Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Prażuch (wyników 67):

  1. Prabucki Katarzyna x Puchowski Jakub (Gniew 1731/10)
  2. ---------- Klara x Wyczyński Bernard (Barłożno 1895/9)
  3. Praca Antoni x Polak Małgorzata (Mikstat 1851/5)
  4. ---------- Marianna x Miszczak Ignacy (Górzno k. Garwolina 1882/1)
  5. Prachnau Jan x Wikow Katarzyna (Raciążek 1828/13)
  6. Pracz Jadwiga x Kumela Wojciech (Kraków - Mariacka 1820/19)
  7. Praczkowski August x Hoffmann Augusta (Grabowo kościerskie 1890/11)
  8. Pracżuch Mikołaj x Florkiewicz Urszula (Kraków - Mariacka 1819/9)
  9. Pradeł Jadwiga x Kurczyk Walenty (Truskolasy 1810/14)
  10. Pradel Katarzyna x Rogoziński Józef (Kraków - św. Szczepan 1841/50)
  11. Pradinck Andrzej x Chwedor?? Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/12)
  12. Pradowicz Marianna x Kolasiewski Jan (Podlesie 1760/2)
  13. Pradzikowski Szymon x Lipk N. (Gniew 1802/40)
  14. Pradzinck Tomasz x Szczodrow Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/10)
  15. Prafarowicz Jan x Prafarowicz Zuzanna (Mikstat 1853/7)
  16. ---------- Zuzanna x Prafarowicz Jan (Mikstat 1853/7)
  17. Pragnowski Scholastyka x Karkus Jan (Kraków - Boże Ciało 1818/78)
  18. Prajs Małgorzata x Wiśniowski Józef (Kraków - św. Szczepan 1831/22)
  19. Prajwowski Tomasz x Oświeciński Teofila (Płock 1866/33)
  20. Prap Anna x Pincka Jakub (Barłożno 1760/5)
  21. Prasalak Jakub x Remlak Weronika (Kazimierz Biskupi 1820/9)
  22. Praselski Józefa x Oleksy Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1856/19)
  23. Prasiński Bolesław x Maślonkowski Małgorzata (Barłożno 1922/19)
  24. Praskowski Andrzej x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1870/3)
  25. Prasol Jan x Rudziński Marianna (Babsk 1821/2)
  26. Prasolik Antoni x Magnuszewski Krystyna (Babsk 1838/4)
  27. ---------- Filip x Malonek Petronela (Babsk 1821/4)
  28. ---------- Katarzyna x Wojtczak Antoni (Babsk 1813/2)
  29. ---------- Marcjanna x Smolarek Marcin (Babsk 1834/10)
  30. ---------- Mikołaj x Szaraniec Franciszka (Babsk 1838/1)
  31. ---------- Piotr x Malon Teodora (Babsk 1837/7)
  32. ---------- Teodora x Krawczyk Franciszek (Babsk 1848/13)
  33. ---------- Wojciech x Kretkowski Klara (Babsk 1834/2)
  34. Praszczyk Jan x Kozak Katarzyna (Truskolasy 1819/8)
  35. Praszkiewicz Feliks x Jarzębski Anna (Działoszyce 1879/1)
  36. ---------- Franciszka x Podsiadło Jakub (Pierzchnica: wieś Gumienice 1802/3)
  37. ---------- Jan x Maklek Katarzyna (Płock 1862/59)
  38. ---------- Jan x Sadowski Agnieszka (Płock 1867/73)
  39. ---------- Jan x Sikorski Antonina (Mileszki 1859/26)
  40. ---------- Wojciech x Broda Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/19)
  41. Praszkowicz Marianna x Paprocki Mateusz (Jeżów 1823/16)
  42. Pratka Marta x Ortmann Stanisław (Raciąż 1931/32)
  43. Pratkiewicz Feliks x Figiel Petronela (Działoszyce 1876/16)
  44. Pratkowski Apolonia x Derfer Jan (Gniew 1778/22)
  45. Praus Amelia x Szudkowski Wincenty (Działoszyce 1845/7)
  46. ---------- Ignacy x Szufowicz (Szuf) Magdalena (Kraków - Mariacka 1842/62)
  47. ---------- Marianna x Frankowski Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1835/34)
  48. Prawda Marianna x Marczak Łukasz (Prażmów 1897/22)
  49. Prawdizcki Jan x Ber Tekla (Kraków - Mariacka 1833/23)
  50. Prawdowski Franciszka x Maszkow Nikita (Kraków - Wszyscy Święci 1817/14)
  51. Prawdzicki Anna x Schwejtzer Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1837/49)
  52. ---------- Magdalena x Dzięgielewski Jan (Kraków - św. Szczepan 1833/67)
  53. ---------- Paweł x Szlenkier Ludwika (Kraków - św. Szczepan 1819/37)
  54. Praxa Mikołaj x Balwierczyk Helena (Brzeziny 1790/16)
  55. Prażewski Leon x Woźniak Marianna (Bełżyce 1832/12)
  56. Prażmowska Franciszka x Kontrymowicz Bogdan (Kazimierza Mała 1880/10)
  57. Prażmowski Antonina x Kubicki Marceli (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1820/1)
  58. Prazmowski Franciszek x Wysocki Teresa (Hrubieszów 1860/14)
  59. Prażmowski Justyna x Czekajski Łukasz (Kraków - św. Szczepan 1816/75)
  60. Prażmuk Regina x Rajczyk Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1851/24)
  61. Prażnowska Elżbieta x Śląski Teodor (Kazimierza Mała 1884/9)
  62. Prażuch Agata x Bochyński Jakub (Kazimierza Mała 1878/9)
  63. ---------- Filip x Wróbel Jadwiga (Połaniec 1871/8)
  64. ---------- Mikołaj x Lis Marianna (Kazimierza Mała 1878/2)
  65. ---------- Teofil x Maj Małgorzata (Działoszyce 1888/27)
  66. Prażyński Bronisława x Antoniewicz Michał (Turek 1894/39)
  67. ---------- Leokadia x Olejnik Józef (Turek 1889/36)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne