Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Puczenski (wyników 116):

  1. Pucek Anna x Lęgowski Józef (Raciąż 1875/11)
  2. ---------- Ignacy x Thide Marianna (Raciąż 1869/13)
  3. ---------- Józef x Cwarło Marianna (Prażmów 1898/10)
  4. ---------- Katarzyna x Cichoń Szymon (Kraków - Mariacka 1825/13)
  5. ---------- Katarzyna x Wesołowski Andrzej (Prażmów 1899/10)
  6. ---------- Maria x Brugmann Franciszek (Raciąż 1870/9)
  7. ---------- Marianna x Jarzyński Jan (Płock 1861/48)
  8. ---------- Marianna x Woycik Kazimierz (Czemierniki 1814/14)
  9. ---------- Marianna x Woytowicz Paweł (Czemierniki 1814/15)
  10. ---------- Mateusz x Dalmann Karolina (Raciąż 1844/22)
  11. ---------- Tomasz x Schulz Wiktoria (Raciąż 1841/12)
  12. Puch Marianna x Brugier Mateusz (Raciąż 1796/6)
  13. ---------- Stefan Jan x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/48)
  14. ---------- Zofia x Naliński Antoni (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1819/1)
  15. ---------- Zuzanna x Zielecki Michał (Lgota Wielka 1841/27)
  16. Pucha Andrzej x Trynka Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1818/7)
  17. ---------- Jan x Kukul Antonia (Barłożno 1860/6)
  18. Puchacz Barbara x Brzeźniak Szymon (Lgota Wielka 1857/22)
  19. ---------- Rozalia x Zdzibkowski Wiktor (Mikstat 1841/12)
  20. Puchała Agnieszka x Czyżyk Paweł (Dmenin 1675/3)
  21. ---------- Agnieszka x Matelski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1837/26)
  22. ---------- Antonina x Pisuła Stanisław (Kraszewice 1892/33)
  23. ---------- Barbara x Mędrala Kazimierz (Kazimierza Mała 1879/6)
  24. ---------- Błażej x Drabik Regina (Dmenin 1640/10)
  25. ---------- Franciszek x Szymonek Katarzyna (Grodzisk Mazowiecki 1848/35)
  26. ---------- Jakub x Kluza Teresa (Bełżyce 1835/26)
  27. ---------- Katarzyna x Bialik Paweł (Kraków - św. Szczepan 1825/14)
  28. ---------- Kazimierz x Bylicki Anastazja (Kraszewice 1890/3)
  29. ---------- Kazimierz x Wester Józefa (Kraków - św. Anna 1847/11)
  30. ---------- Klara x Włosek Kazimierz (Kazimierza Mała 1882/7)
  31. ---------- Ludwik x Szarczeski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1865/18)
  32. ---------- Maciej x Wielen Marianna (Truskolasy 1819/49)
  33. ---------- Marianna x Gurda Michał (Dmenin 1674/1)
  34. ---------- Marianna x Papiński Kazimierz (Kraków - Boże Ciało 1848/1)
  35. ---------- Szczepan x Zębała Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1819/56)
  36. ---------- Szymon x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/15)
  37. ---------- Tomasz x Brewczanka Franciszka (Bełżyce 1831/15)
  38. ---------- Walenty x Krawczyk Łucja (Truskolasy 1819/33)
  39. ---------- Wiktoria x Nowicki Wojciech (Mileszki 1851/17)
  40. Puchali Henryk Jan x Kowarsz Anna (Turek 1894/19)
  41. Puchałka Ignacy x Olesiński Małgorzata (Podlesie 1797/2)
  42. ---------- Marianna x Klimczyk Feliks (Kazimierza Wielka 1882/22)
  43. ---------- Sebastian x Kołek Regina (Dmenin 1660/5)
  44. ---------- Sebastian x Płuciennik Agnieszka (Dmenin 1676/1)
  45. Puchalski Agnieszka x Zaród Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1823/2)
  46. ---------- Anastazja x Urbański Maciej (Kraków - św. Szczepan 1819/41)
  47. ---------- Antoni x Jankowski Barbara (Dobrzejewice 1852/6)
  48. ---------- Antonina x Bieniek Józef (Hrubieszów 1867/19)
  49. ---------- Augustyn x Łagocki Józefa (Kazimierz Biskupi 1898/43)
  50. ---------- Eleonora x Kwiatkowski Jan (Płock 1862/88)
  51. ---------- Eufemia x Tyczyński Tomasz (Kraków - św. Salwator 1837/102)
  52. ---------- Franciszek x Długowski Marianna (Gniew 1820/38)
  53. ---------- Franciszka x Ciemski Ignacy (Płock 1862/38)
  54. ---------- Franciszka x Ripiński Stanisław (Kazimierz Biskupi 1923/15)
  55. ---------- Jakub x Biebel Ludwika (Gniew 1847/61)
  56. ---------- Józefa x Dziedzic Kacper (Pierzchnica: wieś Szczecno 1846/3)
  57. ---------- Julianna x Soszński Marcin (Kościelec pow. kaliski 1862/15)
  58. ---------- Katarzyna x Kajak Szymon (Luszyn 1861/1)
  59. ---------- Katarzyna x Płoncyński (Płonka) Szczepan (Kraków - Mariacka 1841/38)
  60. ---------- Katarzyna x Rutkowski Józef (Kraków - św. Florian 1823/44)
  61. ---------- Kazimierz x Wester Józefa (Kraków - św. Anna 1847/11)
  62. ---------- Kunegunda x Kapusta Grzegorz (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1827/1)
  63. ---------- Marianna x Dulnik Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/5)
  64. ---------- Marianna x Zypielewicz Stefan (Kraków - Mariacka 1833/64)
  65. ---------- Michał x Lewandowski Katarzyna (Wyszogródek 1842/7)
  66. ---------- Paweł x Zarzycki Julia (Hrubieszów 1836/6)
  67. ---------- Rozalia x Sikorski Sebastian (Pierzchnica: wieś Szczecno 1806/5)
  68. ---------- Stanisław x Kiercieński Marcjanna (Kraków - św. Florian 1838/92)
  69. ---------- Szymon x Kołodziejczyk Agnieszka (Kraków - św. Florian 1833/62)
  70. ---------- Walenty x Jędrzejowski Teresa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/7)
  71. ---------- Walenty x Stefański Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1849/10)
  72. ---------- Wiktoria x Styliński Ignacy (Kraków - św. Krzyż 1850/6)
  73. ---------- Wojciech x Fan---- Marianna (Gniew 1803/21)
  74. ---------- Wojciech x Oktaba Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1826/2)
  75. ---------- Zofia x Zaród Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Szczecno 1832/6)
  76. Pucharski Jakub x Scharping Krystyna (Gniew 1849/75)
  77. ---------- Marcin x Stania Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/9)
  78. Pucharzewicz Bronisława x Czaprowicz Walenty (Kazimierz Biskupi 1864/8)
  79. Puchciński Wojciech x Gromkowski Marianna (Brok 1832/35)
  80. Puchela Apolonia x Jamroz Józef (Kraków - św. Mikołaj 1816/22)
  81. Puchik Marianna x Schurminski Józef (Raciąż 1865/13)
  82. Pucholski Jadwiga x Doroszewski Marian (Gniew 1942/68)
  83. Puchowski Jadwiga x Gierczycki Antoni (Kraków - Mariacka 1836/52)
  84. ---------- Jakub x Prabucki Katarzyna (Gniew 1731/10)
  85. ---------- Kazimierz x NN Marianna (Gniew 1732/37)
  86. Puciałowski Maciej x Argutowicz Józefina (Łabunowo 1815/2)
  87. ---------- Wincenty x Kotarski Józefa (Kraków - Boże Ciało 1823/1)
  88. Puciłowski Piotr x N. N. (Łabunowo 1792/3)
  89. Pucińska Wiktoria x Kozodziej Kazimierz (Połaniec 1865/56)
  90. Puciński Jan x Grzegosiński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1851/9)
  91. ---------- Marianna x Filipowski Walenty (Kraków - św. Florian 1845/6)
  92. ---------- Michał x Madejski Regina (Kraków - św. Szczepan 1828/57)
  93. ---------- Piotr x Nowacki Agnieszka (Kraków - św. Florian 1821/46)
  94. ---------- Szymon x Wardysz Marianna (Kraków - św. Florian 1841/19)
  95. Puck Anna x Dulk Maciej (Raciąż 1828/1)
  96. Pucowski Michał x Radziejewski Anna (Gniew 1885/45)
  97. Puczek Klemens x Górski Wiktoria (Kraków - św. Florian 1824/88)
  98. Puczenski Jan x Śliw Julianna (Gniew 1845/40)
  99. Puczyński Alfons x Dittmann Helena (Gniew 1932/12)
  100. ---------- Anastazja x Strzyżewski Władysław (Gniew 1947/40)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne