Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pruszkowski (wyników 164):

  1. Pruć Elżbieta x Patej Jakub (Zbuczyn 1811/400)
  2. Prucek Franciszek x Gretkiewicz Tekla (Mikstat 1829/6)
  3. ---------- Kunegunda x Szubert Marcin (Mikstat 1846/14)
  4. ---------- Marianna x Nowacki Franciszek (Mikstat 1829/5)
  5. ---------- Michał x Becker Marianna (Mikstat 1825/5)
  6. Pruchal Antoni x Łuszczek Marianna (Kraków - św. Salwator 1837/61)
  7. Pruchalski Tomasz x Waśkiewicz Józefa (Płock 1861/1)
  8. Pruchnicki Kunegunda Julianna x Golian Paweł (Kraków - Mariacka 1815/66)
  9. Pruchniewski Zuzanna x Durmowicz Wojciech (Papowo Toruńskie 1839/10)
  10. Pruchyński Jan x Więckowski Marianna (Płock 1863/54)
  11. Pruckchner Anna x Barański Leon (Kraków - Mariacka 1827/40)
  12. Prucnel Jan x Witanburski Antonina (Surhów 1856/8)
  13. Pruk Magdalena x Duberstein Antoni (Raciąż 1810/11)
  14. Pruligowski Marianna x Zywicki Stanisław (Raciąż 1810/5)
  15. Prumiński Jakub x Piastwikowski Marianna (Papowo Toruńskie 1865/18)
  16. Prus Andrzej x Węgrzyn Helena (Prażmów 1901/20)
  17. ---------- Franciszka x Graniczny Jan (Kazimierz Biskupi 1907/34)
  18. Pruś Franciszka x Swinoga Antoni (Budziszewice 1863/24)
  19. ---------- Józefa x Karczmarek Franciszek (Budziszewice 1863/10)
  20. Prus Katarzyna x Powideł Franciszek (Chlewiska 1837/28)
  21. ---------- Michał x Brzeziński Marianna (Chlewiska 1828/20)
  22. ---------- Salomea x Żyła Michał (Łoniów 1864/10)
  23. Prusaczyk Franciszka x Sadowski Baltazar (Jelonki 1864/4)
  24. ---------- Małgorzata x Zalewski Marcin (Jelonki 1864/5)
  25. ---------- Marianna x Szymański Józef (Turek 1891/79)
  26. ---------- Michał x Dąbkowski Marianna (Jelonki 1861/19)
  27. Prusak Adam x Młynarka Regina (Końskowola 1672/17)
  28. ---------- Andrzej x Kozioł Katarzyna (Brok 1821/4)
  29. ---------- Andrzej x Reluga Zuzanna (Brok 1830/11)
  30. ---------- Antoni x Szeluga Józefa (Grudusk 1866/1)
  31. ---------- Franciszek x Woziński Franciszka (Lubraniec 1844/22)
  32. ---------- Helena x Łomot Antoni (Brok 1831/10)
  33. ---------- Helena x Rzeczkowski Jan (Grudusk 1888/34)
  34. ---------- Józef x Palkowska Domicella (Połaniec 1870/4)
  35. ---------- Katarzyna x Kośmiński Dominik (Kazimierz Biskupi 1835/2)
  36. ---------- Marianna x Sulek Bartłomiej (Brok 1821/8)
  37. ---------- Piotr x Bobrowicz Helena (Brok 1816/1)
  38. Prusakiewicz Agnieszka x Orzechowski Wojciech (Papowo Toruńskie 1808/1)
  39. ---------- Barbara x Maciejewski Piotr (Papowo Toruńskie 1794/1)
  40. ---------- Piotr Andrzej x Tarnowski Marcjanna (Kraków - Boże Ciało 1829/42)
  41. Prusek Agata x Kwiecień Mateusz (Obiechów 1833/10)
  42. ---------- Anna x Kaperczak Łukasz (Obiechów 1853/9)
  43. ---------- Barbara x Makuła Wojciech (Obiechów 1843/10)
  44. ---------- Ewa x Strzelec Marcin (Obiechów 1859/12)
  45. ---------- Helena x Siuda Antoni (Obiechów 1826/11)
  46. ---------- Jadwiga x Milejski Wojciech (Obiechów 1864/7)
  47. ---------- Jadwiga x Milik Bartłomiej (Obiechów 1864/13)
  48. ---------- Jakub x Falkowski Zofia (Obiechów 1864/12)
  49. ---------- Jakub x Grudziński Joanna (Obiechów 1862/9)
  50. ---------- Jakub x Perka Magdalena (Obiechów 1865/6)
  51. ---------- Józef x Lis Urszula (Obiechów 1832/7)
  52. ---------- Józefa x Tasak Szymon (Obiechów 1832/16)
  53. ---------- Julianna x Sacharz Franciszek (Obiechów 1853/7)
  54. ---------- Katarzyna x Milik Jakub (Obiechów 1856/6)
  55. ---------- Katarzyna x Rusin Jan (Obiechów 1836/2)
  56. ---------- Maciej x Gębka Magdalena (Obiechów 1853/5)
  57. ---------- Maciej x Hart Barbara (Obiechów 1832/4)
  58. ---------- Maciej x Lis Marianna (Obiechów 1829/6)
  59. ---------- Małgorzata x Mucha Stanisław (Obiechów 1826/5)
  60. ---------- Małgorzata x Pietrzyk Józef (Obiechów 1853/10)
  61. ---------- Marcjanna x Jędrychowski Andrzej (Obiechów 1841/4)
  62. ---------- Marianna x Gajos Wojciech (Obiechów 1853/4)
  63. ---------- Marianna x Lis Wojciech (Obiechów 1833/16)
  64. ---------- Marianna x Wętchło Karol (Obiechów 1833/11)
  65. ---------- Paweł x Hajdas Marianna (Obiechów 1826/8)
  66. ---------- Paweł x Stolarczyk Tekla (Obiechów 1833/20)
  67. ---------- Piotr x Brzeziński Marianna (Obiechów 1845/9)
  68. ---------- Stanisław x Juszczyk Katarzyna (Obiechów 1826/13)
  69. ---------- Stanisław x Krasucki Marianna (Obiechów 1845/5)
  70. ---------- Stanisław x Szczygieł Dorota (Obiechów 1837/3)
  71. ---------- Stanisław x Żelichowski Marianna (Obiechów 1825/3)
  72. ---------- Szymon x Lis Katarzyna (Obiechów 1839/1)
  73. ---------- Tomasz x Talik Katarzyna (Obiechów 1859/7)
  74. ---------- Walenty x Gajos Marianna (Obiechów 1857/3)
  75. ---------- Walenty x Malicki Katarzyna (Obiechów 1823/1)
  76. ---------- Walenty x Sacharz Magdalena (Obiechów 1862/8)
  77. ---------- Wawrzyniec x Gębka Magdalena (Obiechów 1845/2)
  78. ---------- Wojciech x Koperczak Katarzyna (Obiechów 1832/14)
  79. Prusewicz Wincenty x Płanczun Katarzyna (Łabunowo 1821/7)
  80. Prusiak Antonina x Serafiński Jan (Kazimierz Biskupi 1832/19)
  81. Prusicki Marianna x Kluczyk Józef (Papowo Toruńskie 1865/17)
  82. Prusiecki Barbara x Albicki Marcin (Papowo Toruńskie 1837/14)
  83. ---------- Jan x Kalinowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1840/25)
  84. ---------- Marianna x Łukowski Aleksy (Wieniec 1805/471)
  85. ---------- Wincenty x Klinikowski Marianna (Papowo Toruńskie 1835/2)
  86. Prusieński Marianna x Janiszek Mateusz (Okrzeja 1821/35)
  87. Prusiewicz Elżbieta x Nagola Kazimierz (Kraków - św. Anna 1827/2)
  88. Prusik Julianna x Szymczyk Jan (Kraków - św. Krzyż 1819/9)
  89. Prusinoski Katarzyna Józefa x Sobczak Józef (Kościelec pow. kaliski 1829/7)
  90. Prusinowski Katarzyna x Kołodziejczyk Stanisław (Kościelec pow. kaliski 1830/15)
  91. ---------- Ksawery x Rakoszewski Franciszka (Mileszki 1857/11)
  92. ---------- Magdalena x Rosiński Antoni (Mileszki 1853/26)
  93. Prusiński Agata x Trzpil Jakub (Górzno k. Garwolina 1872/7)
  94. ---------- Antoni x Paziewski Janina (Górzno k. Garwolina 1938/45)
  95. ---------- Augustyn x Stępnicki Rozalia (Okrzeja 1855/32)
  96. ---------- Edmund x Risop Krystyna (Raciąż 1974/13)
  97. ---------- Franciszka x Dobaczewski Rejmond (Czermno 1832/7)
  98. ---------- Franciszka x Orłowski Marcin (Czemierniki 1814/43)
  99. ---------- Genowefa x Gałkowski Jan (Górzno k. Garwolina 1954/4)
  100. ---------- Grzegorz x Filipiak Marianna (Papowo Toruńskie 1779/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne