Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pudlarz (wyników 75):

  1. Pudak Marcin x Parzyszek Zuzanna (Górzno k. Garwolina 1787/4)
  2. Pudalski Marianna x Płaczkowski Konstanty (Kraków - Wszyscy Święci 1846/37)
  3. Pudanowicz Michał x Płaszowski Marianna (Kraków - św. Florian 1825/81)
  4. Pudas Marianna x Cichocki Stanisław (Kraków - Mariacka 1842/47)
  5. Pudełko Stanisław x Franczak Zofia (Surhów 1853/9)
  6. Pudelski Jakub x Dzierza Marianna (Kraków - św. Krzyż 1837/3)
  7. ---------- Jan x Sroczyński Marianna (Kraków - św. Florian 1849/13)
  8. ---------- Józef x Bochiński Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1828/20)
  9. ---------- Józef x Wojdała Franciszka (Kraków - św. Anna 1817/42)
  10. ---------- Katarzyna x Kwinta Franciszek (Kraków - św. Florian 1839/2)
  11. Pudich Jan x Kruz Eufrozyna (Gniew 1760/23)
  12. Pudka Bartłomiej x Kociak Katarzyna (Gieczno 1819/11)
  13. ---------- Marcin x Manist Marianna (Gieczno 1811/15)
  14. Pudkowski Antoni x Szopiarski Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1820/38)
  15. Pudlak Agata x Bąk Mikołaj (Okrzeja 1854/22)
  16. ---------- Apolonia x Wojciak Krzysztof (Okrzeja 1848/21)
  17. ---------- Barbara x Stępnicki Józef (Okrzeja 1850/22)
  18. ---------- Franciszek x Sowa Marianna (Okrzeja 1855/23)
  19. ---------- Jakub x Sowa Apolonia (Okrzeja 1841/33)
  20. ---------- Katarzyna x Miechura Józef (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1792/2)
  21. ---------- Szczepan x Kot Katarzyna (Okrzeja 1832/7)
  22. ---------- Teresa x Beczek Andrzej (Okrzeja 1836/10)
  23. Pudlarczyk Mateusz x N. Elżbieta (Brzeziny 1784/1925)
  24. Pudlarz Antoni x Staroszek Franciszka (Mileszki 1858/16)
  25. ---------- Józef x Jasiński Marianna (Mileszki 1873/28)
  26. ---------- Józefa x Gośka Andrzej (Mileszki 1859/32)
  27. ---------- Ludwik x Zaborowski Marianna (Mileszki 1847/14)
  28. ---------- Małgorzata x Płachta Mateusz (Mileszki 1873/19)
  29. ---------- Marcin x Szmitka Franciszka (Mileszki 1858/45)
  30. ---------- Marianna x Wojcik Walenty (Kraków - św. Salwator 1850/20)
  31. ---------- Stanisław x Owczarek Franciszka (Mileszki 1856/3)
  32. ---------- Stanisław x Przewoźniak Marianna (Kraków - św. Salwator 1826/60)
  33. ---------- Wojciech x Duk Dorota (Mileszki 1862/3)
  34. ---------- Wojciech x Krzemieniewski Agnieszka (Mileszki 1869/9)
  35. ---------- Wojciech x Niemczykiewicz Józefa (Kraków - św. Salwator 1843/5)
  36. Pudlewski Baltazar x Majewski Jadwiga (Papowo Toruńskie 1804/8)
  37. ---------- Petronela x Zawadowski Michał (Papowo Toruńskie 1806/14)
  38. Pudlik Jan x Leśwujnik Urszula (Kraków - Wszyscy Święci 1836/19)
  39. ---------- Józef x Marchewka Magdalena (Kraków - św. Salwator 1833/75)
  40. Pudliński Ignacy x Kurzelowski Łucja (Borzykowa 1859/35)
  41. ---------- Józefa x Buchartoski Józef (Mikstat 1837/14)
  42. Pudło Antoni x Kozioł Teresa (Podlesie 1789/3)
  43. ---------- Elżbieta x Sobala Franciszek (Gnojno 1842/6)
  44. ---------- Erazm x Mołas Klara (Gnojno 1854/16)
  45. ---------- Erazm x Nowak Ewa (Gnojno 1862/14)
  46. ---------- Franciszek x Nawrocki Marianna (Gnojno 1864/20)
  47. ---------- Jadwiga x Białowąs Piotr (Gnojno 1845/9)
  48. ---------- Jan x Błaszczyk Joanna (Podlesie 1806/9)
  49. ---------- Jan x Trzpil Regina (Górzno k. Garwolina 1958/7)
  50. ---------- Janina x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1951/23)
  51. ---------- Józef x Błaszczyk Katarzyna (Podlesie 1792/3)
  52. ---------- Karol x Trela Katarzyna (Gnojno 1839/2)
  53. ---------- Konstancja x Bąk Bartłomiej (Gnojno 1859/3)
  54. ---------- Kunegunda x Jędruszek Józef (Podlesie 1800/3)
  55. ---------- Magdalena x Pieniążek Leon (Górzno k. Garwolina 1851/3)
  56. ---------- Piotr x Lis Balbina (Górzno k. Garwolina 1929/22)
  57. ---------- Piotr x Michalak-Jaskólski Władysława (Górzno k. Garwolina 1927/26)
  58. ---------- Regina x Błaszczyk Piotr (Podlesie 1792/4)
  59. ---------- Salomea x Majka Andrzej (Podlesie 1786/6)
  60. ---------- Sebastian x Pawlik Magdalena (Podlesie 1808/2)
  61. ---------- Stefan x Musiał Barbara (Podlesie 1793/9)
  62. ---------- Zygmunt x Talarek Marianna (Górzno k. Garwolina 1947/44)
  63. Pudłowicz Jan Szymon x Pieniący Marianna (Chlewiska 1839/18)
  64. Pudłowski Elżbieta x Kuźma Bartłomiej (Okrzeja 1829/17)
  65. Pudlowski Franciszek Ksawery x Ligmanowski Paulina Weronika (Gniew 1876/25)
  66. Pudłowski Jan x Koźma Teresa (Działoszyce 1859/7)
  67. ---------- Józef x Gajdas Barbara (Gniew 1858/57)
  68. ---------- Marianna x Osial Jan (Okrzeja 1830/9)
  69. Pudlowski Teodor x Pawlikowski Paulina (Gniew 1856/48)
  70. Pudłowski Wincencja x Burkowsky Jan (Gniew 1834/4)
  71. ---------- Zuzanna x Czwykowski Jan (Gniew 1832/12)
  72. Pudo Antoni x Szczepanik Marianna (Kazimierza Wielka 1882/31)
  73. ---------- Franciszek x Libera Józefa (Działoszyce 1889/7)
  74. Pudorski Małgorzata x Hołopuj Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1850/45)
  75. Pudrowski Magdalena x Parys Adam (Brok 1835/11)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne