Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ponk (wyników 129):

  1. Ponasiak Marianna x Kijowski Walenty (Lubraniec 1843/14)
  2. Ponceliusz Katarzyna x Szewczyk Salomon (Górzno k. Garwolina 1801/3)
  3. Ponczek Benedykt x Pączek (Ponczek) Floriana Łucja (Gniew 1930/10)
  4. ---------- Eugenia x Gniza Bronisław (Gniew 1956/1)
  5. ---------- Floriana Łucja x Pączek (Ponczek) Benedykt (Gniew 1930/10)
  6. ---------- Franciszek x Lask Katarzyna (Barłożno 1852/14)
  7. ---------- Jakub x Pufelski Franciszka (Gniew 1890/18)
  8. ---------- Jan x Gwizdalski Cecylia (Gniew 1900/23)
  9. ---------- Jan x Radke Wiktoria (Barłożno 1860/14)
  10. ---------- Stanisława x Manikowski Leon (Gniew 1940/8)
  11. ---------- Zdzisława x Wrzesiński Andrzej (Gniew 1962/11)
  12. Ponczenski Franciszka x Asche Jerzy (Gniew 1813/2)
  13. ---------- Jan x Roziński Marianna (Gniew 1841/42)
  14. ---------- Małgorzata x Baranowski Paweł (Gniew 1774/3)
  15. ---------- Marianna x Kurowski Stanisław (Gniew 1833/16)
  16. Ponczeski Marianna x Ernest Ignacy (Gniew 1840/7)
  17. Ponczewski Andrzej x Rombalski Marianna (Gniew 1812/18)
  18. ---------- Barbara x _relinski Marcin (Gniew 1799/2)
  19. ---------- Bernard x Keyzer Marianna (Barłożno 1854/11)
  20. Ponczinski Franciszek x Myller Marianna (Gniew 1802/37)
  21. Ponczkoski Teresa x Binerowski Michał (Gniew 1803/4)
  22. ---------- Wojciech x Grudinski Ewa (Gniew 1804/20)
  23. Ponczynski Ludwika x Rzeppa Piotr (Gniew 1857/64)
  24. ---------- Marianna x Skowroński Józef (Gniew 1840/38)
  25. ---------- Michał x W_neki Katarzyna (Gniew 1802/38)
  26. Pond Kacper x Widomski Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1901/4)
  27. Ponglewicz Barbara x Blacki Ferdynand (Papowo Toruńskie 1829/12)
  28. Pongowski Joanna x Norzewski Józef (Kazimierz Biskupi 1889/15)
  29. Poniakowski Szymon x Kubiak Petronela (Goliszew 1874/9)
  30. Poniatowski Cezar x Swiejkowski Olga (Kołodno 1842/2)
  31. ---------- Jan x Gadejski Marianna (Hrubieszów 1864/19)
  32. ---------- Jan x Makowski Marcjanna (Papowo Toruńskie 1883/10)
  33. ---------- Józefa x Łuczak Antoni (Goliszew 1875/5)
  34. ---------- Marianna x Żelazowski Antoni (Pniewnik 1798/65)
  35. ---------- Rozalia x Lewandowski Paweł (Papowo Toruńskie 1872/16)
  36. ---------- Wojciech x NN Dorota (Gniew 1739/30)
  37. Ponichert Wawrzyniec x Popławski Teresa (Brok 1835/18)
  38. Ponichter Andrzej x Fidura Józefa (Brok 1834/28)
  39. Ponichtera Adam x Gałązki Józefa (Brok 1827/12)
  40. ---------- Katarzyna x Gałązka Mateusz (Brok 1812/9)
  41. ---------- Kazimierz x Mikołajczyk Ewa (Brok 1811/5)
  42. ---------- Marianna x Podleś Józef (Brok 1834/23)
  43. ---------- Szymon x Kordek Anna (Brok 1825/34)
  44. Ponido Jacek x N. N. (Kraków - Mariacka 1852/4)
  45. Poniechowski Jan x Gorzkowski Magdalena (Kraków - św. Anna 1817/14)
  46. Poniecki Antoni x Hoynacki Karolina (Kazimierz Biskupi 1818/6)
  47. ---------- Antonina x Markiewicz Teofil (Grocholice 1883/47)
  48. ---------- Barbara x Kleyn Jan (Kraków - Mariacka 1812/74)
  49. Poniedziałek Agnieszka x Konik Piotr (Kraków - św. Salwator 1835/39)
  50. ---------- Agnieszka x Piotrowski Bartłomiej (Kazimierz Biskupi 1839/30)
  51. ---------- Antoni x Kaszuba Józefa (Kraków - św. Salwator 1838/48)
  52. ---------- Antoni x Staiczek Zofia (Kraków - św. Salwator 1826/58)
  53. ---------- Apolonia x Rozański Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1825/16)
  54. ---------- Augustyn x Tekieli Marianna Apolonia (Kraków - Mariacka 1816/81)
  55. ---------- Benedykt x Marzec Franciszka (Kraków - św. Florian 1814/100)
  56. ---------- Brygida x Halik Maciej (Kraków - św. Salwator 1828/49)
  57. ---------- Franciszek x Pełczyński Józefa (Kazimierz Biskupi 1822/10)
  58. ---------- Franciszek x Skwarka Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1837/37)
  59. ---------- Franciszek x Zalewa Zofia (Kraków - św. Salwator 1835/47)
  60. ---------- Franciszka x Longa Franciszek (Zielonki 1848/26)
  61. ---------- Franciszka x Powroźnik Wojciech (Kraków - św. Salwator 1831/33)
  62. ---------- Franciszka x Wilczyński Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1843/16)
  63. ---------- Jadwiga x Medyński Ignacy (Kazimierz Biskupi 1825/14)
  64. ---------- Józef x Stasiszek Zofia (Kraków - św. Salwator 1816/86)
  65. ---------- Józefa x Buta Szymon (Kazimierz Biskupi 1841/19)
  66. ---------- Julianna x Gajda Grzegorz (Zielonki 1839/9)
  67. ---------- Katarzyna x Gazda Mikołaj (Zielonki 1840/5)
  68. ---------- Łukasz x Prochoski Zofia (Kazimierz Biskupi 1818/12)
  69. ---------- Łukasz x Waligóra Salomea (Kraków - św. Salwator 1846/25)
  70. ---------- Małgorzata x Zalewa Wincenty (Kraków - św. Salwator 1811/39)
  71. ---------- Marianna x Gąsiorek Marcin (Kraków - św. Salwator 1829/12)
  72. ---------- Marianna x Wrona Michał (Kraków - św. Salwator 1813/84)
  73. ---------- Mikołaj x Churlak Franciszka (Kraków - św. Salwator 1813/99)
  74. ---------- N. x Kulka Bartłomiej (Kraków - św. Mikołaj 1844/37)
  75. ---------- Regina x Jagusiński Łukasz (Kraków - św. Salwator 1842/7)
  76. ---------- Szczepan x Młynek Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1821/12)
  77. ---------- Tomasz x Głupczyk (Łysek) Tekla (Kraków - św. Salwator 1848/2)
  78. ---------- Tomasz x Mrozicki Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1831/105)
  79. ---------- Urszula x Szczuka Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1841/20)
  80. Poniedziałkowski Ignacy x Nowak Małgorzata (Kraków - Mariacka 1842/45)
  81. Poniektóry Katarzyna x Brzostek Franciszek (Ostrów mazowiecka 1863/5)
  82. Ponieski Karol x Mikołayeski Marianna (Kazimierz Biskupi 1829/13)
  83. Ponieważ Jan x Kleyner Małgorzata (Gniew 1906/41)
  84. Poniewierka Agnieszka x Kuropatwa Urban Jan (Gnojno 1759/4)
  85. ---------- Agnieszka x Welenc Jan (Gnojno 1860/19)
  86. ---------- Albert x Pieńkowski Agnieszka (Gnojno 1743/4)
  87. ---------- Andrzej x Zakowicz Zofia (Gnojno 1754/17)
  88. ---------- Barbara x Makówka Franciszek (Gnojno 1830/17)
  89. ---------- Barbara x Makowski Tomasz (Gnojno 1739/13)
  90. ---------- Barbara x Musiał Piotr (Gnojno 1817/9)
  91. ---------- Elżbieta x Zawierucha Szymon (Gnojno 1858/31)
  92. ---------- Ewa x Lech Józef (Pierzchnica: wieś Osiny 1894/2)
  93. ---------- Jadwiga x Kwiecień Józef (Gnojno 1861/15)
  94. ---------- Jan x Strójwąs Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1858/2)
  95. ---------- Józef x Zawierucha Jadwiga (Gnojno 1858/20)
  96. ---------- Katarzyna x Lesiak Wojciech (Pierzchnica: wieś Osiny 1887/1)
  97. ---------- Katarzyna x Sobczyński Jacek (Gnojno 1848/25)
  98. ---------- Maciej x Fitowski Tekla (Gnojno 1844/27)
  99. ---------- Magdalena x Kulczycki Stanisław (Gnojno 1747/14)
  100. ---------- Marianna x Stachurski Andrzej (Pierzchnica: wieś Osiny 1895/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne