Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Prochal (wyników 216):

  1. Proboszkiewicz Anna x Wołoszyński Julian (Kraków - Mariacka 1818/28)
  2. Procel Antonina x Kaźmierczak Andrzej (Wierzeja, USC 1883/16)
  3. Procelewski Cecylia x Choja Marcin (Kościelec pow. kaliski 1855/5)
  4. Proch Filip x Komin Marianna (Gieczno 1821/12)
  5. ---------- Janina x Neus Edward (Stężyca 1869/30)
  6. ---------- Katarzyna x Rogowski Bartłomiej (Hrubieszów 1868/5)
  7. ---------- Olga x Zieliński Józef (Stężyca 1894/16)
  8. Prochaczyński Franciszek x Hałdrowicz Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1820/3)
  9. Prochal Agnieszka x Jędrys Szymon (Kraków - św. Salwator 1830/51)
  10. ---------- Agnieszka x Radwan Jan (Kraków - św. Salwator 1821/56)
  11. ---------- Agnieszka x Zalewa Karol (Kraków - św. Salwator 1813/108)
  12. ---------- Antoni x Kołton Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1843/16)
  13. ---------- Barbara x Kumala Jan (Kraków - św. Salwator 1830/81)
  14. ---------- Franciszek x Bieda Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1825/24)
  15. ---------- Franciszek x Karzzcniak Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1820/46)
  16. ---------- Jakub x Bialik Agata (Kraków - św. Salwator 1843/25)
  17. ---------- Jakub x Szczurek Agata (Zielonki 1850/15)
  18. ---------- Jakub x Zawierucha Regina (Zielonki 1827/5)
  19. ---------- Jan x Ożogowski Marianna (Zielonki 1823/20)
  20. ---------- Józefa x Pawlik Józef (Kraków - św. Salwator 1824/27)
  21. ---------- Józefa x Stefanek Jan (Kraków - św. Salwator 1844/39)
  22. ---------- Justyna x Baranek Andrzej (Kraków - św. Salwator 1835/50)
  23. ---------- Karol x Pieklus Petronela (Kraków - św. Salwator 1825/96)
  24. ---------- Katarzyna x Kusek Jan (Kraków - św. Salwator 1846/3)
  25. ---------- Katarzyna x Wojcik Augustyn (Kraków - św. Salwator 1822/71)
  26. ---------- Łucja x Cuba Augustyn (Kraków - św. Salwator 1839/48)
  27. ---------- Maciej x Biernat Małgorzata (Zielonki 1818/34)
  28. ---------- Maciej x Kowa Regina (Zielonki 1816/10)
  29. ---------- Maciej x Nakielski Barbara (Zielonki 1833/16)
  30. ---------- Maciej x Wilk Anastazja (Kraków - św. Krzyż 1814/1)
  31. ---------- Magdalena x Jędrys Wojciech (Kraków - św. Salwator 1839/20)
  32. ---------- Małgorzata x Jędrys Wojciech (Kraków - św. Salwator 1849/21)
  33. ---------- Małgorzata x Pawlik Walenty (Kraków - św. Salwator 1825/59)
  34. ---------- Marianna x Baranek Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1831/42)
  35. ---------- Marianna x Bulka Szymon (Kraków - św. Salwator 1822/25)
  36. ---------- Marianna x Kłósek Jakub (Kraków - św. Krzyż 1841/1)
  37. ---------- Marianna x Krawczyk Wawrzyniec (Zielonki 1837/15)
  38. ---------- Marianna x Powroźnik Franciszek (Kraków - św. Salwator 1836/6)
  39. ---------- Marianna x Zbroja Jakub (Kraków - św. Szczepan 1846/6)
  40. ---------- Mateusz x Kawiec Marianna (Kraków - św. Salwator 1813/50)
  41. ---------- Mateusz x Korzeniak Marianna (Kraków - św. Salwator 1817/82)
  42. ---------- Mikołaj x Rozpędzik Marianna (Kraków - św. Salwator 1813/79)
  43. ---------- Petronela x Janas Franciszek (Kraków - św. Salwator 1829/33)
  44. ---------- Tekla x Rozpędizk Jacek (Kraków - św. Salwator 1828/84)
  45. ---------- Wojciech x Małek Marianna (Zielonki 1846/47)
  46. ---------- Wojciech x Trebuc Rozalia (Kraków - św. Salwator 1820/78)
  47. ---------- Wojciech x Walc Marianna (Kraków - św. Salwator 1841/27)
  48. ---------- Zofia x Zalewa Paweł (Kraków - św. Salwator 1816/22)
  49. Prochalczyk Jakub x Rataj Marianna (Kraków - św. Salwator 1826/49)
  50. Prochalski Franciszek x Irzykowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/3)
  51. ---------- Franciszek x Kot Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1824/59)
  52. ---------- Małgorzata x Wojciechowski Józef (Kraków - św. Florian 1816/19)
  53. ---------- Urszula x Kukuryk Piotr (Kraków - św. Florian 1820/17)
  54. Procharski N. x Boboski N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/42)
  55. Prochenko Ludwik x Delikat Anna (Hrubieszów 1867/21)
  56. Prochn Jadwiga x Sobisek Paweł (Końskowola 1644/8)
  57. ---------- Regina x Czapała Maciej (Końskowola 1644/24)
  58. Prochniak Katarzyna x Szelązek Wojciech (Końskowola 1667/11)
  59. ---------- Łucja x Jach Jan (Końskowola 1681/17)
  60. ---------- Wojciech x Mazurk Marianna (Końskowola 1664/8)
  61. Prochno Jan x Polak Agnieszka (Końskowola 1650/11)
  62. ---------- N. x N. Paweł (Końskowola 1689/19)
  63. ---------- Stanisław x Maychr Marianna (Końskowola 1678/12)
  64. ---------- Szymon x Marciniak Katarzyna (Końskowola 1678/14)
  65. ---------- Wojciech x Swital Marianna (Końskowola 1668/10)
  66. Prochocki Franciszek x Strzelecka Julianna (Połaniec 1872/5)
  67. ---------- Paweł x Kocajda Marianna (Kraków - św. Szczepan 1849/45)
  68. ---------- Paweł x Marończyk Krystyna (Kraków - Wszyscy Święci 1813/19)
  69. Prochol Błażej x Spałek Marianna (Kraków - św. Szczepan 1835/27)
  70. ---------- Jadwiga x Cuba Jerzy (Kraków - św. Salwator 1815/32)
  71. ---------- Kazimierz x Borowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1838/2)
  72. ---------- Maciej x Mądry Petronela (Kraków - św. Krzyż 1822/5)
  73. ---------- Magdalena x Satala Jan (Raciąż 1757/5)
  74. ---------- Salomea x Werniszewski Wacław (Kraków - św. Szczepan 1815/90)
  75. Prochonowicz Justyna x Dorosz Stefan (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/7)
  76. Prochorowski Kazimierz x Wstępniak Teresa (Górzno k. Garwolina 1801/2)
  77. Prochoski Zofia x Poniedziałek Łukasz (Kazimierz Biskupi 1818/12)
  78. Prochowski Agnieszka x Szydłowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1816/76)
  79. ---------- Anastazja x Kondracki Piotr (Jampol 1842/9)
  80. ---------- Anna x Janusiński Antoni (Kraków - św. Szczepan 1848/8)
  81. ---------- Antoni x Koch Apolonia (Kraków - św. Szczepan 1813/64)
  82. ---------- Antonina x Dończyk Jan (Raciąż 1945/12)
  83. ---------- Antonina x Naręże Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1825/68)
  84. ---------- Barbara x Gorecki Jacek (Kraków - św. Szczepan 1819/30)
  85. ---------- Dorota x Grabowski Feliks (Kraków - św. Szczepan 1811/83)
  86. ---------- Dorota x Sikorski Jan (Kraków - św. Szczepan 1833/79)
  87. ---------- Feliks x Kucharski Franciszka (Mileszki 1864/7)
  88. ---------- Franciszek x Kowalski Ludwika (Kraków - Wszyscy Święci 1845/43)
  89. ---------- Jan x Babiński Kazimiera (Raciąż 1934/9)
  90. ---------- Józefa x Osuchowski Ignacy (Kraków - św. Florian 1828/11)
  91. ---------- Julianna x Kruczkowski Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1840/17)
  92. ---------- Karol x Warchalski Joanna (Kraków - św. Szczepan 1833/107)
  93. ---------- Kazimierz x Zarębski Maria (Kraków - św. Szczepan 1833/32)
  94. ---------- Konstancja x Calik Jakub (Kraków - Mariacka 1834/65)
  95. ---------- Michał x Gesk Agnieszka (Gniew 1803/20)
  96. ---------- Paulina x Kruger August (Raciąż 1894/7)
  97. ---------- Seweryn x Figiel Marianna (Kraków - św. Florian 1842/11)
  98. ---------- Szymon x Budziński Wiktoria (Kraków - św. Szczepan 1831/36)
  99. ---------- Tomasz x Piernik Anna (Kraków - św. Szczepan 1821/39)
  100. ---------- Wawrzyniec x Cygankiewicz Łucja (Kraków - św. Florian 1835/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne