Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Polanin (wyników 341):

  1. Pol Anna x Lęzinski Fryderyk (Gniew 1770/25)
  2. ---------- Katarzyna x Falenski Jakub (Gniew 1769/1)
  3. ---------- Szczepan x Gabryś Marianna (Kraszewice 1892/12)
  4. Polach Józef x Zając Konstancja (Barłożno 1937/10)
  5. ---------- Marianna x Połczyński Adam (Stężyca 1884/39)
  6. Polack Małgorzata x Michałek Paweł (Końskowola 1656/15)
  7. Polaczek Franciszka x Pazdyka Jan (Mikstat 1834/4)
  8. ---------- Kazimierz x Szczygieł Marianna (Obiechów 1828/3)
  9. ---------- Maciej x Koperzyński Anna (Obiechów 1827/8)
  10. ---------- Michał x Dłużniak Marianna (Obiechów 1865/10)
  11. ---------- Paweł x Zdunik Dorota (Końskowola 1661/4)
  12. ---------- Tekla x Winiarski Rafał (Kraków - św. Mikołaj 1812/44)
  13. Polaczewski Karolina x Włodarski Konstanty (Kraków - Wszyscy Święci 1834/14)
  14. Polaczk Anna x Michałek Grzegorz (Końskowola 1662/4)
  15. Polaczkiewicz Aleksander x Cebula Marianna (Bebelno 1873/10)
  16. ---------- Antoni x Palarkiewicz Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1820/8)
  17. Polaczyk Marianna x Kuberski Feliks (Mikstat 1844/9)
  18. ---------- Stanisław x Pietralczyk Marianna (Mikstat 1842/21)
  19. ---------- Wawrzyniec x Pasikowski Anastazja (Mikstat 1835/12)
  20. ---------- Wawrzyniec x Szczepkowski Franciszka (Mikstat 1831/4)
  21. Polaczykówna Marianna x Jerz Mateusz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/11)
  22. Polak Adam x Adamczyk Teresa (Gnojno 1747/17)
  23. ---------- Agata x Biedalski Maciej (Mikstat 1828/12)
  24. ---------- Agnieszka x Prochno Jan (Końskowola 1650/11)
  25. ---------- Agnieszka x Susek Jan (Końskowola 1651/19)
  26. ---------- Antoni x Kołodziejski Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/31)
  27. ---------- Antoni x Mikołajczyk Katarzyna (Brok 1824/15)
  28. ---------- Antoni x Świerkowski Marianna (Mikstat 1826/2)
  29. ---------- Antonina x Rękowski Stanisław (Grocholice 1886/49)
  30. ---------- Antonina x Wojcik (Wojciński) Jacek (Kraków - św. Florian 1812/40)
  31. ---------- Balbina x Fluderski Andrzej (Mikstat 1835/15)
  32. ---------- Balbina x Stawicki Marcin (Mikstat 1849/4)
  33. ---------- Barbara x Sielazek Maciej (Końskowola 1653/33)
  34. ---------- Barbara x Stępień Bartłomiej (Gnojno 1822/45)
  35. ---------- Dorota x Cybulak Paweł (Końskowola 1679/2)
  36. ---------- Elżbieta x Rogowski Piotr (Gnojno 1832/70)
  37. ---------- Feliksa x Stryjowski Grzegorz (Bebelno 1859/25)
  38. ---------- Franciszek x Krężelak Zofia (Grocholice 1879/6)
  39. ---------- Ignacy x Głowacz Marianna (Książnice Wielkie 1865/6)
  40. ---------- Izydor x Woytkowiak Franciszka (Mikstat 1829/8)
  41. ---------- Jadwiga x Drabęt Stanisław (Mikstat 1851/8)
  42. ---------- Jadwiga x Goliński Franciszek (Mikstat 1849/19)
  43. ---------- Jan x Duzowski Zuzanna (Grabowo kościerskie 1862/6)
  44. ---------- Jan x Katuń Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1820/103)
  45. ---------- Jan x Kuś Anna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1863/2)
  46. ---------- Józefa x Adamczyk Walenty (Kraków - św. Anna 1839/1)
  47. ---------- Karol x Raczyński Anna (Kraków - św. Florian 1849/30)
  48. ---------- Karolina x Szych Antoni (Mikstat 1838/1)
  49. ---------- Katarzyna x Antoś Jan (Kraków - św. Florian 1813/74)
  50. ---------- Katarzyna x Domin Tomasz (Mikstat 1851/10)
  51. ---------- Katarzyna x Gliwa Józef (Grabowo kościerskie 1863/1)
  52. ---------- Katarzyna x Gorczyca Jakub (Gnojno 1751/2)
  53. ---------- Katarzyna x Kwapisz Ignacy (Gnojno 1822/14)
  54. ---------- Katarzyna x Lachay Mikołaj (Mikstat 1820/5)
  55. ---------- Katarzyna x Lubaski Maciej (Gnojno 1745/8)
  56. ---------- Katarzyna x Roślik Stanisław (Gnojno 1740/3)
  57. ---------- Kazimierz x Kubik Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1838/7)
  58. ---------- Kazimierz x Pioch Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1851/52)
  59. ---------- Klara x Hoffmann Jan Ferdynand (Grabowo kościerskie 1896/1)
  60. ---------- Kunegunda x Karubowski Jan (Mikstat 1835/2)
  61. ---------- Leon x Zieman Marta Anna (Grabowo kościerskie 1928/10)
  62. ---------- Magdalena x Stróż Szymon (Gnojno 1819/27)
  63. ---------- Małgorzata x Komola Wawrzyniec (Mikstat 1843/16)
  64. ---------- Małgorzata x Praca Antoni (Mikstat 1851/5)
  65. ---------- Marcin x Kuczaj Jadwiga (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1827/2)
  66. ---------- Marianna x Bielecki Błażej (Kraków - Mariacka 1842/70)
  67. ---------- Marianna x Kąciak Antoni (Okrzeja 1865/29)
  68. ---------- Marianna x Rasała Grzegorz (Gnojno 1833/20)
  69. ---------- Michał x Adamkiewicz Katarzyna (Kraków - św. Florian 1840/39)
  70. ---------- Michalina x Chmielarski Antoni (Działoszyce 1880/24)
  71. ---------- Paulina x Klasa Józef (Grabowo kościerskie 1884/1)
  72. ---------- Paweł x Gorzkowski Ewa (Kraków - św. Mikołaj 1830/42)
  73. ---------- Polak Anna x Lipski Antoni (Brok 1832/20)
  74. ---------- Regina x Klimek Szymon (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1862/7)
  75. ---------- Regina x Woytalik Błażej (Końskowola 1673/5)
  76. ---------- Rozalia x Dudek Jan (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/1)
  77. ---------- Salomea x Gawlik Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1849/20)
  78. ---------- Sebastian x Gardyna Małgorzata (Gnojno 1737/8)
  79. ---------- Stanisław x Kuśpiel Elżbieta (Brok 1832/8)
  80. ---------- Stanisław x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/3)
  81. ---------- Teofil x Stefańczyk Józefa (Buczek 1874/6)
  82. ---------- Tomasz x Podgórski Weronika (Kazimierz Biskupi 1924/32)
  83. ---------- Wawrzyniec x Fluder Rozalia (Mikstat 1818/3)
  84. ---------- Wawrzyniec x Rudomski Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1842/25)
  85. ---------- Wojciech x Goliński Agnieszka (Mikstat 1834/21)
  86. ---------- Wojciech x Komorowicz Franciszka (Kraków - Mariacka 1823/34)
  87. ---------- Zofia x Fluder Jan (Mikstat 1851/3)
  88. Polakieicz Andrzej x Dettloff Katarzyna Jadwiga (Raciąż 1947/13)
  89. Polakiewicz Barbara x Łubianka Dominik (Okrzeja 1853/33)
  90. ---------- Gertruda x Nieczaj Zygmunt (Raciąż 1972/5)
  91. ---------- Tekla x Osial Dominik (Okrzeja 1855/3)
  92. ---------- Tomasz x Łuka Petronela (Okrzeja 1833/4)
  93. ---------- Wojciech x Szklarczyk Wiktoria (Okrzeja 1862/43)
  94. Polakowski Agnieszka x Zawada Wawrzyniec (Mikstat 1820/6)
  95. ---------- Augustyn x Nalepa Regina (Kraków - św. Mikołaj 1843/11)
  96. ---------- Dorota x Gorski Andrzej (Gniew 1759/15)
  97. ---------- Feliks x Rosiński Elżbieta (Mikstat 1831/5)
  98. ---------- Jakub x Banach Marianna (Kraków - Mariacka 1835/11)
  99. ---------- Jakub x Neyman Anna (Gniew 1767/21)
  100. ---------- Jan x Stagr Teresa (Gniew 1777/25)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne