Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Popczyk (wyników 207):

  1. Pop Helena x Chyła Jan (Barłożno 1912/4)
  2. ---------- Władysława x Drozdowski Benedykt (Gniew 1952/3)
  3. Popa Jan x Kołacz Salomeia (Pabianice 1859/34)
  4. Popczyk Elżbieta x Mędrala Michał (Dzierzgów 1824/22)
  5. ---------- Feliks x Pietraszczyk Ewa (Dzierzgów 1830/28)
  6. ---------- Helena x Walczak Bartłomiej (Dzierzgów 1823/22)
  7. ---------- Jacek x Jędrzejczyk Łucja (Dzierzgów 1829/2)
  8. ---------- Jan x Mazurek Marianna (Bebelno 1888/12)
  9. ---------- Jan x Oracz Katarzyna (Dzierzgów 1824/18)
  10. ---------- Katarzyna x Suliga Franciszek (Bebelno 1898/13)
  11. ---------- Katarzyna x Żmuda Jan (Bebelno 1890/9)
  12. ---------- Kazimierz x Dereń Agnieszka (Dzierzgów 1823/8)
  13. ---------- Klara x Róg Leon (Dzierzgów 1832/53)
  14. ---------- Magdalena x Mrozek Błażej (Dzierzgów 1824/21)
  15. ---------- Marianna x Podgórski N. (Bebelno 1730/1)
  16. ---------- Petronela x Stefańczyk Mikołaj (Dzierzgów 1823/23)
  17. ---------- Piotr x Frej Klara (Dzierzgów 1829/3)
  18. ---------- Walenty x Pospiech Karolina (Dzierzgów 1832/18)
  19. ---------- Wawrzyniec x Buliński Marta (Dzierzgów 1822/8)
  20. ---------- Weronika x Cieśla Tadeusz (Dzierzgów 1832/21)
  21. ---------- Zuzanna x Mrozek Kacper (Dzierzgów 1824/20)
  22. Popczyński Franciszek x Głowacz Katarzyna (Bebelno 1748/1)
  23. ---------- Franciszka x Omasta Filip (Bebelno 1796/10)
  24. ---------- Laurenty x Wast Ewa (Bebelno 1697/1)
  25. ---------- Michał x Szymczak Salomea (Bebelno 1777/1)
  26. Popejowski Rozalia x Szymanowski Jan (Gniew 1869/30)
  27. Popek Antonina x Piątek Piotr (Działoszyce 1875/11)
  28. ---------- Franciszka x Kościółek Walenty (Siercza, par. Wieliczka 1857/1)
  29. ---------- Jacek x Mikuła Barbara (Siercza, par. Wieliczka 1825/1)
  30. ---------- Jacek x Ochoński Jadwiga (Siercza, par. Wieliczka 1827/8)
  31. ---------- Jan x Ozga Marianna (Siercza, par. Wieliczka 1865/5)
  32. ---------- Marianna x Wach Piotr (Działoszyce 1888/13)
  33. ---------- Piotr x Wójcik Urszula (Działoszyce 1846/7)
  34. ---------- Regina x Zachuta Sebastian (Siercza, par. Wieliczka 1840/6)
  35. ---------- Zofia x Dzwonek Władysław (Cisów 1936/7)
  36. ---------- Zofia x Madej Mateusz (Kraków - św. Mikołaj 1822/32)
  37. Popenda Jan x Dzieciontkowski Józefa (Turek 1891/92)
  38. Popiel Antonina x Kowalski Marcin (Kraków - Mariacka 1838/1)
  39. ---------- Eleonora x Mroczkowski Franciszek (Skała 1832/10)
  40. ---------- Franciszka x Knap Józef (Koprzywnica 1829/10)
  41. ---------- Ignacy x Boniś Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1835/44)
  42. ---------- Konstanty Teofil x Popiel Petronela (Pniewnik 1837/20)
  43. ---------- Maciej Józef x Wyszyński Kunegunda (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/218)
  44. ---------- Małgorzata x Chrząstowski N. (Hrubieszów 1811/103)
  45. ---------- Marianna x Konopek Augustyn (Kraków - św. Salwator 1821/55)
  46. ---------- Marianna x Szczypiorski Franciszek (Pniewnik 1836/23)
  47. ---------- Petronela x Popiel Konstanty Teofil (Pniewnik 1837/20)
  48. ---------- Rozalia Magdalena x Arland Justyn (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/175)
  49. Popielarczyk Michał x Kaczmarczyk Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1763/6)
  50. Popielarski Jan x Berlak Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1859/7)
  51. Popielarz Apolonia x Wrótny Adrian (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1772/13)
  52. ---------- Wiktoria x Mądrzak Marcin (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1765/8)
  53. Popielawska Agata x Mrówczyński Felicjan (Brzeziny 1781/1873)
  54. ---------- Franciszka x Gniotek Maksymilian (Brzeziny 1797/14)
  55. ---------- Marianna x Obszlak Józef (Brzeziny 1795/26)
  56. Popielawski Andrzej x Henrychówna Marianna (Brzeziny 1795/5)
  57. ---------- Franciszek x Wasielowska Marianna (Brzeziny 1790/1)
  58. ---------- Jakub x Snarska Joanna (Brzeziny 1793/14)
  59. ---------- Mateusz x Skoczek Karolina (Brzeziny 1794/13)
  60. Popielecki Joanna x Maizenberg (Krzyżanowski) Józef (Kraków - św. Szczepan 1833/3)
  61. ---------- Karol x Gawroński Józefa (Kraków - św. Mikołaj 1838/25)
  62. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/12)
  63. ---------- Stanisław x Srzednicki Marcjanna (Kraków - Mariacka 1820/67)
  64. ---------- Wincenty x Nowakowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1814/84)
  65. Popiełkowski Jan x Drzewicki Marianna (Papowo Toruńskie 1866/20)
  66. Popielnicki Elżbieta x Botvietorski Stefan (Barłożno 1711/2)
  67. ---------- Katarzyna x Kleina Kazimierz (Barłożno 1716/2)
  68. ---------- Marianna x Kazubowski Jan (Barłożno 1707/2)
  69. Popielnikczek Marianna x Rozpędzik Błażej (Kraków - św. Salwator 1840/7)
  70. Popielski Anna x Lipczyński Kazimierz (Koprzywnica 1823/13)
  71. ---------- Antoni x Krupionka Franciszka (Koprzywnica 1819/7)
  72. ---------- Augustyn x Karkoszka Wiktoria (Dmenin 1893/11)
  73. ---------- Bernard x Łopatka Antonina (Koprzywnica 1849/28)
  74. ---------- Bernard x Skrzypczyński Marianna (Koprzywnica 1835/32)
  75. ---------- Franciszka x Romański Wincenty (Koprzywnica 1816/27)
  76. ---------- Jan x Rydzowski Anastazja (Kraków - św. Salwator 1821/61)
  77. ---------- Katarzyna x Materkowski Ludwik (Koprzywnica 1856/25)
  78. ---------- Katarzyna x Roguski Józef (Pniewnik 1851/4)
  79. ---------- Michał x Sikorski Józefa (Kościelec pow. kaliski 1857/29)
  80. ---------- Wiktoria x Fajfer Józef (Koprzywnica 1826/4)
  81. ---------- Wojciech x Saracki Rozalia (Działoszyce 1875/14)
  82. Popik Aleksandra x Błażejczyk Franciszek (Górzno k. Garwolina 1945/1)
  83. ---------- Tekla x Pawłowski Wincenty (Hrubieszów 1816/10)
  84. Popiński Dionizy x Stępień Marianna (Babsk 1836/12)
  85. Popiołek Bartłomiej x Pisczyk Ewa (Końskowola 1654/10)
  86. ---------- Franciszek Jan x Sadowski Marianna (Kraków - Mariacka 1814/21)
  87. ---------- Franciszka x Harnikowski Mateusz (Kraków - św. Florian 1813/46)
  88. ---------- Grzegorz x Komork Katarzyna (Końskowola 1662/1)
  89. ---------- Grzegorz x Zak Agnieszka (Końskowola 1663/2)
  90. ---------- Hipolit x Sołtyszkiewicz Józefa (Kraków - św. Szczepan 1835/77)
  91. ---------- Jan x Długoszek Agnieszka (Okrzeja 1832/19)
  92. ---------- Jan x Kuba Katarzyna (Końskowola 1654/3)
  93. ---------- Jan x Pietrończyk Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1832/112)
  94. ---------- Jan x Piszcz Łucja (Okrzeja 1860/3)
  95. ---------- Jan x Staryga Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1825/63)
  96. ---------- Małgorzata x Rusak Piotr (Górzno k. Garwolina 1894/26)
  97. ---------- Michał x Pieńkosz Franciszka (Okrzeja 1862/20)
  98. ---------- Piotr x Zdunik Katarzyna (Końskowola 1666/13)
  99. ---------- Rozalia x Szpicki Stanisław (Górzno k. Garwolina 1964/16)
  100. ---------- Wincenty x Gib Justyna (Kraków - św. Salwator 1818/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne