Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Pokrzywiński (wyników 133):

  1. Pokacki Ludwik x Dolniski Wanda (Gniew 1957/21)
  2. Pokal Julian x Gutkiewicz Franciszka (Białobrzegi 1826/5)
  3. Pokarski Szymon x Wiśniewski Urszula (Wieniec 1808/505)
  4. Pokarzewski Szczepan x Wisniewski Antonina (Dobrzejewice 1858/30)
  5. Pokaschk Anna x Gzonkowski Adam (Raciąż 1826/11)
  6. Pokel Marianna x Moreń Henryk (Górzno k. Garwolina 1977/5)
  7. Pokenfuss Jakub x Tucholski Barbara (Gniew 1825/35)
  8. Pokern Małgorzata x Bladzikowski Marian (Gniew 1943/16)
  9. Pokerz Anna x Kowalkowski Maciej (Gniew 1856/31)
  10. Pokiewski Józefa x Roszkowski Wojciech (Kraków - św. Florian 1839/13)
  11. Poklękoski Anna x Pawlaczyk Kazimierz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1834/26)
  12. Poklekowski Anna x Tygielski Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/14)
  13. Poklinkowski Katarzyna x Dymkowski Wojciech (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/10)
  14. Pokoiowczyk Balbina x Janczak Jakub (Kościelec pow. kaliski 1852/2)
  15. ---------- Feliks x Grochoski Julianna (Kościelec pow. kaliski 1824/6)
  16. ---------- Rozalia x Staszak Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1855/17)
  17. Pokojowczyk Agnieszka x Spławski Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1816/14)
  18. ---------- Antoni x Pogorzelski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1836/15)
  19. ---------- Antonina Małgorzata x Subtelny Augustyn (Kościelec pow. kaliski 1823/14)
  20. ---------- Feliks x Sołtysiak Rozalia (Kościelec pow. kaliski 1844/14)
  21. Pokojówczyk Marianna x Czarnojęszczyk Sebastian (Kościelec pow. kaliski 1837/19)
  22. Pokolt Anna x Kocknecht Michał (Gniew 1836/20)
  23. Pokora Andrzej x Nowakowski Marianna (Dmenin 1857/8)
  24. ---------- Antoni x Węgrzyński Józefa (Dmenin 1859/11)
  25. ---------- Franciszek x Piotrowski Antonina (Dmenin 1892/15)
  26. ---------- Ignacy x Nowiński Franciszka (Dmenin 1883/23)
  27. ---------- Kazimierz x Ignaczak Aniela (Niekrasów Świętokrzyski 1931/21)
  28. ---------- Marianna x Ryll Franciszek (Dmenin 1868/10)
  29. ---------- Piotr x Ociepa Katarzyna (Dmenin 1865/39)
  30. Pokornicki Tomasz x Cwikliński Maria (Gniew 1921/50)
  31. Pokorny Franciszek x Chrzanowski Marianna (Papowo Toruńskie 1868/5)
  32. ---------- Józef x Włoczewski Józefa (Ludzisko 1839/0)
  33. Pokorski Aleksandra x Walter Jan (Gniew 1923/13)
  34. ---------- Eugenia x Głowiński Franciszek (Gniew 1941/3)
  35. ---------- Franciszka x Sponka Jan (Brok 1828/1)
  36. ---------- Franciszka x Wojciechowski Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1868/17)
  37. ---------- Jan x Kanaturzonka Marianna (Wieniec 1807/502)
  38. ---------- Jan x Modelski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1896/25)
  39. ---------- Leokadia x Muller Franciszek (Gniew 1925/31)
  40. ---------- Marianna x Chome Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1832/39)
  41. ---------- Marianna x Czołgowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1867/5)
  42. ---------- Marianna x Kubecki Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1824/7)
  43. ---------- Marianna x Ruta Władysław (Górzno k. Garwolina 1948/35)
  44. ---------- Marianna x Rygielski Józef (Dobrzejewice 1859/7)
  45. ---------- Piotr x Ruminski Zuzanna (Dobrzejewice 1859/12)
  46. Pokorzykowski Ewa x Gminski Wojciech (Dobrzejewice 1847/6)
  47. Pokorzyński Walenty x Osiński Marianna (Papowo Toruńskie 1883/19)
  48. ---------- Wawrzyniec x Kucharski Anna (Kościelec pow. kaliski 1859/21)
  49. Pokrant Adamina x Dryański Władysław (Kazimierz Biskupi 1905/39)
  50. ---------- Anna x Kulczewski Adam (Kazimierz Biskupi 1921/18)
  51. ---------- Apolonia x Sypniewski Aleksy (Kazimierz Biskupi 1928/41)
  52. ---------- Augustyn x Murawski Marianna (Kazimierz Biskupi 1839/20)
  53. ---------- Feliks x Niemczewski Teofila (Kazimierz Biskupi 1898/37)
  54. ---------- Feliks x Niemczewski Teofila (Kazimierz Biskupi 1898/37)
  55. ---------- Helena x Bednarek Józef (Kazimierz Biskupi 1926/23)
  56. ---------- Jan x Wapniarski Łucja (Kazimierz Biskupi 1933/38)
  57. ---------- Józef x Szczepański Julianna (Kazimierz Biskupi 1923/18)
  58. ---------- Józef x Szczepański Julianna (Kazimierz Biskupi 1923/18)
  59. ---------- Marcjanna x Kowalski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1852/9)
  60. ---------- Marianna x Grabowski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1860/10)
  61. ---------- Marianna x Plewczyński Ludwik (Kazimierz Biskupi 1894/14)
  62. ---------- Piotr x Nowicki Dorota (Kazimierz Biskupi 1861/16)
  63. ---------- Piotr x Olbrych Teofila (Kazimierz Biskupi 1855/11)
  64. ---------- Władysława x Borkowski Jan (Kazimierz Biskupi 1926/25)
  65. ---------- Zygmunt x Hanus Marianna (Kazimierz Biskupi 1925/29)
  66. Pokrętowicz Stanisław x Kosowski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1893/5)
  67. ---------- Stanisław x Michalski Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1872/4)
  68. Pokrętowski Jakub x Ulaniewski Marianna (Papowo Toruńskie 1846/3)
  69. Pokrok Marianna x Czikalak Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/18)
  70. Pokropiński Mateusz x Borowski Salomea (Nieborów 1842/2)
  71. ---------- Tekla x Minehenberg Antoni (Nieborów 1828/6)
  72. Pokrywa Konstancja x Janutka Adam (Kraków - św. Szczepan 1832/45)
  73. Pokrywiecki Michał x Wieczorek Marianna (Turek 1893/53)
  74. Pokrywka Jadwiga x Przybylski Łukasz (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1820/5)
  75. Pokrywski Katarzyna x Ciemięga Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1835/52)
  76. Pokrzyk Helena x Olszewski Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1932/14)
  77. ---------- Irena x Ryło Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1942/24)
  78. ---------- Karolina x Woś Michał (Niekrasów Świętokrzyski 1927/8)
  79. Pokrzykiewicz Władysław x Ryśkiewicz Elżbieta (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1899/2)
  80. Pokrzykowski Józef x Rutkowski Franciszka (Dobrzejewice 1857/12)
  81. ---------- Wolat x Chmielewski Maryanna (Dobrzejewice 1832/4)
  82. Pokrzywa Anna x Maciejewski Józef (Kazimierz Biskupi 1931/47)
  83. ---------- Józefa x Dybuł Stanisław (Kraszewice 1889/13)
  84. ---------- Stanisław x Hulewicz Karolina (Kokanin 1881/3)
  85. Pokrzywiecki Agnieszka x Grajewski Tomasz (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/6)
  86. Pokrzywiński Jan x Behnke Anna (Raciąż 1917/3)
  87. Pokrzywinski Maria x Lissewski Piotr (Gniew 1865/26)
  88. ---------- Marianna x Nadolski Jakub (Raciąż 1800/3)
  89. Pokrzywiński Mateusz x Rybiński Krystyna (Gniew 1838/33)
  90. Pokrzywinski Michał x Pack Rozalia (Raciąż 1818/12)
  91. ---------- Michał x Pik Marianna (Raciąż 1840/6)
  92. ---------- Michał x Ryzop Barbara (Raciąż 1807/9)
  93. Pokrzywnicki Bonawentura x Jaśniewicz Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/31)
  94. ---------- Filip x Szczerbiński Anna (Ostrów mazowiecka 1865/55)
  95. ---------- Jan x Berendt Anna (Raciąż 1843/29)
  96. ---------- Jan x Weilandt Marianna (Raciąż 1842/11)
  97. ---------- Julianna x Jakubozki Andrzej (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1828/28)
  98. ---------- Paweł x Theil Julianna (Raciąż 1864/27)
  99. Poksiński Aniela x Perek Marcin (Obiechów 1843/8)
  100. ---------- Aniela x Siuda Wojciech (Obiechów 1850/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne