Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Poz (wyników 149):

  1. Poz Anna x Steba Jakub (Gniew 1845/44)
  2. Poza Michał x Jaruszewski Marianna (Gniew 1831/21)
  3. ---------- Michał x Słodowski Anna (Gniew 1843/49)
  4. ---------- Rozalia x Potczeński Jan (Gniew 1867/30)
  5. Pozański Karol x Duda Jadwiga (Zielonki 1832/24)
  6. Pozarski Ewa x Gandmeister Krystian (Raciąż 1839/8)
  7. Pozarzycki Karol x Urniaz Marianna (Łabunowo 1814/2)
  8. Pozarzyński Franciszek x Moczygęba Zuzanna (Dmenin 1861/28)
  9. ---------- Franciszek x Pawlikowski Anna (Dmenin 1889/14)
  10. ---------- Michał x Augustyniak Waleria (Dmenin 1894/29)
  11. ---------- Michał x Janiszewski Marianna (Dmenin 1891/28)
  12. ---------- Weronika x Nowakowski Antoni (Dmenin 1897/9)
  13. Pozczoła Jan x Dolaś Anna (Kraków - św. Mikołaj 1848/3)
  14. Pozdański Marianna x Utelski Feliks (Kraków - Mariacka 1831/28)
  15. Poziomski Jan x Nowicki Magdalena (Katerburg 1843/4)
  16. Pozłotka Bartłomiej x Kędracki Marianna (Działoszyce 1876/15)
  17. ---------- Ignacy x Dupakowski Franciszka (Działoszyce 1881/5)
  18. ---------- Marcin x Wolski Magdalena (Działoszyce 1835/4)
  19. ---------- Piotr x Daniło Marianna (Działoszyce 1840/15)
  20. ---------- Wawrzyniec x Ochęduszko Katarzyna (Działoszyce 1864/9)
  21. ---------- Wawrzyniec x Rosół Barbara (Działoszyce 1881/1)
  22. Pozłotko Ewa x Masiuda Józef (Działoszyce 1870/17)
  23. ---------- Franciszka x Parys Michał (Działoszyce 1856/15)
  24. ---------- Helena x Oleksy Franciszek (Działoszyce 1885/38)
  25. ---------- Katarzyna x Olesza Mikołaj (Działoszyce 1858/15)
  26. ---------- Katarzyna x Skóra Jakub (Działoszyce 1884/1)
  27. ---------- Magdalena x Zarzecki Grzegorz (Działoszyce 1886/31)
  28. ---------- Marianna x Bocheń Franciszek (Działoszyce 1880/5)
  29. ---------- Marianna x Bryła Antoni (Działoszyce 1884/17)
  30. ---------- Marianna x Konderak Jędrzej (Działoszyce 1861/13)
  31. ---------- Marianna x Molenda Wojciech (Działoszyce 1874/9)
  32. ---------- Marianna x Radziszewski Kazimierz (Działoszyce 1843/5)
  33. ---------- Rozalia x Niechciał Florian (Działoszyce 1883/16)
  34. ---------- Wiktoria x Grębosz Tomasz (Działoszyce 1871/5)
  35. Poznań Andrzej x Wegner Maria (Raciąż 1987/16)
  36. Poznaniak Marianna x Duda Piotr (Zielonki 1827/9)
  37. Poznańsa Marta x Jaszewski Marian (Gniew 1936/20)
  38. Poznański Adelina x Szymański Józef (Hrubieszów 1867/1)
  39. ---------- Albrecht x Lorkowski Anna (Gniew 1842/56)
  40. ---------- Anna x Chyła Michał (Gniew 1873/16)
  41. ---------- Antonia x Ciara Franciszek (Gniew 1861/3)
  42. Poznanski Bronisława x Reimus Piotr (Gniew 1895/5)
  43. ---------- Dorota x Woyciechowski Ignacy (Gniew 1762/17)
  44. ---------- Franciszka x Binerowski Jakub (Gniew 1846/4)
  45. ---------- Franciszka x Piaskowski Jan (Gniew 1883/18)
  46. ---------- Franciszka x Piorek Józef (Gniew 1883/19)
  47. Poznański Helena x Jaszewski Jan (Barłożno 1928/21)
  48. Poznanski Jakub x Chita Anna (Gniew 1881/31)
  49. ---------- Jan x Brzezinski Marianna (Gniew 1873/21)
  50. Poznański Jan x Karabuła Anna (Zielonki 1833/23)
  51. ---------- Jan x Kurowski Anna (Gniew 1918/35)
  52. ---------- Jan x Kurowski Anna (Gniew 1918/36)
  53. ---------- Jan x Machnik Katarzyna (Zielonki 1846/40)
  54. ---------- Józefa x Chyła Bolesław (Barłożno 1920/32)
  55. ---------- Justyna x Mucha Jerzy (Górzno k. Garwolina 1962/19)
  56. Poznanski Katarzyna x Tomaszewski Franciszek (Gniew 1865/67)
  57. Poznański Klara x Frankiewicz Adam (Gniew 1922/15)
  58. ---------- Klara x Reimus Izydor (Gniew 1912/9)
  59. ---------- Klementyna x Paszek Alfons (Barłożno 1936/10)
  60. ---------- Konstancja x Nowacki Aleksander (Gniew 1911/39)
  61. ---------- Kunegunda x Piotrowicz Leonard (Gniew 1945/26)
  62. ---------- Magdalena x Czerwiński Wiktor (Barłożno 1923/26)
  63. Poznanski Marcjanna x Kanienski Jakub (Gniew 1766/29)
  64. ---------- Maria x Kröhling Jan (Gniew 1866/69)
  65. Poznański Marianna x Ciesielski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1849/17)
  66. ---------- Marianna x Jasiński Antoni (Barłożno 1920/29)
  67. ---------- Marianna x Sobecki Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1825/86)
  68. ---------- Marianna x Ziemba Jan (Kraków - św. Mikołaj 1850/11)
  69. ---------- Michał x Ziołkowski Julianna (Barłożno 1880/7)
  70. Poznanski Paulina x Szczypinski Jakub (Gniew 1902/17)
  71. Poznański Pelagia x Jurta Piotr (Gniew 1920/11)
  72. ---------- Pelagia x Jurta Piotr (Gniew 1920/12)
  73. ---------- Szymon x Ławiński Zofia (Kościelec pow. kaliski 1816/5)
  74. ---------- Tekla x Fuchs Franciszek (Mileszki 1864/24)
  75. Poznanski Weronika x Podbadnik Franciszek (Gniew 1892/18)
  76. Poznański Władysław x Krzyżanowski Joanna (Gniew 1909/12)
  77. Poznanski Wojciech x Jaworski Marianna (Gniew 1871/7)
  78. Poznański Zofia x Kilkowski Władysław (Barłożno 1928/37)
  79. Poznawski Marianna x Machera Ignacy (Borzykowa 1838/4)
  80. Pozner Helena x Peters Daniel (Czermno 1833/10)
  81. Pozorek Agnieszka x Władziński Jan (Okrzeja 1862/17)
  82. ---------- Józef x Zaleski Anna (Okrzeja 1844/22)
  83. ---------- Karolina x Kępka Franciszek (Okrzeja 1842/20)
  84. ---------- Ludwika x Pietrzak Łukasz (Okrzeja 1852/16)
  85. ---------- Mikołaj x Wysakiński Aniela (Okrzeja 1851/28)
  86. Pozorn Józef x Szczepański Michalina (Kraków - Wszyscy Święci 1835/56)
  87. Pozorska Joanna x Neumann Jan (Raciąż 1896/11)
  88. Pozorski Andrzej x Bruski Marianna (Raciąż 1797/1)
  89. ---------- Andrzej x Skaj Katarzyna (Raciąż 1813/8)
  90. ---------- Anna x Kobus Józef (Raciąż 1929/10)
  91. ---------- Antoni x Nelke Anastazja (Raciąż 1886/6)
  92. ---------- Antonina x Folega Edmund (Raciąż 1949/17)
  93. ---------- Apolonia x Rafalski Józef (Gniew 1885/46)
  94. ---------- Augustyn x Gacz Ewa (Raciąż 1825/3)
  95. ---------- Barbara x Witkowski Jacek (Raciąż 1987/5)
  96. ---------- Bronisława x Lewandowski Franciszek (Raciąż 1919/31)
  97. ---------- Ewa x Schmeller Wojciech (Raciąż 1834/20)
  98. ---------- Franciszek x Stengel Anna (Raciąż 1850/1)
  99. ---------- Gabriela x Muchowski Franciszek (Raciąż 1983/2)
  100. ---------- Halina x Klein Franciszek (Gniew 1949/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne