Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rabiega (wyników 59):

  1. Rab Anna x Sikora Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1816/14)
  2. Rabasz Jan x Gagatek Ewa (Biesiadki, wieś Żerków 1790/1)
  3. Rabaziński Ignacy x Kraszewski Zofia (Płock 1862/15)
  4. Rabczewski Marceli x Makulski Ludwina (Kraków - św. Mikołaj 1822/28)
  5. Rabczyński Adam x Nowaczyński Marianna (Hrubieszów 1856/3)
  6. ---------- Anastazja x Zaborowski Piotr (Hrubieszów 1838/21)
  7. ---------- Joanna x Grabowski Wawrzyniec (Grudusk 1885/7)
  8. Rabczynski Józef x Watar Anna (Hrubieszów 1855/2)
  9. Rabczyński Józefa x Bobłowski Michał (Hrubieszów 1863/11)
  10. ---------- Józefa x Bobłowski Michał (Hrubieszów 1869/11)
  11. ---------- Józefa x Paszkowski Franciszek (Grudusk 1889/19)
  12. ---------- Karol x Traczuk Apolonia (Hrubieszów 1857/21)
  13. ---------- Kasper x Tabaczkowski Józefa (Hrubieszów 1859/5)
  14. ---------- Marianna x Aleksandrowicz Paweł (Hrubieszów 1829/16)
  15. ---------- Marianna x Bielik Franciszek (Grudusk 1881/17)
  16. ---------- Marianna x Sadowicz Jan (Hrubieszów 1830/27)
  17. ---------- Rozalia x Korneluk Szymon (Hrubieszów 1859/30)
  18. ---------- Rozalia x Turzyński Jan (Hrubieszów 1855/22)
  19. ---------- Teofila x Rogowski Konstanty (Grudusk 1884/25)
  20. ---------- Wincenty x Malinowski Tekla (Hrubieszów 1837/1)
  21. Rabe Andrzej x Jedkow Elzbieta (Raciążek 1769/10)
  22. ---------- Emilia x Vogel Fryderyk (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1883/9)
  23. ---------- Henryka x Wilhelm Jan Erdmann (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1880/23)
  24. ---------- Jan Fryderyk x Schmitchen Emilia (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1878/25)
  25. ---------- Julianna x Engel Fryderyk (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1874/7)
  26. ---------- Wilhelmina x Stach Fryderyk Wilhelm (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1879/20)
  27. Rabiasz Józef x Niemiec Regina (Biesiadki, wieś Żerków 1785/3)
  28. Rabiega Adam x Guzkową Justyna (Pabianice 1857/36)
  29. ---------- Wawrzyniec x Adamek (Górecki) Jadwiga (Pabianice 1860/83)
  30. Rabieński Adam x Gąsiorowski Franciszka (Pniewnik 1761/59)
  31. ---------- Agnieszka x Świętochowski Bartłomiej (Pniewnik 1756/71)
  32. ---------- Elżbieta x Chmielewski Franciszek (Pniewnik 1802/108)
  33. ---------- Franciszka x Żelazowski Benedykt (Pniewnik 1770/141)
  34. ---------- Henryk x Świętochowski Katarzyna (Pniewnik 1737/6)
  35. ---------- Jan x Rusinowski Marianna (Pniewnik 1777/203)
  36. ---------- Karol x Świętochowski Katarzyna (Pniewnik 1796/32)
  37. ---------- Katarzyna x Michałowski Stanisław (Pniewnik 1849/15)
  38. ---------- Marcin x Świętochowski Łucja (Pniewnik 1759/36)
  39. ---------- Marianna x Roguski Andrzej (Pniewnik 1796/31)
  40. ---------- Marianna x Świętochowski Jan (Pniewnik 1829/2)
  41. ---------- Michał x Wiśniewski Petronela (Pniewnik 1853/8)
  42. ---------- Piotr x Roguski Franciszka (Pniewnik 1858/21)
  43. ---------- Tekla x Komorowski Jan (Pniewnik 1836/21)
  44. ---------- Tomasz x Rowicki Józefa (Pniewnik 1857/6)
  45. ---------- Wojciech x Mantecki Anna (Pniewnik 1774/172)
  46. ---------- Wojciech x Zalewski Marcella (Pniewnik 1765/103)
  47. Rabiewski Marcin x Kwaśniak Katarzyna (Mileszki 1849/7)
  48. Rabiński Anna x Wąsowski Jan (Pniewnik 1812/8)
  49. ---------- Benedykt x Świętochowski Franciszka (Pniewnik 1804/128)
  50. ---------- Franciszek x Żelazowski Małgorzata (Pniewnik 1807/162)
  51. ---------- Franciszka x Roguski Stanisław (Pniewnik 1810/210)
  52. ---------- Józef x Roguski Józefa (Pniewnik 1878/1)
  53. ---------- Katarzyna x Laskowski Maciej (Pniewnik 1766/111)
  54. ---------- Małgorzata x Romatowski Wojciech (Pniewnik 1762/64)
  55. ---------- Marianna x Orzechowski Kazimierz (Pniewnik 1806/148)
  56. Rabkiewicz Jan x Szumiata Tekla (Hrubieszów 1815/32)
  57. Rablewska Enrestyna x Laube Karol (Prażuchy k. Konina (ewang.) 1873/24)
  58. Raboczyński Marianna x Rudnicki Aleksander (Grudusk 1883/17)
  59. Rabski Jan x Janus Katarzyna (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1822/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne