Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Rączka (wyników 39):

  1. Rączeń Antoni x Frątczak Marianna (Grudusk 1886/23)
  2. Rączka Agnieszka x Winiarski Józef (Kraków - św. Mikołaj 1820/11)
  3. ---------- Andrzej x Kaczor Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1870/6)
  4. ---------- Bartłomiej x Łysek Dorota (Kraków - św. Salwator 1831/16)
  5. ---------- Bartłomiej x Nowakowski Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1839/7)
  6. ---------- Dorota x Krzoska Szymon (Kraków - św. Anna 1820/30)
  7. ---------- Franciszka x Krzyżanowski Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1848/24)
  8. ---------- Jacek x Maraszkiewicz Agnieszka (Kraków - św. Anna 1850/4)
  9. ---------- Józef x Helicki Wiktoria (Czermno 1844/3)
  10. ---------- Józef x Niebolak Agata (Kraków - Wszyscy Święci 1831/35)
  11. ---------- Leon x Czarnecki Katarzyna (Czermno 1850/14)
  12. ---------- Marcin x Czernek Zuzanna (Kraków - św. Mikołaj 1833/45)
  13. ---------- Marianna x Dzięgiel Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1834/34)
  14. ---------- Sebastian x Nowak Dorota (Kraków - św. Mikołaj 1849/80)
  15. ---------- Stefan x Wachowski Józefa (Cisów 1936/2)
  16. Rączkiewicz Franciszek x Korzeń Barbara (Kraków - św. Mikołaj 1833/49)
  17. ---------- Jan x Bednarski Aniela (Białobrzegi 1865/4)
  18. ---------- Katarzyna x Sikorski Wojciech (Kraków - Mariacka 1824/24)
  19. Rączkowska Eleonora x Gotlib Jan (Brzeziny 1795/16)
  20. Rączkowski Andrzej x Paruszczak Franciszka (Koprzywnica 1857/41)
  21. ---------- Antoni x Brugmann Marianna (Raciąż 1871/5)
  22. ---------- Franciszka x Ostrowski Jan (Kraków - św. Salwator 1848/34)
  23. ---------- Grzegorz x Krutys Katarzyna (Koprzywnica 1853/23)
  24. ---------- Jan x Harszla Franciszka (Koprzywnica 1860/38)
  25. ---------- Jan x Schmandt Cecylia (Gniew 1875/5)
  26. ---------- Jan x Sroczyński Marianna (Koprzywnica 1835/33)
  27. ---------- Józef x Niebolak Agata (Kraków - Wszyscy Święci 1831/35)
  28. ---------- Kacper x Przywłocki Marianna (Koprzywnica 1868/19)
  29. ---------- Kasper x Ciach Agnieszka (Koprzywnica 1825/34)
  30. ---------- Konstancja x Miernicki Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1833/51)
  31. ---------- Marianna x Gajewski Jan (Koprzywnica 1844/16)
  32. ---------- Marianna x Pędzioch Jan (Dmenin 1851/3)
  33. ---------- Marianna x Szeląg Andrzej (Koprzywnica 1864/46)
  34. ---------- Wojciech x Magos Antonina (Kraków - św. Szczepan 1827/32)
  35. ---------- Zofia x Szatan Paweł (Koprzywnica 1828/32)
  36. Rączy Bronisława x Szulman Zygmunt (Gniew 1963/26)
  37. Rączyński Jan x Swidziński Salomea (Kraków - św. Florian 1833/121)
  38. ---------- Józef x Rogowski Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1845/9)
  39. ---------- Michał x Piasecki Teresa (Płock 1862/55)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne