Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Radziszewski (wyników 179):

  1. Radz Dorota x Schultz Jakub (Raciąż 1787/11)
  2. Radzemowski Maria x Krzywiński Klemens (Gniew 1882/32)
  3. Radzeniowski Józef x Grewers Anna (Gniew 1880/17)
  4. Radzich Aniela x Follcher (Folega) Franciszek (Raciąż 1906/4)
  5. ---------- Bronisław x Gatz Maria (Raciąż 1970/12)
  6. ---------- Felicyta Maria x Ott Franciszek (Raciąż 1964/16)
  7. ---------- Konstancja x Kociński Józef Lucjan (Raciąż 1938/6)
  8. ---------- Marianna x Werner Franciszek (Raciąż 1924/6)
  9. ---------- Tomasz x Grabowski Julianna (Raciąż 1893/7)
  10. ---------- Władysława x Grugel Augustyn (Raciąż 1924/1)
  11. Radzicki Elżbieta x Modrzynski Piotr (Gniew 1906/28)
  12. ---------- Marcin x Lewandowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1804/2)
  13. Radziecki Jan x Grabowski Joanna (Papowo Toruńskie 1890/9)
  14. ---------- Marcin x Pieńkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1841/9)
  15. Radzieiewski Antoni x NN Marianna (Gniew 1733/26)
  16. Radziej Adam x Agnieszczak Marcelina (Górzno k. Garwolina 1890/10)
  17. ---------- Adolf x Drągowski Janina (Górzno k. Garwolina 1948/4)
  18. ---------- Anna x Walenda Jan (Górzno k. Garwolina 1882/10)
  19. ---------- Anna x Walenda Jan (Górzno k. Garwolina 1950/13)
  20. ---------- Jadwiga x Banaszak Józef (Górzno k. Garwolina 1872/9)
  21. ---------- Jakub x Talarek Józefa (Górzno k. Garwolina 1884/17)
  22. ---------- Jan x Rękawek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1892/26)
  23. ---------- Janina x Boratyński Julian (Górzno k. Garwolina 1944/41)
  24. ---------- Michał x Solarczyk Wiktoria (Górzno k. Garwolina 1858/17)
  25. ---------- Roman x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1932/8)
  26. ---------- Stanisław x Klimek Janina (Górzno k. Garwolina 1952/40)
  27. ---------- Zbigniew x Zając Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1964/2)
  28. ---------- Zofia x Rogulski Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1967/32)
  29. Radziejewski Alojzy x Zachmielewski Helena (Gniew 1748/9)
  30. ---------- Alojzy x Zachmielewski Helena (Gniew 1913/23)
  31. ---------- Anna x Pucowski Michał (Gniew 1885/45)
  32. ---------- Antonia x Dublinski Paweł (Gniew 1881/15)
  33. ---------- Artur x Ostrowski Anna (Gniew 1942/48)
  34. ---------- Elżbieta x Kaczorowski Teodor (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/7)
  35. ---------- Grażyna x Szmagliński Henryk (Raciąż 1997/1)
  36. ---------- Jakub x Schinau Augusta (Gniew 1870/34)
  37. ---------- Jakub x Warda Anna (Dmenin 1890/14)
  38. ---------- Józefa x Chojenkowski Michał (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1848/9)
  39. ---------- Konrad x Schmidt Helena (Gniew 1925/32)
  40. ---------- Ludwika x Auguszczak Kacper (Borzykowa 1863/27)
  41. ---------- Marianna x Kotowski Józef (Barłożno 1838/1)
  42. ---------- Mateusz x Gandyczyna Magdalena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1850/17)
  43. ---------- Mikołaj x Chojnacki Karolina (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1854/13)
  44. ---------- Paweł x Belecki Maria (Gniew 1944/10)
  45. ---------- Tadeusz x Folega Irena (Raciąż 1975/32)
  46. ---------- Teodor x Popławski Nepomucena (Kościelec pow. kaliski 1845/4)
  47. Radziejowski Aleksander x Czernielewski Marianna (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/19)
  48. ---------- Andrzej x Bełszyński Zuzanna (Borzykowa 1825/30)
  49. ---------- Anna x Dziamber Wojciech (Borzykowa 1857/27)
  50. ---------- Antoni x Olszeski Rozalia (Wieniec 1796/374)
  51. ---------- Józef x Adamowski Józefa (Borzykowa 1858/17)
  52. ---------- Józefa x Maszczyński Jan (Borzykowa 1846/5)
  53. ---------- Kazimierz x Walkiewicz Marianna (Klimontów 1819/136)
  54. ---------- Marianna x Cieślik Kazimierz (Borzykowa 1853/28)
  55. ---------- Piotr x Adamczyk Marianna (Borzykowa 1856/12)
  56. ---------- Piotr x Idziak Agata (Borzykowa 1853/21)
  57. ---------- Regina x Leszczyński Feliks (Kraków - św. Salwator 1825/98)
  58. ---------- Tekla x Tomaszewski Józef (Kraków - św. Szczepan 1815/66)
  59. ---------- Wanda x Cywinski Jan (Hrubieszów 1863/4)
  60. ---------- Wanda x Cywiński Jan (Hrubieszów 1869/4)
  61. Radziek Tomasz x Grabowski Julianna (Raciąż 1893/7)
  62. Radzieski Jan x Fotrowicz Aniela (Papowo Toruńskie 1861/4)
  63. Radziewski Katarzyna x Dragon Jan (Luszyn 1843/10)
  64. Radzieywski Jakub x Walz_ Anna (Gniew 1847/64)
  65. Radzijewski Teodor x Hammert Rozalia (Gniew 1900/8)
  66. Radzik Anna x Dupcak Marcin (Końskowola 1668/12)
  67. ---------- Anna x Zasio Jan (Końskowola 1651/21)
  68. ---------- Apolonia x Chłon Stanisław (Działoszyce 1835/14)
  69. ---------- Regina x Małoszyński Wawrzyniec (Kraków - św. Szczepan 1825/13)
  70. Radzikowska Marianna x Tworek Jan (Brzeziny 1774/1708)
  71. Radzikowski Adam x Strachfeldt Marianna (Gniew 1812/20)
  72. ---------- Augusta x Jabłonski Michał (Gniew 1869/6)
  73. ---------- Ewa x Behrendt Paweł (Gniew 1809/2)
  74. ---------- Franciszek x Jabloński Marianna (Gniew 1850/49)
  75. ---------- Franciszek x Myślewiczka Agnieszka (Gniew 1834/50)
  76. ---------- Franciszek x Szulc Salomea (Raciąż 1792/2)
  77. ---------- Franciszka x Czwiklinski Stanisław (Gniew 1792/3)
  78. ---------- Józef x Brodniki Anna (Gniew 1828/31)
  79. ---------- Józef x Gap Katarzyna (Gniew 1825/36)
  80. ---------- Józefa x Kwiatkowski Tomasz (Pniewnik 1869/15)
  81. ---------- Julian x Podgorski Tekla Marianna (Chlewiska 1838/30)
  82. ---------- Maria x Domalski Franciszek (Gniew 1852/9)
  83. ---------- Marianna x Lulkowski Józef (Gniew 1811/23)
  84. ---------- Marianna x Pogonowski Tomasz (Trzebieszów 1813/227)
  85. ---------- Michał x Lewandowski Ewa (Raciążek 1836/29)
  86. ---------- Paulina x Zawadzki Marcin (Gniew 1870/18)
  87. ---------- Robert x Brandt Monika (Gniew 1903/9)
  88. ---------- Tobiasz x Woszkiewicz Franciszka (Pniewnik 1847/15)
  89. ---------- Wiktoria x Zgoda Paweł (Gniew 1802/48)
  90. Radzim Marianna x Suliga Andrzej (Bebelno 1849/6)
  91. ---------- Wawrzyniec x Pijanek Agnieszka (Bebelno 1828/6)
  92. ---------- Wawrzyniec x Stępień Franciszka (Bebelno 1826/4)
  93. Radzimecki Teresa x Galej Marcin (Kraków - Wszyscy Święci 1846/27)
  94. Radzimiecki Tomasz x Żuk Agnieszka (Kraków - Boże Ciało 1832/22)
  95. Radzimiński Franciszek x Pachowski Aleksandra (Hrubieszów 1835/3)
  96. ---------- Józef x Zenno Anna (Kraków - św. Szczepan 1837/42)
  97. ---------- Katarzyna x Kuncewicz Karol (Hrubieszów 1855/5)
  98. ---------- Wincenty x wielowiejski Paulina (Kraków - Mariacka 1816/63)
  99. ---------- Zofia x Schoft Józef (Hrubieszów 1855/10)
  100. Radzimowski Aniela x Stramm Karol (Gniew 1897/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne