Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Przypisny (wyników 481):

  1. Przebieda Marianna x Szwagierkiewicz Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1849/70)
  2. Przebieracz Marianna x Bogaj Franciszek (Kazimierza Mała 1880/27)
  3. Przebierała Jan x Zygmunt Teresa (Rakoszyn 1831/3)
  4. ---------- Julianna x Kraska Tomasz (Rakoszyn 1860/1)
  5. ---------- Katarzyna x Michalski Kazimierz (Rakoszyn 1862/11)
  6. ---------- Szymon x Burek Agnieszka (Rakoszyn 1836/7)
  7. ---------- Szymon x Tabor Zuzanna (Rakoszyn 1831/2)
  8. Przebinda Helena x Kolanowski Mateusz (Siercza, par. Wieliczka 1827/5)
  9. ---------- Jakub x Foltyńśki Magdalena (Kraków - św. Salwator 1850/1)
  10. ---------- Józef x Sobula Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1865/2)
  11. ---------- Wojciech x Pluciński Justyna (Kraków - św. Florian 1813/47)
  12. Przebindowski Jakub x Foltyńśki Magdalena (Kraków - św. Salwator 1850/1)
  13. ---------- Jakub x Kaszuba Helena (Kraków - św. Salwator 1831/89)
  14. ---------- Jakub x Mickiewicz Marianna (Kraków - św. Anna 1823/6)
  15. Przepełzki Krystyna x Walenczykowski Andrzej (Gniew 1802/46)
  16. Przeperski Elżbieta x Wisniewski Franciszek (Gniew 1819/48)
  17. Przepierka Marianna x Gorala Maciej (Lgota Wielka 1820/15)
  18. Przepioc N. x Duna Stefan (Końskowola 1645/8)
  19. Przepiór Franciszka x Balski Józef (Bebelno 1854/7)
  20. ---------- Katarzyna x Szewczyk Wincenty (Bebelno 1844/10)
  21. Przepióra Andrzej x Choiński Wiktoria (Bebelno 1859/1)
  22. ---------- Balbina x Suliga Franciszek (Bebelno 1900/1)
  23. Przepiora Błażej x Ruciński Karolina (Bebelno 1852/10)
  24. Przepióra Jan x Janicki Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/9)
  25. ---------- Jan x Wiśniewski Katarzyna (Bebelno 1878/4)
  26. ---------- Józef x Małecki Katarzyna (Bebelno 1900/5)
  27. ---------- Karolina x Kopulinski Jan (Bebelno 1859/17)
  28. ---------- Łukasz x Śliwiński Marianna (Bebelno 1856/14)
  29. ---------- Marianna x Choinski Szczepan (Bebelno 1858/17)
  30. ---------- Marianna x Czyżewski Antoni (Bebelno 1899/15)
  31. Przepiorcyna Jadwiga x Gędek Jakub (Końskowola 1645/34)
  32. Przepiorka Agnieszka x Łubek Jan (Końskowola 1653/40)
  33. ---------- Agnieszka x Piekosiek Walenty (Końskowola 1671/4)
  34. Przepiórka Anna x Szewczyk Grzegorz (Lgota Wielka 1822/7)
  35. Przepiorka Anna x Zuchniarz Walenty (Końskowola 1657/32)
  36. ---------- Elżbieta x Wóycik Maciej (Końskowola 1669/10)
  37. ---------- Jadwiga x Muracik Paweł (Końskowola 1687/14)
  38. ---------- Katarzyna x Ossek Jakub (Końskowola 1655/2)
  39. Przepiórka Kunegunda x Zakrzewski Florian (Lgota Wielka 1817/3)
  40. Przepiorka Marcin x Gortacki Dorota (Końskowola 1653/15)
  41. ---------- Marcin x N. Regina (Końskowola 1663/10)
  42. ---------- Marcin x Walaszk Magdalena (Końskowola 1661/17)
  43. ---------- Marianna x Krawczyk Stanisław (Końskowola 1688/15)
  44. Przepiórka Piotr x Gozdzik Dorota (Końskowola 1644/2)
  45. ---------- Regina x Marzec Stanisław (Kraków - św. Florian 1823/21)
  46. Przepiorka Stanisław x Drzazdza Dorota (Końskowola 1647/14)
  47. ---------- Stefan x Gębal Anna (Końskowola 1680/12)
  48. ---------- Stefan x Trębosi Regina (Końskowola 1655/5)
  49. ---------- Urszula x Biesek Mikołaj (Końskowola 1651/12)
  50. ---------- Wawrzyniec x Michałk Anna (Końskowola 1663/14)
  51. ---------- Wojciech x Chabros Regina (Końskowola 1646/4)
  52. ---------- Zofia x Gorni..... Grzegorz (Końskowola 1677/1)
  53. ---------- Zofia x Krolik Szymon (Końskowola 1676/2)
  54. ---------- Zofia x Krolik Szymon (Końskowola 1676/13)
  55. Przepiórkowski Emilia x Chachórski Stanisław (Rakoszyn 1862/3)
  56. ---------- Jan x Florczak Julianna (Grocholice 1880/43)
  57. Przepiorkowski Józef Aleksander x Dłuski Julia Henryka (Rakoszyn 1862/7)
  58. Przepiórkowski Marta Marianna x Węsiora Paweł Jan (Grabowo kościerskie 1926/1)
  59. Przepolski Regina x Major Antoni (Siercza, par. Wieliczka 1844/2)
  60. Przewicikowski Jan x Melerski Zuzanna (Dobrzejewice 1854/3)
  61. Przewiezikowski Julyanna x Dabrowski Jozef (Dobrzejewice 1832/23)
  62. ---------- Tadeusz x Blokowski Tekla (Dobrzejewice 1853/7)
  63. Przewłaccki Antoni x Tracz Marianna (Czemierniki 1813/58)
  64. Przewlekły Józef x Dróżdż Anna (Niekrasów Świętokrzyski 1929/5)
  65. Przewłocki Anna x Bąk Stanisław (Łoniów 1854/2)
  66. ---------- Franciszek x Szarańcza Katarzyna (Łoniów 1849/4)
  67. ---------- Jan x Błasiak Zofia (Łoniów 1864/5)
  68. ---------- Jan x Jarosz Marianna (Koprzywnica 1837/32)
  69. ---------- Jan x Siwecki Dominika (Koprzywnica 1830/29)
  70. ---------- Marianna x Liwiński Piotr (Łoniów 1859/19)
  71. ---------- Stanisław x Chwałek Klara (Koprzywnica 1826/24)
  72. ---------- Wawrzyniec x Dereń Łucja (Koprzywnica 1858/39)
  73. Przewodowski Domicella x Chojnacki Marcin (Grudusk 1882/23)
  74. Przewodziński Wincenty x Pawlik Zofia (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1817/1)
  75. Przeworski Paweł x Wegner Julianna (Raciąż 1863/17)
  76. ---------- Piotr x Pełka Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1942/5)
  77. Przewoźniak Jadwiga x Frantczak Wincenty (Luszyn 1861/3)
  78. ---------- Marianna x Pudlarz Stanisław (Kraków - św. Salwator 1826/60)
  79. Przewozniak Paweł x Piwowarczyk Teresa (Kraków - Boże Ciało 1814/15)
  80. Przewoźniak Teresa x Gaudziński Piotr (Kraków - św. Salwator 1826/61)
  81. Przewoźnik Agata x Wieniarski Franciszek (Połaniec 1824/5)
  82. ---------- Agnieszka x Winiarski Antoni (Kraków - św. Salwator 1834/5)
  83. Przewoznik Regina x Gorecki Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1849/37)
  84. Przewoźny Franciszka x Gęsina Mikołaj (Brok 1816/26)
  85. Przybelski Andrzej x Buczyński Monika (Kazimierz Biskupi 1817/10)
  86. ---------- Józefa x Gorzkiewicz Walenty (Kościelec pow. kaliski 1856/19)
  87. Przybilski Monika x Piechowski Jakub Michał (Gniew 1925/22)
  88. Przybiński Konstanty x Goszczyński Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1833/22)
  89. Przybiszewski Łukasz x Bielawski Elżbieta (Gniew 1791/28)
  90. Przybliniak Scholastyka x Staszak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1927/31)
  91. ---------- Scholastyka x Staszak Franciszek (Kazimierz Biskupi 1927/31)
  92. Przybojewski Jan x Juskow Marianna (Raciążek 1776/1)
  93. Przyborek Antonina x Górny Władysław (Kazimierz Biskupi 1923/52)
  94. Przyborowski Aleksander x Chrzanowski Feliksa (Katerburg 1840/6)
  95. ---------- Antoni x Pogródko Joanna (Brok 1836/24)
  96. ---------- Józef x Chruścicki Teresa (Górzno k. Garwolina 1810/12)
  97. ---------- Julianna x siermantowski Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1830/16)
  98. ---------- Marianna x Fabijański Leonard (Ostrów mazowiecka 1865/54)
  99. ---------- Pelagia x Bąkowski Feliks (Lgota Wielka 1856/14)
  100. ---------- Stanisław x Makuła Marianna (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1864/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne