Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rajgrodzki (wyników 79):

  1. Rajca Adam x Wojtasik Ludwika (Bebelno 1873/8)
  2. ---------- Andrzej x Rudecki Zofia (Bebelno 1901/1)
  3. ---------- Anna x Orlikowski Antoni (Bebelno 1885/2)
  4. ---------- Antoni x Nowacki Józefa (Dzierzgów 1833/8)
  5. ---------- Antoni x Pośpiech Salomea (Dzierzgów 1826/3)
  6. ---------- Barbara x Ostrowski Bartłomiej (Dzierzgów 1822/9)
  7. ---------- Błażej x Lelonek Magdalena (Bebelno 1858/11)
  8. ---------- Błażej x Majchrzak Małgorzata (Dzierzgów 1832/36)
  9. ---------- Ewa x Sosnoski Wojciech (Połaniec 1861/30)
  10. ---------- Franciszek x Błaut Florentyna (Bebelno 1903/6)
  11. ---------- Franciszek x Kowalski Zuzanna (Dzierzgów 1832/7)
  12. ---------- Franciszek x Śliwiński Józefa (Bebelno 1880/12)
  13. ---------- Franciszka x Adamus Antoni (Bebelno 1897/16)
  14. ---------- Jan x Bania Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1884/2)
  15. ---------- Jan x Palimąka Józefa (Bebelno 1893/9)
  16. ---------- Jan x Seremak Marianna (Połaniec 1862/1)
  17. ---------- Jan x Wilk Teresa (Siercza, par. Wieliczka 1881/2)
  18. ---------- Józef x Kopuliński Franciszka (Bebelno 1856/2)
  19. ---------- Józef x Pasik Marianna (Bebelno 1885/12)
  20. ---------- Józefa x Jonak Jan (Bebelno 1895/12)
  21. ---------- Katarzyna x Glanda Kacper (Bebelno 1898/2)
  22. ---------- Katarzyna x Wozniczka Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1817/20)
  23. ---------- Marcjanna x Pianka Wojciech (Bebelno 1889/9)
  24. ---------- Marianna x Kamiński Wojciech (Bebelno 1887/5)
  25. ---------- Marianna x Kubicz Walenty (Bebelno 1852/2)
  26. ---------- Marianna x Zawierucha Stefan (Dzierzgów 1825/16)
  27. ---------- Rozalia x Błaut Jakub (Bebelno 1859/19)
  28. ---------- Rozalia x Stępniewski Andrzej (Bebelno 1886/3)
  29. ---------- Rozalia x Suliga Szymon (Bebelno 1858/16)
  30. ---------- Tomasz x Szybiński Marianna (Bebelno 1866/12)
  31. Rajch Marianna x Baryasz Marcin (Mileszki 1860/9)
  32. ---------- Mikołaj x Wieczorek Tekla (Mileszki 1874/4)
  33. ---------- Stanisława x Ruciński Włodzimierz (Cisów 1935/15)
  34. Rajchert Antoni x Szpejda Franciszka (Dmenin 1881/14)
  35. ---------- Joanna x Gawroński Jan (Dmenin 1883/5)
  36. ---------- Józef x Blada Jadwiga (Dmenin 1891/16)
  37. ---------- Marianna x Kaczka Wincenty (Dmenin 1886/20)
  38. ---------- Teresa x Podniesiński Wincenty (Pniewnik 1850/11)
  39. ---------- Weronika x Rudzki Kacper (Dmenin 1879/4)
  40. Rajchowski Michał x Pzyzewski Józefa (Raciążek 1836/15)
  41. Rajczaczek Piotr x Mancz Ewa (Podlesie 1705/1)
  42. Rajczak Agnieszka x Mlękisz Wacław (Kraków - św. Szczepan 1820/43)
  43. Rajczyk Andrzej x Rotter Zofia (Obiechów 1848/7)
  44. ---------- Józef x Sabata Ludwika (Połaniec 1874/42)
  45. ---------- Magdalena x Dziób Michał (Kraków - św. Mikołaj 1851/17)
  46. ---------- Magdalena x Olechowski Piotr (Kraków - św. Krzyż 1827/8)
  47. ---------- Michał x Ostrowski Józefa (Jelonki 1864/20)
  48. ---------- Wincenty x Prażmuk Regina (Kraków - św. Szczepan 1851/24)
  49. Rajczykowski Aniela x Kowalik Stanisław (Przyłęk 1859/9)
  50. ---------- Anna x Latosiński Antoni (Bebelno 1888/13)
  51. ---------- Anna x Nowacki Piotr (Przyłęk 1860/7)
  52. ---------- Łukasz x Stępień Franciszka (Przyłęk 1857/5)
  53. ---------- Marianna x Cichoń Paweł (Bebelno 1882/5)
  54. ---------- Michał x Śliwiński Agnieszka (Bebelno 1901/3)
  55. Rajehert Helena x Beim Franciszek (Pabianice 1858/81)
  56. Rajek Adam x Śliwiński Jadwiga (Bebelno 1900/4)
  57. ---------- Jan x Sufin Franciszka (Bebelno 1879/11)
  58. ---------- Kunegunda x Chyć Józef (Bebelno 1873/3)
  59. ---------- Marianna x Suliga Stanisław (Bebelno 1873/4)
  60. ---------- Marianna x Susuł Józef (Kraków - św. Mikołaj 1825/25)
  61. Rajgrodzki Joachim Piotr x Kot Marianna (Brok 1818/16)
  62. ---------- Julianna x Kabat Jakub (Brok 1813/25)
  63. ---------- Walenty x Szumski Rozalia (Brok 1824/11)
  64. Rajkiewicz Antoni x Manikoski Józefa Konstancja (Kościelec pow. kaliski 1863/23)
  65. ---------- Franciszek x Kopania Anna (Gródek 1884/19)
  66. Rajko Marianna x Nycz Ferdynand (Działoszyce 1870/4)
  67. Rajkowski Anna x Wollmann Franciszek (Gniew 1863/76)
  68. ---------- August x Hanke Justyna (Gniew 1850/50)
  69. ---------- Edward x Skowroński Julia (Gniew 1847/65)
  70. ---------- Franciszek x Tittke Febronia (Gniew 1916/21)
  71. ---------- Franciszek x Tittke Febronia (Gniew 1916/22)
  72. ---------- Franciszka x Kowalewski Józef (Gniew 1921/5)
  73. ---------- Jan x Waligóra Franciszka (Kraków - św. Florian 1846/18)
  74. ---------- Józef x Majkowski Julianna (Koprzywnica 1873/1)
  75. ---------- Józef x Zalewski Franciszka (Łoniów 1870/8)
  76. ---------- Maciej x Heller Zuzanna (Kraków - św. Florian 1844/22)
  77. ---------- Marianna x Strózik Jan (Gnojno 1855/26)
  78. ---------- Norbert x Więckowski Helena (Gnojno 1831/32)
  79. Rajske Leon Teodor x Cyls Maria Stanisława (Raciąż 1959/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne