Stefańczyk Katarzyna (Gnojno 1832/57)
  54. Rakiewicz Antoni x Gubaszewski Antonina (Kraków - Mariacka 1832/36)
  55. Rakociński Adam x Skurczyński Domicella (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/21)
  56. ---------- Piotr x Krysztoforski Katarzyna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/14)
  57. ---------- Piotr x Młynarczyk Magdalena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/1)
  58. Rakocy Julianna x Wilk Józef (Kazimierz Biskupi 1856/4)
  59. Rakocz Rozalia x Jednorał Jan (Surhów 1856/19)
  60. Rakoczy Antoni x Kwaśniak Marianna (Mierzyn 1888/25)
  61. ---------- Feliks x Kwiecień Teofila (Mierzyn 1883/13)
  62. ---------- Michał x Józefczeński Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1834/11)
  63. ---------- Paweł Wojciech x Wilkowski Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1850/7)
  64. ---------- Stanisław x Kozień Franciszka (Koprzywnica 1830/31)
  65. Rakos Dominik x Skrok Małgorzata (Koprzywnica 1864/44)
  66. ---------- Grzegorz x Waleski Marianna (Koprzywnica 1864/43)
  67. Rakoski Agnieszka x Głogowski Mateusz (Koprzywnica 1828/8)
  68. ---------- Katarzyna x Zybała Wincenty (Koprzywnica 1828/38)
  69. ---------- Piotr x Cynkowski Marianna (Pabianice 1858/111)
  70. Rakoszewski Franciszka x Prusinowski Ksawery (Mileszki 1857/11)
  71. Rakowicz Marianna x Kociszewski Walenty (Kazimierz Biskupi 1811/2)
  72. Rakowiecki Anna x Bałazy Stanisław (Jelonki 1863/3)
  73. ---------- Marianna x Chałdycki Franciszek (Jelonki 1865/15)
  74. ---------- Marianna x Pietrzak Ludwik (Jelonki 1864/22)
  75. ---------- Marianna x Rostek Jan (Jelonki 1865/27)
  76. Rakowiński Mateusz x Kędzia Joanna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/12)
  77. Rakowski Andrzej x Jamka Anna (Kraków - Boże Ciało 1830/2)
  78. ---------- Andrzej x Surga Marianna (Zielonki 1850/36)
  79. ---------- Antonina x Wlazłowicz Konstanty (Pabianice 1858/106)
  80. ---------- Augustyn x Miller Bogumiła (Papowo Toruńskie 1863/15)
  81. ---------- Barbara x Grudnik Wojciech (Kraków - św. Krzyż 1849/6)
  82. ---------- Barbara x Krawczyk Jan (Kraków - św. Krzyż 1838/8)
  83. ---------- Barbara x Wenclowicz Maciej (Kraków - św. Florian 1846/24)
  84. ---------- Franciszek x Czeremański Julianna (Górzno k. Garwolina 1882/17)
  85. ---------- Genowefa x Koc Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1941/17)
  86. ---------- Halena x Dliderski Walenty (Turek 1893/37)
  87. ---------- Irena x Niedźwiecki Jerzy (Górzno k. Garwolina 1966/7)
  88. ---------- Jan x Wiewiórowski Tekla (Kraków - św. Szczepan 1814/104)
  89. ---------- Józef x Stefanowicz Salomea (Gieczno 1811/34)
  90. ---------- Józefa x Wojciechowski Karol (Płock 1867/52)
  91. ---------- Julianna x Lisicki Marian (Płock 1862/14)
  92. ---------- Karolina x Brzeziński Jan (Płock 1862/39)
  93. ---------- Katarzyna x Rybicki Ludwik (Barłożno 1882/10)
  94. ---------- Małgorzata x Krewniak Piotr (Zielonki 1840/8)
  95. ---------- Marcin x Czmielewski Eleonora (Mileszki 1861/12)
  96. ---------- Marianna x Ambroziak Franciszek (Ostrów mazowiecka 1863/23)
  97. ---------- Marianna x Holtzer Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1820/3)
  98. ---------- Michał x Pau??kra?? Ewa (Raciążek 1836/26)
  99. ---------- Norbert x Szałacki Joanna (Ludzisko 1827/0)
  100. ---------- Paweł x Gazda Regina (Zielonki 1841/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne