Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Radny (wyników 257):

  1. Rad Magdalena x Mathyia Maciej (Raciąż 1840/17)
  2. Radajewicz Agnieszka x Królikowski Józef (Ludzisko 1822/0)
  3. Radaszewski Paweł x Witkowski Zofia (Papowo Toruńskie 1890/5)
  4. Radawński Piotr x Sikora Bronisława (Kraków - św. Salwator 1852/11)
  5. ---------- Wojciech x Kwiatkowski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1825/20)
  6. Radczak Jakub x Gołyga Marianna (Goliszew 1875/7)
  7. Radecki Adam x Elke Elżbieta (Wąsosze k. Konina 1841/1)
  8. ---------- Andrzej x Ptaszek Katarzyna (Rakoszyn 1841/15)
  9. ---------- Anna x Gościniak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1925/25)
  10. ---------- Antonina x Głowacki Marcin (Kazimierz Biskupi 1901/18)
  11. ---------- Jan x Nowotniówka Marianna (Bodzentyn 1866/27)
  12. ---------- Józef x Adamkiewicz Agnieszka (Papowo Toruńskie 1835/3)
  13. ---------- Kazimiera x Kopczyński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1924/10)
  14. ---------- Kazimierz x Bałoski Helena (Rakoszyn 1819/2)
  15. ---------- Marianna x Pałucki Ludwik (Kazimierz Biskupi 1892/28)
  16. ---------- Marianna x Zieliński Aleksander (Kazimierz Biskupi 1918/39)
  17. ---------- Matylda x Brymerski Wojciech (Borzykowa 1834/22)
  18. ---------- Michał x Delmlor Krystyna (Wąsosze k. Konina 1833/2)
  19. ---------- Michał x Różycki Zofia (Bebelno 1866/10)
  20. ---------- Paweł x Prelewski Julianna (Papowo Toruńskie 1866/5)
  21. ---------- Petronela x Mularczyk Wawrzyniec (Rakoszyn 1820/5)
  22. ---------- Petronela x Mularczyk Wojciech (Rakoszyn 1836/9)
  23. ---------- Piotr x Tropp Zofia (Wąsosze k. Konina 1837/5)
  24. ---------- Stanisława x Lorencki Adam (Kazimierz Biskupi 1906/6)
  25. ---------- Szymon x Towarnicki Tekla (Hrubieszów 1859/3)
  26. ---------- Walenty x Mazur Józefa (Czermno 1862/25)
  27. ---------- Wiktoria x Gładziszewski Władysław (Kazimierz Biskupi 1898/23)
  28. ---------- Wojciech x Baryn Marianna (Rakoszyn 1826/1)
  29. ---------- Wojciech x Robak Marianna (Rakoszyn 1822/1)
  30. ---------- Wojciech x Zbroiński Marianna (Dzierzgów 1833/20)
  31. ---------- Zuzanna x Wołowski Michał (Papowo Toruńskie 1833/13)
  32. Radek Józefa x Kaliniewicz Antoni (Hrubieszów 1868/15)
  33. Radewski Elżbieta x Jakiebowicz Paweł (Gniew 1759/28)
  34. Radgowski Antoni x Grucelski Franciszka (Jelonki 1859/18)
  35. ---------- Antoni x Michalik Marianna (Jelonki 1862/31)
  36. ---------- Stanisław x Wendzik Marianna (Jelonki 1862/26)
  37. Radimonas Tomasz x Pacowski Róża (Łabunowo 1791/2)
  38. Rading Waleria x Sikorski Franciszek (Raciąż 1898/2)
  39. Radk Barbara x Ciesielski Jan (Barłożno 1771/3)
  40. ---------- Barbara x Dybowski Tomasz (Gniew 1782/5)
  41. ---------- Elżbieta x Rezmer Kazimierz (Barłożno 1771/5)
  42. Radka Bogumił Gottlib x Pet Karolina (Jeżów 1821/1)
  43. ---------- Bogumił x Ikier Rozyna (Jeżów 1821/3)
  44. ---------- Franciszek x Wasiek Franciszka (Barłożno 1891/21)
  45. ---------- Gottfryd x Krygier Anna Leonora (Jeżów 1812/11)
  46. ---------- Jakub x Buliński Zuzanna (Jeżów 1820/38)
  47. ---------- Michał x Wend Dorota (Jeżów 1811/40)
  48. ---------- Sebastian x Kocberski Anna (Mileszki 1849/28)
  49. Radke Franciszka x Kacprzak Jan (Czermno 1822/1)
  50. ---------- Henryka x Lucius Jan August (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/2)
  51. ---------- Joanna x Piłat Marcin (Barłożno 1858/7)
  52. ---------- Józef x Bryl Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1858/2)
  53. ---------- Józef x Dembek Elżbieta (Barłożno 1856/5)
  54. ---------- Szymon x Starke Julianna (Barłożno 1889/1)
  55. ---------- Wiktoria x Ponczek Jan (Barłożno 1860/14)
  56. ---------- Wilhelmina x Wolski Stefan (Gniew 1824/51)
  57. Radkie Franciszek x Zukowski Marianna (Gniew 1826/27)
  58. Radkiewicz Konstancja x Babski Franciszek (Raciąż 1825/6)
  59. ---------- Leokadia x Gadomski Józef (Płock 1886/64)
  60. ---------- Walenty x Marczewski Izabella (Łoniów 1837/9)
  61. Radkowksa Julia x Arndt Jan (Gniew 1869/11)
  62. Radkowski Józef x Cerański Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1804/10)
  63. ---------- Józef x Kalinowski Wiktoria (Raciążek 1806/6)
  64. ---------- Wincenty x Malicki Katarzyna (Hrubieszów 1835/21)
  65. Radlak Piotr x Walaszczyk Petronela (Truskolasy 1811/39)
  66. Radlinger Elżbieta x Cytrowicz Jakub (Kraków - św. Krzyż 1834/2)
  67. Radliński Jan x Sokolnicki Aleksandra (Łomna 1888/9)
  68. Radło Franciszek x Sandor Katarzyna (Połaniec 1870/24)
  69. Radłowska Agnieszka x Żmuda Jan (Połaniec 1862/26)
  70. Radłowski Magdalena x Bochenek Jakub (Kraków - Mariacka 1828/21)
  71. ---------- Marianna x Kościałkiewicz Paweł (Sandomierz - katedra (NMP) 1812/34)
  72. Radman August x Bilkowski Marianna (Dobrzejewice 1839/8)
  73. ---------- Jan Franciszek x Jawgiełoytis Rozalia (Łabunowo 1804/2)
  74. ---------- Rozalia x Downarowicz Jerzy (Łabunowo 1814/1)
  75. Radniejewski Marta x Matheia Arnold (Gniew 1942/7)
  76. Radny Władysław x Derucki Apolonia (Turek 1890/46)
  77. Radocha Agnieszka x Gębski Michał (Podlesie 1793/3)
  78. Radoczył Marianna x Rokita Jacek (Borzykowa 1853/5)
  79. Radoliński Grzegorz x Ryżewski Marianna (Papowo Toruńskie 1811/8)
  80. Radomicki Marianna x Pajewski Józef (Papowo Toruńskie 1835/8)
  81. Radomiński Andrzej x Kręciszewski Marianna (Papowo Toruńskie 1843/8)
  82. ---------- Andrzej x Rysiewski Marianna (Papowo Toruńskie 1840/10)
  83. ---------- Jadwiga x Derynij Andrzej (Papowo Toruńskie 1825/4)
  84. ---------- Jakób x Kosiński Anna (Koprzywnica 1855/22)
  85. ---------- Katarzyna x Tonglewicz Jan (Papowo Toruńskie 1840/21)
  86. Radomska Antonina x Anielowski Nepomucen (Wąsosze k. Konina 1834/1)
  87. Radomski Agnieszka x Uliński Stanisław (Rogotwórsk 1834/4)
  88. ---------- Andrzej x Kowalski Katarzyna (Gnojno 1858/40)
  89. ---------- Anna x Skowroński Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1812/4)
  90. ---------- Anna x Zygmuntowski Stanisław (Kraków - Wszyscy Święci 1833/30)
  91. ---------- Antoni x Kowalski Karolina (Gnojno 1871/2)
  92. ---------- Antoni x Pietruszk Krystyna (Gniew 1795/33)
  93. ---------- Bogusław x Krieger Eleonora (Wąsosze k. Konina 1839/7)
  94. ---------- Bruno x Mikowski Łucja (Gniew 1941/39)
  95. ---------- Dionizy x Kępa Małgorzata (Gnojno 1849/54)
  96. ---------- Eugeniusz x Sawicki Franciszka (Łomna 1883/6)
  97. ---------- Franciszek x Faliński Barbara (Gniew 1870/33)
  98. ---------- Franciszek x Hejduk Józefa (Górzno k. Garwolina 1873/11)
  99. ---------- Franciszek x Rejski Zuzanna (Gniew 1897/35)
  100. ---------- Franciszka x Fitowski Jakub (Gnojno 1854/43)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne