Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rajski (wyników 71):

  1. Raj Maciej x Chojna Salomea (Zielonki 1824/27)
  2. ---------- Marcin x Zaręba Elżbieta (Pabianice 1857/33)
  3. Rajewski Adam x Świeboda Marta (Kazimierz Biskupi 1924/18)
  4. ---------- Adam x Świeboda Weronika (Kazimierz Biskupi 1922/21)
  5. ---------- Antoni x Szczotkowski Zofia (Raciążek 1788/11)
  6. ---------- Barbara x Elmanowski Szymon (Gniew 1810/12)
  7. ---------- Ignacy x Studzinski Elżbieta (Gniew 1797/30)
  8. ---------- Ignacy x Wisniewski Marianna (Gniew 1822/31)
  9. ---------- Jan x Czarniecki Małgorzata (Gniew 1833/27)
  10. ---------- Katarzyna x Talkowski Mateusz (Gniew 1834/63)
  11. ---------- Klementyna x Jakulski Klemens (Dmenin 1893/26)
  12. ---------- Ludwik x Niklikowski Marianna (Gniew 1808/28)
  13. ---------- Maria x Doering Jakub (Gniew 1868/15)
  14. ---------- Marianna x Fabrowicz Szymon (Gniew 1772/4)
  15. ---------- Marianna x Kasperski Roch (Papowo Toruńskie 1799/8)
  16. ---------- Stanisław x Rychlewski Agnieszka (Papowo Toruńskie 1796/1)
  17. ---------- Szymon x Gr_bowski Marianna (Gniew 1799/28)
  18. ---------- Wojciech x Lewandowski Anna (Papowo Toruńskie 1801/3)
  19. Rajski Adam x Romanowski Anna (Łabunowo 1801/4)
  20. ---------- Agnieszka x Malulak Błażej (Kraków - Mariacka 1846/62)
  21. ---------- Anna x Popowicz Teodor (Kraków - św. Mikołaj 1847/5)
  22. ---------- Anna x Wiśniewski Szymon (Gniew 1842/67)
  23. ---------- Antonina x Budrawa Szymon (Borzykowa 1839/16)
  24. ---------- Antonina x Jędraszczyk Jan (Borzykowa 1833/7)
  25. ---------- Apolonia x Tokarski Leon (Gniew 1911/24)
  26. ---------- Cecylia x Chojnacki Józef (Kraków - św. Florian 1833/26)
  27. ---------- Feliks x Jaschczewski Stefania (Gniew 1940/11)
  28. ---------- Franciszek x Gusmann Matylda (Gniew 1890/4)
  29. ---------- Franciszek x Marchlewski Agnieszka (Gniew 1881/20)
  30. ---------- Franciszek x Reimann Łucja (Gniew 1948/44)
  31. ---------- Franciszek x Schwarz Marianna (Barłożno 1911/19)
  32. ---------- Franciszek x Wiśniewski Anna (Gniew 1926/9)
  33. ---------- Franciszek x Woźniak Monika (Gniew 1911/42)
  34. ---------- Franciszka x Brochowski Józef (Gniew 1907/31)
  35. ---------- Gabriela x Ałaszewski Kazimierz (Gniew 1960/15)
  36. ---------- Helena x Osowski Leon (Gniew 1912/7)
  37. ---------- Ignacy x Perzanowski Marianna (Nieborów 1842/1)
  38. ---------- Jadwiga x Jędrzejczyk Franciszek (Borzykowa 1852/7)
  39. ---------- Jan x Banach Aniela (Gniew 1948/11)
  40. ---------- Jan x Glaz Antonina (Barłożno 1923/19)
  41. ---------- Jan x Rode Maria (Gniew 1881/11)
  42. ---------- Jan x Tucholski Zuzanna (Gniew 1862/66)
  43. ---------- Józef x Dziamber Marianna (Borzykowa 1857/44)
  44. ---------- Józef x Konracki Marianna (Gniew 1934/26)
  45. ---------- Józef x Tarka Józefa (Buczek 1868/21)
  46. ---------- Kacper x Kałuża Magdalena (Borzykowa 1826/26)
  47. ---------- Katarzyna x Jagiełła Szymon (Budziszewice 1869/11)
  48. ---------- Katarzyna x Kotynia Wawrzyniec (Budziszewice 1864/26)
  49. ---------- Kunegunda x Zeyno Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1818/24)
  50. ---------- Leon x Klimkowski Julia (Działoszyce 1866/18)
  51. ---------- Maria x Zawadzki Józef (Gniew 1928/29)
  52. ---------- Marianna x Biegaj Franciszek (Chlewiska 1832/52)
  53. ---------- Marianna x Ciszewski Augustyn (Borzykowa 1860/19)
  54. ---------- Marianna x Gołemberski Franciszek (Kraków - Mariacka 1819/35)
  55. ---------- Marianna x Langowski Mateusz (Gniew 1892/29)
  56. ---------- Marianna x Młyńczak Andrzej (Borzykowa 1827/18)
  57. ---------- Marianna x Oblas Marcin (Borzykowa 1849/6)
  58. ---------- Michał x Bobrowicz Józefa (Kraków - Mariacka 1820/66)
  59. ---------- Monika x Orzechowski Alojzy (Gniew 1917/21)
  60. ---------- Monika x Orzechowski Alojzy (Gniew 1917/22)
  61. ---------- Paweł x Nalepa Anna (Kraków - Mariacka 1837/66)
  62. ---------- Salomea x Małyński Stanisław (Kraków - Mariacka 1823/10)
  63. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/26)
  64. ---------- Szymon x Wierzbiński Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1820/2)
  65. ---------- Weronika x Głowiński Paweł (Gniew 1921/42)
  66. ---------- Weronika x Kamacki Antoni (Gniew 1921/44)
  67. ---------- Wiktoria x Kołodziej Andrzej (Gniew 1909/8)
  68. ---------- Władysław x Nelka Franciszka Marianna (Gniew 1910/11)
  69. ---------- Władysława x Badziong Wiktor (Gniew 1950/29)
  70. ---------- Zofia x Brzozowski Wincenty (Borzykowa 1824/10)
  71. ---------- Zygmunt x Makowski Jadwiga (Gniew 1950/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne