Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Potrzeba (wyników 203):

  1. Potaczek Jadwiga x Myszogląd Sebastian (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1787/1)
  2. ---------- Katarzyna x Adamczyk Walenty (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1839/5)
  3. ---------- Sebastian x Flig Regina (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1872/1)
  4. ---------- Wojciech x Wsoł Regina (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1796/2)
  5. Potak Stanisław x N. N. (Kazimierz Biskupi 1909/34)
  6. Potakowski Agnieszka x Kwiatkowski Antoni (Mileszki 1874/25)
  7. ---------- Andrzej x Galus Antonina (Mileszki 1848/7)
  8. ---------- Antoni x Maćkowiak Marianna (Mileszki 1862/16)
  9. ---------- Antonina x Kamieński Maciej (Mileszki 1864/18)
  10. ---------- Eleonora x Szczeciński Wojciech (Mileszki 1873/9)
  11. ---------- Ewa x Kamiński Franciszek (Mileszki 1869/7)
  12. ---------- Franciszka x Nowacki Franciszek (Mileszki 1867/25)
  13. ---------- Józefa x Urbański Maciej (Mileszki 1851/13)
  14. ---------- Katarzyna x Kubasiewicz Ludwik (Mileszki 1847/18)
  15. ---------- Marianna x Kasprzak Andrzej (Mileszki 1860/23)
  16. ---------- Marianna x Przybył Wojciech (Mileszki 1863/12)
  17. ---------- Mateusz x Adamczewski Antonina (Mileszki 1849/2)
  18. ---------- Rozalia x Kamiński Piotr (Mileszki 1852/10)
  19. ---------- Rozalia x Miterka Franciszek (Mileszki 1862/32)
  20. ---------- Walenty x Piotrowski Konstancja (Mileszki 1851/30)
  21. Potapiński Jan x Prostacki Jadwiga (Skała 1834/12)
  22. Potarak Katarzyna x Sabała Jakób (Koprzywnica 1823/31)
  23. Potarski Kazimierz x Szapryczyński Marianna (Papowo Toruńskie 1829/11)
  24. ---------- Tomasz x Wiśniewski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1866/18)
  25. Potasiński Antonina x Wolnicki Jan (Mileszki 1858/7)
  26. Potasinski Jan x Stepecki Wirginia (Raciąż 1789/6)
  27. Potaszewski Anna x Słupkowski Jakub (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1791/1)
  28. Potczeński Jan x Poza Rozalia (Gniew 1867/30)
  29. Potczynski Stanisław x _ubiwski Katarzyna (Gniew 1784/20)
  30. Potempa Magdalena x Mielec Paweł (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1909/1)
  31. Potemski Józef x Kwiatkowski Elżbieta (Ostrów mazowiecka 1865/61)
  32. Potępa Agnieszka x Kusion Andrzej (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1902/2)
  33. ---------- Agnieszka x Sobótka Jan (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1880/4)
  34. ---------- Andrzej x Karecki Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1882/4)
  35. ---------- Andrzej x Kijowski Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1937/1)
  36. ---------- Andrzej x Średniawa Anna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1897/4)
  37. ---------- Antoni x Krakowski Elżbieta (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1904/6)
  38. ---------- Antonina x Czernecki Ludwik (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1935/2)
  39. ---------- Apolonia x Mazgaj Jan (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1886/5)
  40. ---------- Elżbieta x Radwański Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1870/2)
  41. ---------- Franciszek x Krzan Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1936/1)
  42. ---------- Honorata Anna x Klęk Jakub (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1922/3)
  43. ---------- Jakub x Batko Zofia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1935/3)
  44. ---------- Jan x Krzan Maria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1905/1)
  45. ---------- Jan x Mendel Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1878/4)
  46. ---------- Józef x Kimmer Elżbieta (Domosławice, wieś Melsztyn 1918/1)
  47. ---------- Józefa Michalina x Olszewski Franciszek Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1930/1)
  48. ---------- Julianna x Ogonek Jan Piotr (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1932/3)
  49. ---------- Katarzyna x Litwiński Wojciech (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1879/4)
  50. ---------- Katarzyna x Świerczek Paweł (Domosławice, wieś Domosławice 1885/1)
  51. ---------- Ludwika x Smołka Piotr (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1929/4)
  52. ---------- Marcin x Leśniak Marianna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1880/2)
  53. ---------- Marcin x Zapart Marianna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1887/2)
  54. ---------- Maria x Krakowski Kazimierz (Domosławice, wieś Melsztyn 1923/3)
  55. ---------- Marianna x Chuchrowski Piotr (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1888/2)
  56. ---------- Marianna x Święch Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1879/2)
  57. ---------- Michał x Cichy Wiktoria (Domosławice, wieś Faliszewice 1881/1)
  58. ---------- Michalina Katarzyna x Nadolnik Ludwik (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1925/3)
  59. ---------- Monika x Wróbel Jakub (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1911/2)
  60. ---------- Sebastian x Ozga Ludwika (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1902/3)
  61. ---------- Stanisława x Tokarz Władysław (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1927/4)
  62. ---------- Stefan x Batko Maria Agnieszka (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1937/1)
  63. ---------- Stefania x Smoleń Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1936/3)
  64. ---------- Teresa x Maliszowski Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1873/1)
  65. ---------- Tomasz x Ryłko Justyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1908/1)
  66. ---------- Weronika x Język Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1924/1)
  67. ---------- Wiktoria x Danwan Józef (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1911/3)
  68. ---------- Władysław x Jaszczur Justyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1932/1)
  69. Potępski Antoni x Chybacz Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1821/85)
  70. Potera Elżbieta x Czaśnik Jan (Brzeziny 1785/1982)
  71. Poterała Dorota x Grela Grzegorz (Dmenin 1657/3)
  72. ---------- Elżbieta x Cieślik Roch (Dmenin 1817/20)
  73. ---------- Franciszka x Chwiało[w]ski Wojciech (Dmenin 1790/5)
  74. ---------- Gertruda x Siewiorek Łukasz (Dmenin 1730/3)
  75. ---------- Katarzyna x Janiczek Józef (Dmenin 1790/4)
  76. ---------- Katarzyna x Olborski Wojciech (Dmenin 1839/12)
  77. ---------- Katarzyna x Trepa Andrzej (Dmenin 1796/7)
  78. ---------- Marianna x Janik Paweł (Dmenin 1824/11)
  79. ---------- Piotr x Woźniak Marianna (Dmenin 1672/4)
  80. ---------- Sebastian x Woźniak Marianna (Dmenin 1733/2)
  81. ---------- Szymon x Woźniak Gertruda (Dmenin 1735/5)
  82. ---------- Walenty x Janik Jadwiga (Dmenin 1795/2)
  83. ---------- Walenty x Szewczyk Zofia (Dmenin 1799/2)
  84. ---------- Wincenty x Krawczyk Marianna (Dmenin 1779/1)
  85. Poterałka Józef x Nowak Katarzyna (Dmenin 1761/3)
  86. ---------- Wincenty x Leśniak Marianna (Dmenin 1762/4)
  87. Poterański Wojciech x Łuczak Katarzyna (Koprzywnica 1826/26)
  88. Poterka Julianna x Galicki Maciej (Mikstat 1846/6)
  89. Poterski Agnieszka x Młodszyński Piotr (Mikstat 1840/3)
  90. ---------- Benedykt x Roszykiewicz Rozalia (Mikstat 1850/13)
  91. ---------- Elżbieta x Stasierski Andrzej (Mikstat 1848/5)
  92. ---------- Katarzyna x Lesiewicz Kazimierz (Mikstat 1852/6)
  93. ---------- Marianna x Bekier Stanisław (Mikstat 1853/6)
  94. ---------- Salomea x Krzywański Szymon (Mikstat 1850/3)
  95. ---------- Tekla x Jaślar Daniel (Buczek 1867/3)
  96. Poterucha Marianna x Kwiatkowski Michał (Hrubieszów 1857/28)
  97. ---------- Marianna x Terebus Jan (Hrubieszów 1840/21)
  98. Poteruszczuk Onufry x Żółtowski Eleonora (Hrubieszów 1835/6)
  99. Potjaski Antoni x Kreft Agnieszka (Grabowo kościerskie 1928/2)
  100. Potka Wojciech x Beckia Anna (Chwaszczyno 1775/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne