Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Różański (wyników 121):

  1. Różak Agnieszka x Średniawa Andrzej (Domosławice, wieś Domosławice 1923/1)
  2. ---------- Anna x Kunze Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1894/2)
  3. ---------- Ewa x Cierniak Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1892/3)
  4. ---------- Ewa x Sroka Andrzej (Domosławice, wieś Faliszewice 1894/4)
  5. ---------- Franciszka x Woliński Paweł (Domosławice, wieś Faliszewice 1880/2)
  6. ---------- Jadwiga x Łośko Ignacy (Domosławice, wieś Faliszewice 1907/1)
  7. ---------- Jan x Filipski Franciszka (Domosławice, wieś Domosławice 1877/1)
  8. ---------- Jan x Język Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1892/3)
  9. ---------- Jan x Koza Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1918/1)
  10. ---------- Józef x Kostrzewa Józefa (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1937/2)
  11. ---------- Maria Franciszka x Cichy Izydor (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1935/1)
  12. ---------- Marianna x Świerczek Tomasz (Domosławice, wieś Faliszewice 1887/1)
  13. ---------- Paweł x Tokarz Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1889/5)
  14. ---------- Stanisław x Język Anna (Domosławice, wieś Faliszewice 1885/3)
  15. ---------- Tekla x Lesniak Andrzej (Domosławice, wieś Faliszewice 1905/2)
  16. ---------- Teofila x Mendel Michał (Domosławice, wieś Faliszewice 1903/6)
  17. ---------- Tomasz x Jaje Maria (Domosławice, wieś Faliszewice 1902/1)
  18. ---------- Wojciech Józef x Świerczek Antonina (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1928/2)
  19. ---------- Wojciech x Rąpała Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1894/5)
  20. ---------- Wojciech x Średniawa Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1933/2)
  21. ---------- Zofia x Mendel Feliks (Domosławice, wieś Domosławice 1901/1)
  22. ---------- Zofia x Roman Michał (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1925/1)
  23. Różański Agnieszka x Jędrzejowski Walenty (Dzierzgów 1832/33)
  24. ---------- Agnieszka x Pirzowicz Paweł (Gnojno 1853/29)
  25. ---------- Anna x Przybylski Stefan (Goliszew 1874/4)
  26. ---------- Antonina x Rogowski Józef (Kazimierz Biskupi 1849/14)
  27. ---------- Barbara x Kruszczyński Piotr (Barłożno 1833/20)
  28. ---------- Czesław x Parelc Zofia (Barłożno 1925/18)
  29. ---------- Eleonora x Leksiński Stanisław (Żelazna 1876/25)
  30. ---------- Franciszek x Zycinski Łucja (Rakoszyn 1832/2)
  31. ---------- Gertruda x Mielewski Franciszek (Barłożno 1930/4)
  32. ---------- Helena x Śmielewski Jan (Barłożno 1922/6)
  33. ---------- Hieronim x Płowik Anna (Żelazna 1889/9)
  34. ---------- Ignacy x Taranowski Franciszka (Gniew 1904/23)
  35. Różanski Jakub x Frej Petronela (Rakoszyn 1831/1)
  36. Różański Jakub x Krzywieński Petronela (Papowo Toruńskie 1833/7)
  37. ---------- Jerzy x Pośnik Franciszka (Białobrzegi 1826/4)
  38. ---------- Józef x Ryszczak Helena (Koprzywnica 1834/23)
  39. Różanski Katarzyna x Bugalski Franciszek (Barłożno 1767/1)
  40. Różański Maksymilian x Fi?ak Salomea (Żelazna 1876/20)
  41. ---------- Małgorzata x Karczmarczyk Maciej (Kraków - Mariacka 1833/18)
  42. ---------- Marcin x Muziński Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1804/19)
  43. ---------- Marianna x Firgiń Stanisław (Barłożno 1919/14)
  44. ---------- Marianna x Guzera Jan (Gnojno 1853/28)
  45. ---------- Marianna x Jabłoński Michał (Papowo Toruńskie 1825/9)
  46. ---------- Marianna x Reczka Andrzej (Gniew 1871/8)
  47. ---------- Mikołaj x Wawszczyk Agnieszka (Gnojno 1841/26)
  48. ---------- Piotr x Elawski Marianna (Barłożno 1838/2)
  49. ---------- Tekla x Gałka Michał (Koprzywnica 1851/10)
  50. ---------- Teresa x Kaczmarczyk Józef (Dzierzgów 1832/12)
  51. Różanski Teresa x Krzepa Bartłomiej (Rakoszyn 1820/1)
  52. Różański Wanda x Śmigiewski Paweł (Barłożno 1922/20)
  53. Różany Józef x Bieliński Wiktoria (Barłożno 1925/20)
  54. Różecki Antoni x Paniak Magdalena (Okrzeja 1859/20)
  55. ---------- Krystyna x Warda Ludwik (Okrzeja 1859/52)
  56. ---------- Marianna x Meczyński Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1811/19)
  57. Różek Agata x Krzyszczak Stanisław (Koprzywnica 1835/19)
  58. ---------- Anna x Gatz Antoni (Raciąż 1949/13)
  59. ---------- Antoni x Behrendt Anna (Raciąż 1908/2)
  60. ---------- Barbara x Szafarewicz Edmund (Raciąż 1978/16)
  61. ---------- Bronisław x Połum Józefina (Raciąż 1928/2)
  62. ---------- Elżbieta x Tomaszewski Marek (Raciąż 1982/10)
  63. ---------- Ewa x Myk Michał (Raciąż 1978/20)
  64. ---------- Franciszek x Konracki Helena (Gniew 1932/22)
  65. ---------- Franciszek x Lubieński Marianna (Gniew 1904/24)
  66. ---------- Helena x Kędzierski Bronisław (Raciąż 1927/10)
  67. ---------- Jan x Lesiński Mieczysława Maria (Raciąż 1951/14)
  68. ---------- Jan x Zakrzewski Gertruda (Gniew 1937/11)
  69. ---------- Joanna x Landowski Marek (Raciąż 1983/21)
  70. ---------- Józef x Czerwiński Adela (Raciąż 1962/20)
  71. ---------- Józef x Giesz Wioletta (Raciąż 1989/7)
  72. ---------- Karol x Rydygier Jadwiga Joanna (Raciąż 1953/18)
  73. ---------- Leon x Nylk Helena Augusta (Raciąż 1895/16)
  74. ---------- Maria Magdalena x Wilkowski Tadeusz (Raciąż 1952/11)
  75. ---------- Maria x Przytarski Marian (Raciąż 1984/14)
  76. ---------- Maria x Sampławski Roman (Raciąż 1985/13)
  77. ---------- Marianna x Behrendt Józef (Raciąż 1906/10)
  78. ---------- Paulina x Gunther Józef (Raciąż 1885/15)
  79. ---------- Paweł x Albrecht Stefania (Gniew 1938/28)
  80. ---------- Stanisław x Janowicz Anastazja (Raciąż 1925/14)
  81. ---------- Tadeusz x Zimorski Helena (Raciąż 1975/26)
  82. ---------- Teresa x Nowicki Zbigniew (Raciąż 1977/3)
  83. ---------- Waleria x Folkes Franciszek (Raciąż 1933/21)
  84. ---------- Wojciech x Szklarz Justyna (Raciąż 1992/9)
  85. Różeński Bolesław x Glejnert Apolonia (Grabowo kościerskie 1932/8)
  86. ---------- Jan x Daniel Franciszka (Barłożno 1857/6)
  87. Różewicz Justyna x Pracki Józef (Klimontów 1814/148)
  88. Różewski Agnieszka x Brzozowski Ignacy (Okrzeja 1843/26)
  89. ---------- Jan x Pietrak Krystyna (Okrzeja 1848/20)
  90. Różnicki Wincenty x Buśniowski Marianna (Koprzywnica 1840/20)
  91. Różycki Aniela x Sikora Tomasz (Bełdów 1894/7)
  92. ---------- Antonina x Bęben Stefan (Cisów 1942/1)
  93. ---------- Danuta x Weber Jan (Raciąż 1981/15)
  94. ---------- Franciszka x Sikora Tomasz (Bełdów 1895/21)
  95. ---------- Ignacy x Tomczyński Anna (Dmenin 1886/3)
  96. ---------- Jan x Bęben Stanisława (Cisów 1938/10)
  97. ---------- Jan x Gutkowski Marianna (Płock 1887/93)
  98. ---------- Joanna x Kapusta Walenty (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/8)
  99. ---------- Józef x Kochanowski Barbara (Bełdów 1895/9)
  100. ---------- Józef x Mochocki Zofia (Cisów 1935/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne