Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Przylepka (wyników 61):

  1. Przandowicz Małgorzata x Nowakowski Franciszek (Kraków - św. Florian 1824/32)
  2. Przedbor Antoni x Wysokiński Magdalena (Trzebieszów 1813/95)
  3. ---------- Wojciech x Grochowski Agata (Trzebieszów 1813/26)
  4. Przedmojski Józefa x Wlazłowicz Jakub (Pabianice 1859/71)
  5. Przedmolski Małgorzata x Pierzchała Józef (Pabianice 1857/7)
  6. ---------- Monika x Mojżeszek Konstanty (Pabianice 1857/16)
  7. Przedmulski Leon x Kurowski Elżbieta (Pabianice 1859/57)
  8. Przednik Katarzyna x Grzela Bronisław (Górzno k. Garwolina 1929/35)
  9. ---------- Marian x Gładysz Stanisław (Górzno k. Garwolina 1970/20)
  10. ---------- Władysław x Grzela Balbina (Górzno k. Garwolina 1929/36)
  11. ---------- Zdzisław x Jagielski Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1951/50)
  12. Przedpełski Henryka x Hryniewiecki Korneliusz (Gnojno 1840/32)
  13. ---------- Kazimierz x Rościszewski Julianna (Płock 1861/35)
  14. ---------- Kornelia x Ciszewski Walenty (Gnojno 1839/14)
  15. Przedpielski Marianna x Szmidt Franciszek (Płock 1887/64)
  16. Przedwoyski Józef x Moczarski Balbina (Kazimierz Biskupi 1830/23)
  17. Przemylski Kazimiera x Chmieliński Antoni (Płock 1888/101)
  18. Przetocki Józef x Podpilski Faustyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1830/3)
  19. ---------- Marianna x Pawłowski Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1826/3)
  20. ---------- Wincenty x Kwieciński Wiktoria (Koprzywnica 1820/23)
  21. Przyłącki Katarzyna x Wesołowski Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1821/5)
  22. Przyłęcki Emilia x Wojciechowski Władysław (Bebelno 1874/14)
  23. ---------- Franciszek x Urbankowski Urszula (Grocholice 1878/6)
  24. ---------- Jan x Staszczak Marianna (Koprzywnica 1824/25)
  25. ---------- Kazimierz x Markones Franciszka (Kraków - św. Anna 1829/12)
  26. ---------- Maria x Rogoziński Władysław (Bebelno 1868/7)
  27. ---------- Marianna x Rękawica Antoni (Grocholice 1883/8)
  28. ---------- Michał x Terkiewicz Katarzyna (Grocholice 1880/18)
  29. ---------- Tomasz x Stanisławski Agnieszka (Lgota Wielka 1851/5)
  30. Przylepka Paweł x Orzechowski Jadwiga (Bebelno 1724/3)
  31. ---------- Wojciech x Śliwa Marianna (Bebelno 1688/2)
  32. ---------- Wojciech x Świnka Agnieszka (Bebelno 1687/2)
  33. Przylipski Wincenty x Kamudziński Marianna (Koprzywnica 1839/27)
  34. Przyłubski Franciszek x Chudziak Rozalia (Wieniec 1786/243)
  35. ---------- Zofia x Chełmicki Jakub (Wieniec 1784/220)
  36. Przyłucki Teofila x Bakierski Julian (Okrzeja 1854/9)
  37. ---------- Tomasz x Piegdoś Antonina (Kazimierza Mała 1880/1)
  38. ---------- Walenty x Tauzowski Barbara (Kraków - Mariacka 1821/36)
  39. Przyłuska Barbara x Gieldzik Bernard (Końskowola 1665/8)
  40. Przyłuski Aniela x Pieńkosz Andrzej (Okrzeja 1862/13)
  41. ---------- Ewa x Kornas Stanisław (Okrzeja 1856/41)
  42. ---------- Jan x Kępa Rozalia (Okrzeja 1850/51)
  43. ---------- Jan x Tkorzewski Marianna (Okrzeja 1848/48)
  44. ---------- Kazimierz x Kultys Julianna (Działoszyce 1861/9)
  45. ---------- Stanisław Wojciech x Niedzieski (Niedzielski) Marianna Magdalena (Grodzisk Mazowiecki 1848/22)
  46. ---------- Wiktoria x Szymański Franciszek (Okrzeja 1852/5)
  47. Przyłuzki Franciszek x Szyman Eleonora (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1779/18)
  48. Przytarski Agnieszka x Stugówski Wojciech (Papowo Toruńskie 1834/8)
  49. ---------- Feliks x Szultz Anna (Grabowo kościerskie 1929/10)
  50. ---------- Marian x Różek Maria (Raciąż 1984/14)
  51. Przytecki Wawrzyniec x Ratayczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1864/16)
  52. Przytocki Wincenty x Patudnikiewicz Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/62)
  53. Przytuła Stanisław x Kowalik Józefa (Gorzków 1869/13)
  54. ---------- Szymon x Świstak Apolonia (Koprzywnica 1831/23)
  55. ---------- Tomasz x Staszczak Ewa (Łoniów 1833/11)
  56. ---------- Wawrzyniec x Zrębski Wiktoria (Łoniów 1812/206)
  57. ---------- Wojciech x Krzyszczak Teresa (Koprzywnica 1858/40)
  58. Przytulina Ewa x Krzyszczak Walenty (Koprzywnica 1848/11)
  59. Przytulski Franciszek x Andrzejczyk Marcjanna (Jelonki 1859/22)
  60. ---------- Helena x Cudnoch Jan (Jelonki 1865/20)
  61. Przytylak Brygida x Sobczyk Marcin (Łoniów 1823/186)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne