Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Poryzała (wyników 183):

  1. Porąbaniec Aleksander x Juszczak Helena (Gnojno 1841/8)
  2. ---------- Aleksander x Makowski Łucja (Gnojno 1853/13)
  3. ---------- Aleksy x Gardyna Konstancja (Gnojno 1822/42)
  4. ---------- Anastazja x Samiec Andrzej (Gnojno 1821/20)
  5. ---------- Elżbieta x Kukla Jakub (Gnojno 1814/7)
  6. ---------- Katarzyna x Skowron Jan (Gnojno 1849/53)
  7. ---------- Marianna x Bartusiak Jan (Gnojno 1816/18)
  8. ---------- Marianna x Podsiedlik Antoni (Gnojno 1872/31)
  9. ---------- Paweł x Bartusiak Agnieszka (Gnojno 1847/31)
  10. ---------- Stefan x Ślizankiewicz Agnieszka (Gnojno 1836/43)
  11. Porąbka Regina x Stanek Ludwik (Siercza, par. Wieliczka 1864/8)
  12. Porąbski Franciszka x Kurowski Antoni (Siercza, par. Wieliczka 1806/1)
  13. Porada Antonina x Nowak Jakub (Borzykowa 1843/17)
  14. ---------- Antonina x Otocki Stanisław (Buczek 1873/2)
  15. ---------- Jadwiga x Zgoda Stanisław (Podlesie 1741/1)
  16. Poradowki Augustyn x Drozd Marianna (Skała 1807/2)
  17. ---------- Jan x Drozdowski Petronela (Skała 1801/1)
  18. ---------- Wincenty x Sobudzki Katarzyna (Skała 1829/1)
  19. Poradowski Adam x N. Magdalena (Brzeziny 1779/1824)
  20. ---------- Agata x Madejski Wojciech (Skała 1845/9)
  21. ---------- Agnieszka x Paczkowski Paweł (Gniew 1778/4)
  22. ---------- Anna x Modłowski Józef (Gniew 1742/14)
  23. ---------- Katarzyna x Ciełowski Franciszek Jeremiasz (Kraków - św. Anna 1817/20)
  24. ---------- Katarzyna x Smętowski Jakub (Gniew 1773/25)
  25. ---------- Kunegunda x Boroń Łukasz (Skała 1831/3)
  26. ---------- Małgorzata x Opalski Mikołaj (Skała 1847/6)
  27. ---------- Marianna x Boroń Józef (Skała 1836/8)
  28. ---------- Marianna x Sobczyk Jan (Skała 1857/16)
  29. ---------- Salomea x Domagalski Antoni (Skała 1845/12)
  30. ---------- Salomea x Gumula Jan (Skała 1854/1)
  31. ---------- Salomea x Sobucki Andrzej (Skała 1839/3)
  32. Poradzisz Zofia x Zdeb Jan (Zakliczyn 1777/25)
  33. Poraj Józef x Wileński Małgorzata (Brok 1827/35)
  34. Porański Ksawery x Miednicki Joanna (Szumbar 1852/4)
  35. ---------- Marianna x Fugaiski Paweł (Papowo Toruńskie 1859/24)
  36. Porayczyk Agnieszka x Kostka Piotr (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1834/3)
  37. Poraziński Arkadiusz x Chaniewski Michalina (Górzno k. Garwolina 1889/36)
  38. Porazinski Ewa x Izbanner Michał (Raciąż 1814/16)
  39. Poraziński Krystyna x Kielnik Jan (Górzno k. Garwolina 1957/1)
  40. Porazinski Marianna x Schultz Jakub (Raciąż 1808/2)
  41. Porazynski Michał x Stelmach Ewa (Raciąż 1808/9)
  42. Porbadnik Anna x Kukliński Teodor (Gniew 1925/8)
  43. ---------- Michał x Wysocki Józefina (Gniew 1887/28)
  44. Porczyk Marianna x Dębecki Ludwik (Bebelno 1897/13)
  45. ---------- Wojciech x Kowalski Katarzyna (Budziszewice 1869/1)
  46. Porczyński Aleksander x Kufel Dorota (Borzykowa 1854/33)
  47. ---------- Katarzyna x Bałazy Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1825/54)
  48. ---------- Teodor x Bilski Małgorzata (Nieborów 1834/10)
  49. Porębiak Katarzyna x Piorun Antoni (Bełżyce 1830/16)
  50. ---------- Maciej x Białogłowska Anna (Bełżyce 1830/4)
  51. ---------- Tomasz x D___ Franciszka (Bełżyce 1832/3)
  52. Porębski Antoni x Dębski Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1821/27)
  53. ---------- Antonina x Krasnopolski Kasper (Kraków - Boże Ciało 1818/70)
  54. ---------- Franciszka x Baron Sebastian (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1832/2)
  55. ---------- Franciszka x Witerski Mikołaj (Opole Lubelskie 1858/50)
  56. ---------- Franciszka x Zaraza Józef (Grudusk 1880/7)
  57. ---------- Helena x Gęsik Stanisław (Jelonki 1865/2)
  58. ---------- Helena x Jaworski Stanisław (Kraków - św. Salwator 1813/14)
  59. ---------- Jadwiga x Kowalczyk Sebastian (Dmenin 1810/5)
  60. ---------- Jakub x Cieśliński Magdalena (Kraków - św. Salwator 1828/60)
  61. ---------- Jan x Grzegorzewski Julianna (Opole Lubelskie 1858/78)
  62. ---------- Jan x Kochanowski Marianna Aniela (Kraków - św. Szczepan 1852/3)
  63. ---------- Jan x Romanowski Józefa (Jelonki 1859/13)
  64. ---------- Jan x Śladewski Marianna (Brok 1832/48)
  65. ---------- Józef x Łopacki Antonina (Opole Lubelskie 1858/11)
  66. ---------- Katarzyna x Leszczyński Szymon (Kraków - św. Florian 1843/67)
  67. ---------- Ludwik x Barkowski Marianna (Raciążek 1837/15)
  68. ---------- Magdalena x Firlita Wawrzyniec (Kraków - św. Anna 1820/20)
  69. ---------- Małgorzata x Huptysiowski Tomasz (Kraków - Mariacka 1826/47)
  70. ---------- Marceli x Guzikowski Julianna (Działoszyce 1874/22)
  71. ---------- Marceli x Mikołajewski Marianna (Płock 1866/8)
  72. ---------- Marianna x Gibas Wojciech (Kraków - św. Anna 1828/10)
  73. ---------- Marianna x Schneider Filip (Kraków - Mariacka 1838/66)
  74. ---------- Marianna x Staniek Paweł (Klimontów 1857/8)
  75. ---------- Michał x Chudaskiewicz Brygida (Kraków - św. Salwator 1825/60)
  76. ---------- Michał x Suchan Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1812/13)
  77. ---------- Piotr Paweł x Atłasiński Zofia (Kraków - św. Salwator 1841/39)
  78. ---------- Tekla x Strzemieński Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1821/34)
  79. ---------- Tomasz x Bochenek Agata (Kraków - Mariacka 1819/32)
  80. ---------- Tomasz x Janicki Fryderyka (Kraków - św. Florian 1843/66)
  81. ---------- Wojciech x Kitan Józefa (Kraków - Mariacka 1835/38)
  82. ---------- Wojciech x Pałeczka Marianna (Klimontów 1852/4)
  83. Poreda Antoni x Morawski Marianna (Górzno k. Garwolina 1867/3)
  84. ---------- Antonina x Orowiecki Jan (Górzno k. Garwolina 1927/10)
  85. ---------- Franciszek x Michalczyk Józefa (Górzno k. Garwolina 1938/14)
  86. ---------- Jan x Błażejczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1830/17)
  87. ---------- Jan x Matyka Marianna (Górzno k. Garwolina 1967/35)
  88. ---------- Jan x Szewczyk Genowefa (Górzno k. Garwolina 1946/3)
  89. ---------- Jolanta x Chmiel Stanisław (Raciąż 1970/2)
  90. ---------- Marian x Rusak Stefania (Górzno k. Garwolina 1954/16)
  91. ---------- Marianna x Kowalczyk Jan (Okrzeja 1854/8)
  92. ---------- Marianna x Rusak Feliks (Górzno k. Garwolina 1954/51)
  93. ---------- Marianna x Zuchniak Błażej (Górzno k. Garwolina 1820/10)
  94. ---------- Regina x Talarek Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1954/52)
  95. ---------- Stanisław x Latuszek Marianna (Górzno k. Garwolina 1937/6)
  96. ---------- Stanisława x Gołębiewski Stanisław (Górzno k. Garwolina 1948/52)
  97. ---------- Wojciech x Guzek Marianna (Pabianice 1857/20)
  98. Porembska Marianna x Adamczyk Józef (Kazimierza Mała 1881/19)
  99. ---------- Marianna x Marzec Błażej (Kazimierza Mała 1882/24)
  100. Porembski Bartłomiej x Gawryluk Jadwiga (Brok 1816/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne